Heart & Wild - Jediný okamih

Heart & Wild - Jediný okamih https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279155/bmid_heart-wild-jediny-okamih-NuJ-279155.jpg 3 2 2

Amy, mladá podnikateľka z New Yorku, odchádza na jej vysnívanú dovolenku. Lenže všetko sa zvrtne, keď tam spozná neodolateľného, ale tajomného Alexa. Keď spolu prežijú nádherné chvíle, Amy si nechtiac vypočuje jeho telefonát, po ktorom sklamaná a so zlomeným srdcom odchádza. Alex si nedokáže vysvetliť, prečo od neho ušla jediná žena, ktorá pohla jeho chladným srdcom, a tak sa ju vydá hľadať. Dokáže ju však získať späť? Dokáže láska prekonať tú spleť klamstiev, do ktorých sa obaja zamotali?... celý text

slniecko
27.01.2016 4 z 5

Kniha sa mi páčila. Podľa mňa v každom jednom ľúbostnom románe je dej predvídateľný, takže určite by som to nedávala ako mínus. Práve naopak, dej ma zaujal a prečítala som to jedným dychom za jeden deň. Je to ľahké čítanie, a keď sa potrebujete odreagovať a trochu sa zasnívať je to to pravé. Občas si človek rád prečíta aj niečo romantické, jednoduché, s trochou vášne, bez komplikovaných hádok, a presne o tom je tá kniha.

LilliBell
26.01.2016 1 z 5

Kniha veľmi jednoducho a nezaujímavo napísaná s tak už obohratým dejom, že presne viete vopred, čo sa stane a ako to dopadne.. a už to nejak do konca dozívate, pokiaľ to vydržíte v bdelom stave.

Autorovy knížky

2015  50%Heart & Wild - Jediný okamih