LilliBell LilliBell komentáře u knih

Absint Absint Winter Renshaw

Krasna kniha.. nedala sa odlozit a na konci mi bolo luto, ze uz koniec..

30.08.2018 5 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Skvela letna pohodovka pre tych, ktorym grecke ostrovy prirastli k srdcu

21.07.2018 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Nemasne..neslane.. humor nasilu, hlavny hrdina tak mdly.. chvilami dej uplne stagnoval... ide to dole vodou s ich knihami.

15.07.2018 2 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

skvele.. pobavilo :-)

27.04.2018 5 z 5

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Fascinujuce... skoda, ze uz som na konci. Nadherna vona exotiky a caro rozpravky zanecha dojem na dlho..

06.04.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Kniha,ktora Ti urobi z hnusneho dna pekny.. pohodovka, nenasilne vtipne... Blake bol proste jednicka.. :-) Uz sa tesim na dalsi diel.

09.02.2018 5 z 5

Končí sa to nami Končí sa to nami Colleen Hoover

Nadherna kniha. Pribeh o tom, co moze priniest zivot.. napriklad sancu pochopit konanie druhych ludi prostrednictvom vlastnych zazitkov a prilezitost naucit sa byt silnejsimi a lepsimi alebo sa jednoducho len poucit zo zivotneho pribehu. Tak hlboko a citlivo vykreslene charaktery ludi, osobnosti.. precitit pocit, ze veci nie su v zivote len cierne alebo biele... tazoba rozhodnutia so vsetkymi uskaliami. Odvaha autorky poodhalit vlastny zivotny pribeh.. krasny citatelsky zazitok.

07.02.2018 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Asi nemam zmysel pre humor lebo v tejto knihe som nemohla najst nic prirodzene vtipne a neotrepane.. Tuctovy pribeh akoby nasilu vtipne vyrozpravany, vopred predvidatelny dej. Asi toto uz bola posledna kniha od tejto autorky, postupom klesa kvalita alebo sa mne meni vkus na dobru knihu...

15.12.2017 2 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Zo vsetkych troch najslabsi diel... pri prvom som ani nedychala, pri druhom sem-tam zivla a treti som sa sa posnazila dokoncit aby som vedela ako to skonci. Cela seria sice velmi vydarena ale slo to uz dole vodou s tym dejom a tymi charaktermi od stredu knihy.

07.10.2017 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Skvele citanie

06.06.2017 5 z 5

Hriešny Hollywood Hriešny Hollywood Alessandra Torre

sú také knihy, kde nepreskočím ani jeden riadok, aby mi nič neuniklo.. a toto je jedna z nich... Skvelé a teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky, ktorej knihy sú tak nápadité, že ani malá časť nie je tematicky "otrepaná"

05.02.2017 5 z 5

Srdcu nerozkážeš Srdcu nerozkážeš Jill Mansell

Hlavní hrdinovia počas celého príbehu riešili a rozoberali dookola stále tie isté samé klišoidné životné zásady, ktoré akoby zázrakom úplne na konci knihy na posledných troch stranách úplne zrušili.. dej málo zaujímavý, postavy s ich málo reálnymi problémami ma nevedeli príliš zaujať, dej sa neskutočne ťahal a knihu som musela viackrát odkladať a opäť sa ku nej vrátiť.

25.01.2017 2 z 5

Příručka jadranské snoubenky Příručka jadranské snoubenky Blanka Čechová

pre mňa No. 1 :-) Vtipné, inteligentné, pekný štýl písania.. nápadité, téma srdcu blízka.. a v ťažších časoch ma kniha príjemne rozptýlila a pobavila.. Určite sa poobzerám aj po druhom dieli, škoda, že nie je dostupný ako ebook.

15.01.2017 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Uzasna kniha... velmi ma bavila. Zasa nieco nove.. zaujimave prostredie, do ktoreho bol dej zasadeny, realne vykreslene postavy s ich slabostami i charaktermi, detaily pre dokonale pochopenie ich konania.. od zaciatku az do konca putave.

24.12.2016 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

bolo to super, skoda,ze zasa treba cakat na pokracovanie.. sice veru pripominalo 50shades ale styl pisania je na inej, lepsej urovni, aj dej bol putavy..

06.11.2016 5 z 5

Osudná touha Osudná touha Jaden Tanner

len taka povrchna rychlovka.. poznali sa desat a pol minuty a uz ho milovala, iste hlbokym citom... no v tak malom rozsahu spracovat pribeh k niecomu sucemu sa ani neda

21.10.2016 odpad!

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

prave citam tuto knihu. Uz som asi v polovici. Sice pisat recenziu uprostred, neviem, ci je to spravne.. ale nie a nie sa dej pohnut nejakym smerom dalej. Tie temy, na ktore sa bavia hlavni hrdinovia.. Razor, to z akej je planety a kolko ma Quin rokov a ake supinate svaly a aky je dolezity Razorov povod... snad preto, ze komiksy nie su z tej istej planety ako ja.. snad preto, ze necitim ziadne napatie alebo vzrusenie, ktore by malo salat z tychto riadkov... kedze ten nazov "vasnivy... " akosi sa niekde stratil umysel.. ale ok, "su" to Christina Lauren, dam tomu este sancu ale s laskou spominam na predchadzajuce diely, resp. knihy a pribehy ostatnych hrdinov... a pri tejto zivam a dufam, ze vydrzim do konca

17.10.2016 2 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

dychberuce, napinave, prekvapive, vzrusujuce, precitane takzvane jednym dychom..

11.10.2016 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

pre mňa z troch dielov ten najlepší.. skvela zábava, hlavni hrdinovia a ich podpichovanie perfektne pobavilo

18.09.2016 5 z 5

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

Kniha ma skvele pobavila. Spisovatelka a jej uzasne vtipne dialogy hlavnych hrdinov vzdy pozvihnu naladu :-)

05.09.2016 5 z 5