LilliBell LilliBell komentáře u knih

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

kniha bola vtipna, vyborne dialogy, slovne prestrelky hlavnych hrdinov bolo jedinecne.. vyborne citanie

02.09.2016 5 z 5

Puto Puto Anna Todd

ako vsetky diely, tak aj stvrty bol skvely.. co teda byva pri seriach a ich pokracovaniach cim viac zriedkavejsie.. Anna a Hardin a ich drama nikdy nesklame :-)

30.08.2016 5 z 5

Výborná kniha založená na tak prirodzených, vtipných a inteligentných dialógoch medzi hlavnými hrdinami. Citáty z literatúry oživovali a obohacovali dej a vytvárali priestor na zamyslenie. Oceňujem spisovateľkin štýl písania, príbeh plynul, noc ubiehala a ja som sa nemohla odtrhnúť od knihy, ktorá síce nebola napínavá ale v žiadnom prípade nie zdĺhavá.

26.08.2016 5 z 5

Skok do neznáma Skok do neznáma Jessica Ann Redmerski

pekny pribeh, romantika, Havaj, ziadne nasilie a zneuziti :-) Spisovatelka zatial nesklamala ani s jednym pribehom... podla mna idealna knizka na dovolenku, oddychova, pohodova, zaujimava...

06.08.2016 5 z 5

Ženíchov svedok Ženíchov svedok Kristan Higgins

skvela zabavna kniha, autorka ma uzasny rozpravacsky styl, vyborne sa cita... zabavna kniha, precitane na jedenkrat bez odlozenia knihy

19.07.2016

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Celkom fajn kniha. Jedna hviezdicka dole za klisoidne sceny typu 50 odtienov...
A samozrejme otvoreny koniec,tak cakat na pokracovanie...

06.06.2016 4 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Napinave, zabavne ... avsak take kratke :-)

25.05.2016 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Táto kniha sa mi veľmi páčila. Aké osviežujúce, dobrá zmena v tomto žánri, keď hlavní hrdinovia majú aj nad tridsať a konečne nemajú žiadne duševné problémy z minulosti a nikto nebol zneužitý, nikto nebol ani milionár ani iného nadsadeného nereálneho charakteru a bezchybného výzoru. Kniha bola napínavá, opis prostredia bol skvelý, pri čítaní som mala dojem, že sa dej odohráva priamo okolo mňa. Skvelá vecička na jedno upršané popoludnie s kávou a knihou.

04.05.2016 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Tato kniha aj cela seria je naozaj vydarena. Autorka pise uzasne, jednoduchy pribeh, pritom taky putavy. Clovek ma pocit pri citani tejto, ze hlavni hrdinovia su mu blizki ako keby cital o vlastnych znamych a kamaratoch. Ani jeden diel serie nebol horsi alebo slabsi, vsetkym sa oplatilo venovat cas :-)

22.03.2016 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Kniha mi prisla malo zaujimava. Styl tejto autorky je sice nezamenitelny, vynikajuci. Ale dej v knihe skoro ziadny, nic vyznamne ani vzrusujuce.. prislo mi to ako rozvinuty a zdlhavejsi epilog ku predchadzajucim dielom tejto serie, ktore boli ovela lepsie. Na tuto knihu som sa dlho tesila ale bolo to zbytocne.

11.03.2016 2 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha bola super, pobavila ma, zasmiala som sa, skvely oddych pri nej. Autorka pise velmi dobrym stylom, prirodzene a vtipne.

07.03.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

nadherna kniha... krasny pribeh

01.03.2016 5 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

Výborná kniha. Skvele sa čítala. Prekvapivý záver. Prečítané za jeden deň. Určite si od tejto autorky ešte niečo vyberiem.

30.01.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Autorka ma opäť nesklamala. Snáď ani nemá knihu, ktorá by nestála za to kúpiť si ju. Jednoduchý príbeh, napriek tomu zaujímavý dej. Postavy sú výborne vykreslené psychologicky a výstižne vystihnuté pohnútky a ich konanie. Kniha má spád, neviete sa dočkať ako to všetko dopadne.

26.01.2016 5 z 5

Heart & Wild - Jediný okamih Heart & Wild - Jediný okamih Nattie A. Rose

Kniha veľmi jednoducho a nezaujímavo napísaná s tak už obohratým dejom, že presne viete vopred, čo sa stane a ako to dopadne.. a už to nejak do konca dozívate, pokiaľ to vydržíte v bdelom stave.

26.01.2016 1 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Z máloktorej série býva druhý diel lepši ako prvý a v tomto prípade sa táto výnimka udiala. Napriek rozsahu kniha nebola vôbec zdĺhavá, ba naopak napínavá a nebolo možné sa od nej odtrhnúť. Aj keď občas by som bola hlavných hrdinov niečím udrela po hlave a striedavo raz jedného, potom druhého. A o tom to bolo, proste záujem, čo sa ďalej udeje až do samého záveru. A záver opäť s konštatovaním: koľko zasa budem musieť čakať na pokračovanie...

30.08.2015 5 z 5

Nenávidím, milujem Nenávidím, milujem Zuzana Bilavská

Urcite odporucam, velmi pekny pribeh, nic vulgarne, ziadna hra na dominanciu... prijemna oddychovka so zaujimavym dejom, ktory moze prezit kazda z nas ;)

22.08.2015 4 z 5

Otrokyňa lásky Otrokyňa lásky Zuzana Bilavská

Zaujímavá knižka, ešte zaujímavejší príbeh. Napriek niekoľkokrát použitej téme, bolo tam zasa niečo nové pre tento žáner. Spisovateľka má skvelý štýl písania. Vykresľuje postavy reálne, napriek tomu pocitová stránka nechýba. Dej nemá žiadnu mimoriadnu zápletku, napriek tomu sa tam dajú nájsť prekvapivé zvraty. Ako oddychovka na večer úplne skvelé :-)

22.08.2015 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Veľmi dobrá kniha. Konečne zasa kniha, kde vopred nebudete vedieť, čo sa bude diať v ďalšej kapitole. Pútavé čítanie.. nemôžete sa prinútiť odložiť knihu, pokým nie je prečítaná.

23.07.2015 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Kniha bola výborná. Dobre napísaná, dej pútavý. Stojí za to si ju prečítať.

19.04.2015 5 z 5