Lorrainee Lorrainee komentáře u knih

Drsná magie Drsná magie Larry Correia

Da se rict ze jsou to Monstra v jinem kabatu ale ze ten kabat je! Poradna pecka a ja se hrozne tesim dal!

Netvor Netvor Alex Flinn

Slabe, slabe, slabe a jiskra zdechla hned na zacatku. Tri jen diky filmu.

21.06.2015 3 z 5

Magie ničivá Magie ničivá Ilona Andrews

Pecka, pecka, pecka! Teda az na konec kde to bylo az moc hrrr ale zase... ten konec... no Currane... :D

Letní rytíř Letní rytíř Jim Butcher

Harry je proste Harry. Bud to milujete nebo ne, nic vic, nic min.

Ty Ty Caroline Kepnes

Oho, tak tohle bylo po dlouhe dobe zase neco! Bravo! A uz mi nikdy nerikejte, ze nemam rada milostne pribehy :D Joe a Guinevere, to je neco, kam se hrabe Liz a Darcy.

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Milionkrat lepsi nez premoudrelej Green. Vtipne, plynule a uzasny zaver kde vlastnetne nic nekonci a porad cekate jak to bude dal stejne jako v zivote. Zadnej zvonec konec. Za me pet hvezd, uz kvuli uzasnym charakterum.

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

To jako vazne? Ale no fuj...

10.06.2015 2 z 5

Kalvárie: Zlo přichází dvakrát Kalvárie: Zlo přichází dvakrát Svatopluk Doseděl

Pekne, jen psano moc tezkopadne. Sluselo by tomu vic stran.

10.06.2015 3 z 5

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

To se proste neda... to je tak uchylny, ze bych to nejradsi upalila na hranici.

10.06.2015 1 z 5

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Pekna, lehka, predvidatelna knizka akorat na prolozeni. Nicim neprekvapi ale ani nezklame.

10.06.2015 3 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Do cca 90 strany Merit resi, ze ji nebyla dana volba stat se upirem dobrovolne nebo odmitnout. Dobre, evidentne chtela zemrit v rukach utocnika. Misto aby ho hledala a vyridila, osocuje a napada sveho zachrance. Bravo holka, to ma logiku.
Kdyz to pak par stran vypada slibne, znovu zacne skuhrat. Zlato my uz vime, zes nemela na vyber!
Cist se to proste neda a na dalsi dily se rozhodne nechystam.

05.02.2015 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Ze zacatku prumerne vtipna kniha s prekvapive sympatickym nabijecem a nesympatickou kosilkou ktera tu a tam drancuje Sex ve meste.
Vse jde ale z kopce priblizne v trictvrtine knihy kde to zabiji radoby romantika kterou tahle autorka proste neumi a bije to do oci az hruza. Do pribehu se to proste nehodi a totalne to tim zabila.

21.01.2015 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

No... porad lepsi nez odstiny...

16.01.2015 3 z 5

Golema a džin v New Yorku Golema a džin v New Yorku Helene Wecker

Neskutecne poutavy pribeh dvou nadprirozenych postav a jejich lidskych pruvodcu, pratel a nepratel, vypraveny vzdy z pohledu jednoho z nic. Nejzajimavejsi jsou ovsem pohledy Šavy a zvlaste Ahmada na lidi, jejich zvyky, povinnostia kazdodenni rutinu. Clovek se musi zarazit a premyslet jestli to plati i o nem. Postupne vse vygraduje k horkosladkemu spise otevrenemu konci. Tak je ale dobre, jiny by tam ani nepasoval.

09.01.2015 5 z 5

Duchové Ascalonu Duchové Ascalonu Jeff Grubb

Kniha psana a vystavena na rgvete hry Guild Wars 2. Nelidske postavy i svet a jeho udalosti jsou popsany dobre a vyzna se i nehrac. Osobne mam nejradsi Sylvari, ale tim to asi tak konci. Pribeh je sice zajimavy, ale zpracovan velice prumerne se zbytecne uspechanym koncem. Postavy snadno predvidatelne a ani konecna zrada neni tak prekvapujici jak by mela byt.

09.01.2015 3 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Tak tu naruším váš chvalozpěv dámy. Tohle se prostě nedá... kterej idiot tohle zařadil jako krimi? Dyť je to slátanina pro baby. Hlavní hrdinka je neskutečně nesympatická ukřivděná kačena co dokolečka řeší svého ex, jeho součastnou těhotnou přítelkyni, po šestiletym klukoj chce aby se choval jako dospělej a aby ukázala jak už je nad věcí vyrazí si s holkama... pak zase 7eší toho ex a co bude dělat a jen tak okrajově občas napíše něco o těch chudácích holkách co je zabili. A ne ani těch posledních pár desítek stran to nezachrání.
Dvě hvezdy jsou za slibný začátek a obálku.
Od severské krimi čekám víc než ufňukanou ukřivděnou kačenu co řeší velikonoční záclony víc než to o co by v krimi mělo jít.

25.12.2014 1 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Ten konec asi kazdyho zabije... tohle prece nemysli vazne?!
Ale hezky poporadku, kdyz prekousnete, ze editori totatalne skopali celou knihu tim, ze neoddelili odstavce a vse jede jak u blbecku na dvorecku v jedny pismenkovy mase, je to dalsi uzasna kniha tehle autorky.
To jak jsou hlavni hrdinove hin ze sve zeme je naprosto pochopitelne, obzvlaste pri te ceste kde je to vyhnane uplne do absorudna. Konec pobytu mi ale stejne prisel tak nejak uspechany a porad mi tam neslo do hlavy, jak se to vlastne mohlo takhle povest.
Na druhou stranu tu je Tes ktera vidi vse uplne jinak a tu predstavu radoby dokonaleho krasne nakopava. Neni to zadna hloupa husa a jeji postavu mam velice rada. Rozhodne jsem nemela chut jeji casti prezkakovat. Obe linie pribehu byly krasne spojene a preskoceni z akce hezky do klidu druhe linie krasne cloveka nakopnou k premejsleni jak to teda bude.

16.12.2014 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Pribeh jako takovy je uzasny, tohle tema bude vzdycky dobre, horsi uz je zpracovani...
Zmatene preskakovani sem tam, utle kapitoly, vecne omlivani toho jak je to spatne a pritom to na me pusobi ze to zas az tak hrozne neni, ze jini to meli horsi, tak na co si stezuje?
Ja nevim... Cte se to hrozne a pritom by to byla vyborna kniha. Je to skoda

12.12.2014 2 z 5

Magie na vzestupu Magie na vzestupu Ilona Andrews

Currana bych zabila, tady hnojil co moch, ten parchant ma takovy stesti! Jinak knizka strasne rychle utece a mate chvilh pocit ze vlastne nic novyho nevite, ale omyl. Tesim se na to co se vyklube z jedne z novych postav a poplakala jsem si nad malem umretou jednou postavou a nad druhou vazne mrtvou. To me fakt nastvalo.
Na konci si to alespon ten Curran vyzehli no... uz aby byl dalsi dil!

11.12.2014 4 z 5

Nemesis Nemesis Larry Correia

Jak já se těším na pokračování! Protože tenhle závěr je jaksi... no sakra :D jiné mě nenapadá. Mám toho spoustu co říct ale tím bych moc prozradila... snad jen že jsem ráda, že tu byla Kerkonenová, tu ženskou mám ráda :D

08.12.2014 5 z 5