Lotka Lotka komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejlepší kniha za posledních pár let. Tak silný příběh jsem nečekala a nemohla se od něj odpoutat. Hluboký a velmi smutný příběh, který stojí za přečtení.

14.11.2017 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Velmi silný příběh...to si tak čtete a pořád čekáte co bude dál a tak čtete dál a je to tam s každou další větou, každým dalším slovem, o konci nemluvě...uff.

04.02.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Jsem opravdu jedna z mála, kterou kniha neoslovila. Ano, sice bylo v přiběhu silné téma, ale autorka příběh sepsala jako by byl určen pro edici Harlequin... První polovina knihy uplně hloupá, až jsem začala přemýšlet, jestli není určena pro čtenářky kolem 16 let. Pravda, že ke konci se to mírně zlepšilo.

19.11.2018 2 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Tohle se opravdu nepovedlo. Hlavní hrdina “génius”, který vše vyřeší a ze všeho se dostane. Zápletka a rozuzlení naprosto neuvěřitelné až bych řekla hloupé.

10.01.2019 2 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Teda Angela Marsons se asi zbláznila! Tohle mi neměla dělat... Přesně taková má být detektivka...čtení do noci a říct si, že už jen jednu kapitolu, no tak ještě jednu a je skoro ráno. A k tomu ten konec. Jak to byla skvělá detektivka, stejně tak byla i smutná. Angelo Angelo!!!

23.02.2020 4 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Skvělá. Teď už se jenom ptám: a bude další?!
Bude, že jo?!

29.09.2019 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Tak jsem si hned na začátku říkala: to ne...to fakt takhle napsal...?! Jo, život není peříčko a stačilo pár řádků a zase mě vtáhnul do děje.

27.09.2019 4 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Neřekla bych, že je to autorova nejlepší kniha, ale opět se mu podařilo vtáhnout mě do děje, tak, že jsem knihu nechtěla odložit, dokud nebude dočtená.

20.09.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Super se četla. Hrdinové, kteří mají být oblíbení, stali se oblíbenými (a těším se na ně znovu). Bavila!

19.12.2018 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Do půlky se to dalo ještě číst, ale pak už jen nuda a vlastně i nezájem o to, jak to dopadne. Je pravda, že se v knížce objevilo pár vtipných vět, ale to celkovému hodnocení zas tolik nepřidá.

29.09.2018 2 z 5

Suchý hadr na dně mořském Suchý hadr na dně mořském Ivana Chřibková

Nehledala bych v tom prvoplánově humornou knihu. U mě si to sedlo velmi dobře, takové to, když se v hlavní hrdince vidíte. Podobné dětství, stejná doba...

15.01.2020 4 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Miko je můj velký oblíbenec a to, že je ta detektivka skvělá, je snad už zbytečné dodávat.

13.09.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Už zase se to paní spisovatelce nesmírně povedlo...slzy smutku, dojetí. Jak nás minulost ovlivní a co je dál...
Konec nemusel být tak brzy, ještě 200 stran by nebylo na škodu.

29.06.2019 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

O špetku lepší než Tatér, ale mám stejný problém jako u předešlé knihy: prostě to autorce nevěřím. Příběh má sílu jen zdánlivě, hlavní hrdinka je také vykreslena dost podivně...

04.02.2020 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Winter? Nová láska! Hrdina dle mého gusta. Není to zrovna čtení pro citlivé povahy, ale my drsňáci to oceníme.

18.11.2019 4 z 5

Serotonin Serotonin Michel Houellebecq

Neoslovila mě. Děj nezáživný, nedokázal mě pořádně vtáhnout a hlavní hrdina byl debil.

05.10.2019 2 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Velmi zdařilá detektivka. Hlavní hrdina, jeho kolegové, partnerka, oběti a lumpové...prostě jako v každém dílu série, ale má to prostě přidanou hodnoutu, že to není blábol...není co vytknout. Je tam napětí a má to hlavu a patu, stejně tak zajipmavá odhalení.
A jde se na další díl!

20.09.2019 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Není co vytknout, kniha si zaslouží jen slova chvály. Hlavní hrdina si mě naprosto získal. Svižné, vtipné, napínavé, cynické, sarkastické, smutné...má to v sobě skryté všechno.

07.09.2019 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Jak mi ta Eleanor ze začátku lezla na nervy...stejně tak později přirostla k srdci. I to je vlastně důkaz toho, jak je knížka super napsaná. Krásný čtivý příběh, kterým rozhodně není lacinou fraškou.

01.05.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Zas tak poutavé to nebylo. Čekala jsem do půlky než se vlastně něco pořádného začne dít...a pak to stejně nestálo za to.

07.05.2018 2 z 5