Lorrainee Lorrainee komentáře u knih

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Nemam moc v lasce kone a deti take s mirou, proto jsem se na zacatku knihy desila jestli to neskonci jako neprectene. No ale je to Anna a Charles a ty dva zminovane zapory se daly rozdychat :D

19.11.2015 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Zatim za pet hvezd, dokonce lepsi nez v nekterych castech dvojka a trojka. A uprimne? Nevedet ze to nepise on tak to ani nepoznam. Jak dalece za to muze preklad nevim, ale vseobecnou nenavist si ta kniha nezaslouzi.

03.11.2015 5 z 5

Temné bratrstvo Temné bratrstvo Luke Scull

Cekala jsem to horsi takze jsem mile prekvapena. Jedine co mi nevyhovovalo byla casova linie, to je asi tak jedina chyba. Na dalsi dil se tesim.

25.10.2015 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

"jsme ve smrtelnem nebezpeci… takze co udelame… najime se a budem zpivat…" tak nejak to cele bylo…

18.10.2015 3 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Miluju ji.

15.10.2015 5 z 5

Štěstí ve stínech Štěstí ve stínech Lynn Flewelling

A dost, vzdavam to, dalsi dily nechci ani videt. Zabila bych je oba a je mi sumak co s nima bude dal. Jeden arogantni az to triska a druhej Bella a Anca v klucicim vydani. A kde je sakra ta poradna akci natriskana fantasy??? Tohle fakt ne...

01.10.2015 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Nevim nevim za co pet hvezd. Za to, ze hlavni zapletka byla nejenze naprosto pruhledna jak sam hrad ale temer vubec se neresila aby ve finale vysumela bez nejakeho wow efektu. Sama hrdinka je vsak nejvetsi prusvyh. Cekala bych ji chladnou, ustepacnou a iromickou vzhledem k tomu kdo je a co ma za sebou. Ona je vsak marniva, urazliva a naprosto nedisciplinovana takze pardon, tu vrazedkyni ti slecno nezeru. Kdyby byla tak dokonaly vrah, sama by vedela, ze nenapadnost je jeji nejvetsi zbrani a na hrdost a potrebu predvest se by z vysoka kaslala.
Svetle momenty ale ma a na celem tom neco je, to zas jo. Jen by se autorka mela rozhodnout o cem chce vlastne psat.

15.09.2015 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Vrazedkyne? Prijde mi, ze ctu o dvanactilety kacene kterou bych s radosti profackovala.

11.09.2015 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kterak se z utaply holky zhyckaka a znudena nana stala, utapla se s nanou v hlave stretla a co z toho bylo. Tod cela Amerika. Postavy jsou napsany dobre a vedlejsi linie nenudily, naopak. Nic vic ale necekejte. Na zkrachovani manzelstvi, stejne tak jako na jeho fungovani musi byt dva a tohle je tipicky priklad "je to moje vina, fnuk fnuk" a nasledne "je to hajzl... je to jeho vina" a ve finale je na vine komunikace ji i jeho.

01.09.2015 3 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Rozhodne lepsi nez prvni dil bratrstva. Slibny rozjezd serie.

01.09.2015 4 z 5

Jak zabít svého šéfa Jak zabít svého šéfa Shane Kuhn

Uprimne, nic moc... cekala jsem vic, vic akce, vic humoru, vic te "jak splynout" prace atd... to Mise od Zadova se mi libila vic a to je pro mladsi rocniky.

01.09.2015 2 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Tezko hodnotit... svet uzasny, desivy, realny, autorka se s nicim nemazala a tak se mi to libi, horsi uz je to s postavami. Obcas jsem mela chut s nimi zatrast aby si neco uvedomili a dejove zvraty jsem tak nejak ocekavala. Pravda je, ze vymyslet na tomhle poli neco noveho a sokujiciho je opravdu tezke.

21.08.2015 3 z 5

Pro me to zkratka není... Jako film se mi Starik líbil, ale knizka je moc tezkopadna a vetsinou nudna.

23.07.2015 2 z 5

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Jsou knihy ktere me k srdci neprirostou postavami, dialogy, necekanymi zvraty, ale nametem a svetem ktery tvori. A prave to je Ozivovatel. Postavy takove nijake, dialogy vesmes o nicem a dej predvidatelny. Ale boze ta myslenka ozivovani a vseho kolem... obdivuji ten svet ktery autor vytvoril a nemuzu jinak nez 4*

22.07.2015 4 z 5

Syn Londýna Syn Londýna Tom Pollock

Prostě úžasné. Zvláštní a úplně odlišné od všeho co je teď v tomhle žánru in.
Krásně zapracovaná myšlenka ničení historických měst novými stavbami a vůbec vším co by tam nemělo co dělat. Už jen kvůli tomu to prostě musíte milovat. Tohle není žádná hloupoučká YA. Tahle kniha vás donutí myslet.

22.07.2015 5 z 5

Léčba ostrou břitvou Léčba ostrou břitvou Daniel Polansky

Nerikam ze byla spatna, ale tak nejak se me blbe cetla. Zadna postava me nejak neoslovila a nakonec ani ten zaver nebyl az takove boom. Asi jsem cekala vic.

28.06.2015 3 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

No... Honem na další, pak začnu tlachat.

24.06.2015 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Jak tohle nekdo muze prirovnavat k Harrymu Dresdenovi? Dyt je to vcelku o nicem, samy povidani, naprosto nerealny chovani lidi a vubec je to cele take nijake a porad dokola...

23.06.2015 2 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Uzasna kniha bohuzel uzasne domrvena tim hollywoodskym koncem. To bylo k...

21.06.2015 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Proste uzasna! Cte se sama a Mark je tak uzasny vypravec ze nejde jinak nez pet. V nekterych chvilich umirate smichy a v dalsi vas pohlti beznadej a rikate si, ze tohle teda neni dobre... co ted? Ake "zadny problem neni tak velky aby ho nevyresila trocha radiace".

21.06.2015 5 z 5