Nenávidím, milujem

Nenávidím, milujem https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261516/bmid_nenavidim-milujem-NdK-261516.jpg 4 21 4

Nenávidím, milujem série

Krásna spisovateľka Sara, s francúzsko-slovenskými koreňmi, úspešne rozbieha svoju kariéru v New Yorku. Ale hoci má šťastie v pracovnom živote, v láske sa jej nedarí. Nesie totiž so sebou temné tajomstvo, ktoré jej nedovolí nadviazať bližší vzťah k mužom. Aj ich miluje, aj ich nenávidí zároveň. Do jej života sa však pripletie krásny a bohatý Staton, s ktorým prežije mnoho vášnivých chvíľ, až zrazu zistí, že sa do neho zaľúbila. Začne zo vzťahu cúvať, pretože sa mu nedokáže otvoriť. Staton však má tiež svoje tajomstvo, ktoré jej doslova vyrazí dych. Dokáže Sara prijať to, kým je? A prezradí mu na oplátku svoje tajomstvo, aby si mohli vybudovať vzťah, ktorý za niečo stojí? Alebo ich vzťah nemá s láskou nič spoločné a ide čisto len o sex?... celý text

Mon.CouCou
Mon.CouCou
08.06.2023 5 z 5

Dnes tady mám další jednohubku.
Nenávidím, milujem. Od slovenské autorky Zuzany Bilavské:
Milujem ťa, chcem ťa???
Spisovatelka Sára dobývá kariéru v Americe. Jak už to tak bývá, magický trojúhelník (zdraví/kariéra/láska) i v tomto příběhu není v rovnováze. A tak přichází na řadu Staton se svým tajemstvím. Hra se může rozjet!
Zuzka má specifický styl a v knize udržela jemné erotické napětí. Pěkná romance na dovolenou, která prostě nás ženy dojme.

Mala by si sa mať viac rada. Skrýva sa v tebe krása, ktorej musíš dať slobodu. Nechať ju, aby skončila s tou nenávisťou. Ty si zaslúžiš iba milovať a rovnako byť milovaná.

Krásná slovenština, ze které tyto slova zní tak... jemněji :-). DOPORUČUJI!

Jurajovamaka
Jurajovamaka
27.02.2021 5 z 5

Za jeden deň som ju mala prečítanú, osobne sa mi veľmi páčila, postavy boli zaujímavé, dej sa dobre vyvíjal, kto má rád takýto štýl kníh ( jemne erotický) tak bude isto spokojný ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

ivana1975
ivana1975
03.06.2017 3 z 5

Uvodom zacnem asi takto... Nemusim taketo akoze bestsellery, ale musim povedat, ze toto ma celkom potesilo... Bolo to prijemne citanie, ktore mi sprijemnovali eroticke chvilky medzi hrdinami... Je to fajn odpocinkova literatura

LilliBell
LilliBell
22.08.2015 4 z 5

Urcite odporucam, velmi pekny pribeh, nic vulgarne, ziadna hra na dominanciu... prijemna oddychovka so zaujimavym dejom, ktory moze prezit kazda z nas ;)

2016  85%Kráska
2014  75%Nenávidím, milujem