Bonnie Bryant

Bonnie Bryant Hiller pseudonym

americká, 1943

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 38 knih

Komentáře (9)

Přidat komentář
Slugterra
12.08.2017

Dívky v sedlech jsem začala číst, když mi bylo asi 9 nebo 10 let. Okamžitě jsem je zamilovala. Úžasné příběhy, které u mě vyvolávaly všechny emoce. Ještě stále si pamatuji jak jsem tajně po nocích četla pod peřinou, a když jsem je dočetla začala jsem jednoduše zase od začátku. Za mě jedna z nejlepších sérií o koních.

bookaholic
30.12.2015

Dívky v sedlech sice už nečtu, ale když jsem na ně narazila na konci první třídy, začala jsem je číst, jako správný milovník koní, (a také počínaje 18. dílem), a do čtení jsem se zamilovala. Moje láska ke koním sice trochu opadla, a čtu teď jiné žánry, ale Bonnie Bryantové vděčím za to, že jsem se stala knihomolem. Doporučuji spíše mladším dívkám, zblázněným do koní. Dívek v sedlech jsem přečetla většinu, a že to bylo docela dávno, děj už si pamatuju jen z oblíbených dílů. (škoda)

rusalka123
22.09.2013

Přidávám se, já mám taky Dívky v sedlech hrozně ráda. Jednu dobu jsem je úplně hltala a přečetla jsem všechny díly. Je pravda, že zpětně si říkám, že jsem u nich strávila toho času až dost a nic jiného mě jistou dobu skoro vůbec nezajímalo, ale Bryantová opravdu umí upoutat, a když je jednou začnete číst, tak neskončíte dokud nemáte všechny díly za sebou. Mezi podobnýma sériema jsou na 100% nejlepší.:)


annakyti: Neboj se, já jsem si to taky jednu dobu myslela, ale ono to každého jednou přejde. Najednou tě upoutá jiný typ knížek a Dívky v sedlech ti zůstanou jen jako milá vzpomínka.:-)

Linu
15.08.2013

Já Dívky v sedlech považuji za jednu z nejlepších knižních koňských sérií.

Selendra
15.08.2012

Ano, je to výborná spisovatelka :) Dívky v sedlech jsou super, i já je čtu ráda jako oddechovou četbu :D

annakyti
19.07.2012

Supr spisovatelka ;) Nejlepší na světě co sem kdy poznala. ;) Série Dívky v sedlech jsou prostě úžasné. Nevím až je dočtu tak co budu číst dál, protože se obávám, že nic nebude tak dobré jako zrovna Dívky v sedlech. =)

Kikushe
02.02.2012

Nejlepší spisovatelka co jsem kdy viděla! Dívky v sedlech jsou nejlepší knížky na celým světě :)

Pajinka200
10.06.2011

Divky v sedlech jsou nejlepší=)

1