luciasek86 luciasek86 komentáře u knih

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Perfektně napsaná knížka velmi čtivá děj velmi pěkně popsaný moc se mi líbila zanechala ve mě zajímavý dojem. Vřele doporučuji :).

05.07.2013 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Knížka se mi velice líbila byla čtivá, a byla napsaná na velmi zajímavé téma, aby se člověk vžil do situace matky, bratra a samotného kluka s Aspergerovým syndromem jak on vidí svět a že je zcela odlišný od toho našeho. Vřele doporučuji čtenářům které tento problém zajímá.

Píseň o Viktorce Píseň o Viktorce Jaroslav Seifert

Knížku Píseň o Viktorce jsem měla jako povinnou četbu k maturitě velmi mě zaujala svým obsahem knížka je velmi pěkně napsaná všem vřele doporučuji :).

Nespavost Nespavost R. Jenn Johansson

Úžasný, velmi propracovaný spíše hororový děj, četla se velmi svižně dokonale vtáhla do děje přečetla jsem ji během dvou večerů jedním dechem. Opravdu skvělá knížka pro milovníky tohoto žánru. Vřele všem doporučuji.

13.04.2017 5 z 5

Uvězněna v rodné zemi Uvězněna v rodné zemi Katja Schneidt

Tato kniha, je ze života autorky německého původu, která se zamilovala do muže tureckého původu a jak ji tradice, ponižování a agresivita muže, kterého milovala zničila život a málem o něj přišla. Měla na výber ale ona oslepena láskou to přijala a pak litovala. Tato kniha je dobře napsaná. Doporučuji si ji přečíst, protože rozdíly mezi islámem a křesťanstvím jsou velké.

27.04.2015 5 z 5

Sophie Sophie Emma Pearse

Tato kniha jako milovnici psů a zvířat mě velmi zaujala byla dojemná, byl v ní nádherný příběh o lásce lidí ke psovi a naopak. Pes, který přes neštěstí co se mu stalo zůstal věrný jedněm lidem i když mohl najít útočiště u jiných lidí a to po tak dlouho dobu v divočině ostrova, pes je miloval nadevše. Prostě všem vřele doporučuji :-)

27.04.2015 5 z 5

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Velmi napínavá čtivá knižka, bylo v ní vše co si od takové titulu přeji napětí, rozuzlení, překvapivý závěr :-) všem vřele doporučuji :-)

16.04.2015 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Tato kniha je velmi čtivá s velmi dobrou zápletkou a skvělým dějem tuto knihu jsem četla se zatajeným dechem. Všem vřele doporučuji :)

16.11.2013 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Tato knížka, mě moc nezaujala četla jsem lepší takové jen oddechové čtení.

14.09.2013 3 z 5

Psí detektiv v akci Psí detektiv v akci Rainer Bernfeld

Pěkný čtivý příběh o Rexovi a jeho parťáku Moserovi. Fakt stojí za to si tuto knížku přečíst takové to oddychové čtení.

01.08.2013 5 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Tuto knížku jsem měla jako povinnou četbu jen, protože jsem musela tento žánr zrovna nemusím ale jinak dobře napsaný Havlíčkův styl psaní není špatný ale není to můj šálek kávy :)

31.07.2013 4 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Tento díl ze série Stopy hrůzy je perfektní a velmi čtivý.

25.07.2013 4 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Knižní předloha se trochu liší od filmové, ale jsem moc ráda že jsem si tuto knihu přečetla, je čtivá a zaujala mě vřele doporučuji si knížku přečíst :).

16.05.2013 5 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Tato kniha mě moc nezaujala není to můj šálek čaje, ale musím pochválit jak je napsaná je čtivá a kdo má tento žánr rád tak si ji určitě vychutná :)

16.05.2013 2 z 5

Proces Proces Franz Kafka

Knížka je čtivá, děj knihy se pro mě vlekl tento styl mě moc nezaujal prostě povinná četba.

16.05.2013 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Příběh o lásce v kruté době války se mi docela líbil, knížka je pěkně napsaná měla jsem ji jako povinnou četbu k matuře.

16.05.2013 4 z 5

Prodavač snů Prodavač snů Augusto Cury

Knížka mě velmi zaujala a člověk se zamyslí nad chováním společnosti i sebe samým knížka je velmi dobře napsaná a čtivá vřele doporučuji :)

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Kniha je dobře čtivá obsah knihy dokáže zaujmout proměnou osobnosti pod nátlakem nacistického přítele, jak se z neškodného podivína stane vrah, udavač, kniha mě připadá lepší než filmové zpracování knížka je knížka která je velmi dobře zpracovaná umí čtenáře zaujmout obsahem.

21.04.2013 5 z 5

Fakt moc hezká, čtivá knížka velmi mě zaujala vřele všem doporučuji.

13.11.2011 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Kniha mě nezaujala musela jsem se nutit ke čtení. Děj nic moc.

28.08.2019 1 z 5