Ďábelský ostrov

Ďábelský ostrov https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450553/bmid_dabelsky-ostrov-8M7-450553.jpg 4 30 5

Sarah Geringënová série

< 3. díl

Po aféře ve Vatikánu se Sarah vrací z vězení a hned se neoficiálně zapojuje do vyšetřování další vraždy. Obětí je však její vlastní otec, Sarah je od počátku jasné, že při hledání vraha bude muset rozkrýt nejedno tajemství své rodiny. Tentokrát si ale pro pravdu půjde mnohem hlouběji, než čekala, a následky tohoto zločinu si ponese do konce života...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , XYZ (ČR)

L’île du Diable , 2019

Dajine
02.02.2022 2 z 5

Ze začátku slibně rozjetý děj, pak přes patos, absurditu k happyendu s překvapením na konec. Škoda.

lucie2371
23.01.2022 5 z 5

Skvělý thriller plný napětí! A ten zvrat mě hodně překvapil. Přečteno za den a kousek.

Petronela16
16.11.2021 5 z 5

A mne sa toto, prosím pekne, páčilo!Čítala som od autora prvú knihu Výkrik a nebolo to najhorsie, potom som Komplot vynechala.Nejako to , podľa recenzií, nebolo podľa môjho gusta.Mala som mierne obavy, či sa dokážem vrátiť do deja, ale boli zbytočné.Netvrdim, že sa bude každému páčiť, lebo občas je to brutus, ale mne takéto vyhovuje.A ten koniec tomu dal korunu.Budem sa tešiť na ďalšiu knihu od autora, dúfam, že bude pokračovať v rozohratom scenári..Za mňa určite fasacke čítanie.

FireOfFilth
10.05.2021 4 z 5

Po událostech druhé knihy se Sarah vrací z vězení. Návrat to bohužel není vůbec příjemný, protože je tu noc zavražděn její otec.
Takže započne dosti náročné vyšetřování. Sarah postupně odkrývá indicie, které by měly vést k dopadení vraha. Celkový popis těchto činnosti se skvěle čte a toto mě hodně baví na knihách Nicolase Beugleta.
V knize máme dosti drsný zvrat, který úplně převrátí děj naruby. A finální zjištění je opravdu šílené.
Hodnotím 75%

JustWomen
22.11.2020 2 z 5

Do poloviny to znělo nadějně, ale pak mi to přišlo jako slátanina a nejhorší ze všeho byl konec. Bylo to přitažené za vlasy, překombinované, nereálné a podivné.

Nicolas Beuglet
francouzská, 1974