Kamarádky

Literární hrdinky Stefi, Carol a Lisa jsou děvčata, která milují koně a ježdění na nich. A právě teď je čekají na prázdniny, aby se vydaly na velkou výpravu. Dokonce si už naplánovaly co všechno si veznou s sebou. Ale hrozí tady , že jakmile si neopraví známky ve škole z výletu sejde. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne.

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2823/divky-v-sedlech-kamaradky-2823.jpg 3.9131

Dívky v sedlech 1.

Barabora

Super knížka o kamarádství

kristyna3010
13.04.2020

Super série z dětství. :)

Halt468
05.02.2020

Super!

veronikahessy
07.11.2017

Tuto sérii jsem četla někdy na druhém stupni základky,na první pohled mne upoutala obálka,protože mám strašně ráda koně. Knihy se mi četly rychle a dobře.

tatafa
07.01.2017

Krásný, vtipný a zároveň i napínavý příběh o přátelství, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Ketrin333
07.01.2017

Kdzyž jsem byla menší tak jsem tuhle serii měla ráda. Přečetla jsem ji skoro celou :)

BLeeCraleek
25.05.2016

Musela sem to tehdy přečít kvuli mladší sestře protože to měla jako čtenařský deník (mamka si potřebovala být jistá že nenapíše hlbosti) a trpěla sem u toho…ale pro malý holky(tak 10, 11) je to asi dobrý…tak proto až 2 hvězdy

Beni
18.01.2015

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA Z VAŠEHO DĚTSTVÍ

V dětství jsem tuhle sérii knih milovala, s radostí musím přiznat, že mě neustále baví... mám chuť si přečíst zase celou sérii :-)