Lilit15 Lilit15 komentáře u knih

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tuhle spisovatelku jsem si hned oblíbila.
Knížka je fantastická jako vždy.
Líbila se mi zakomponována ta psychologie. bylo to něco úžasného a naprosto miluju jejího psa. jak jsem to četla zamilovala jsem se nejen do psa, ale i do celé téhle knižní serie. A rozhodně hodlám pokračovat dál!!!

02.12.2019 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Myslím, že to budu opakovat v každém komentáři, co napíšu k téhle sérii knížek, ale nevadí mi to :D naprosto úžasná knížka!!! Tentokrát tu je Tracy. postupem knížky se dozvíte, že Tracy žije celkem osamělý život i když se zajisté najde někdo, kdo řekne, že Kim je ta chladná a osamělá osoba v téhle knížce..,ale když poznáte Tracy tak zjistíte, že Kim na tom není ani zdaleka tak špatně jako Tracy. nezapomínejte, že Kim má svého úžasného a věrného přítele Barneyho a ne jen jeho.
Někdy vraha dokážeme odhalit a někdy bohužel ne. Ale není náhodou úděl každého čtenáře odhalit kdo je vrah? Ať už si na to přijdeme sami a nebo nám to odhalí samotný konec knížky.
Knížku vřele doporučuji a těším se na další díl!!! :D

29.12.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Nevím jak začít.. každý se dívá, vždy jen na kousek skládačky a z toho vyvodí to, co si myslí. Říká se, že nic není takové jak se na první pohled zdá. Začneme s Kevem. Každého napadlo co Kev po večerech může dělat a proč chodí domu tak pozdě.. vtip je v tom, že to na co jsme pomyslely nebyla pravda. Matka opustí své dítě.. jaký to musí být krutý člověk, když to udělá co? A zase se pleteme. Nebo vrah..kolik lidí přišlo na to, že zatím stal tenhle vrah? Já teda rozhodně ne. Na světě je spousta lidí, co se diví proč čtu zrovna detektivky. S klidným srdcem můžu říct, že kvůli ní. Kvůli někomu jako je Kim Stoneové. Ona je někdo kdo se nevzdá a to se mi na ní líbí. kdokoliv kdo čte tuhle kriminálku nemůžu ani slovem ceknout o tom, že Kim je chladná, protože právě v tomhle díle dokázala, že to tak není a vlastně ne jen v tomhle díle. Ona nerozlišuje jestli o život přišla prostitutka nebo bohatý cápek. Jde jí o to aby každá její oběť co byla zavražděna našla klid. A ona jejich vraha. A to mě strašně bere za srdce. Ještě jsem se nesetkala v knížce s detektivem ,který by proto udělal cokoliv. jsem si totiž jistá ,že by prodala i svou duši kdyby za to mohla zachránit něčí život. Takže u mě má velký obdiv. Její tým je dokonale sehraný. A já můžu jen žasnout :DD takže pokračuji dál!!! A samozřejmě se můžu jen těšit jakého vraha najde příště!! :)))))

13.05.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Naprosto úžasná knížka!!! Alex je opravdu mrcha,ale prvotřídní. Kim je bojovnice umí se o sebe postarat,ale i někdo jako ona, občas potřebuje pomoct a myslím,že postupně si to čím dál víc uvědomuje,ale nevím jistě zda její hrdost(pokud to je) jí to dovolí. Zajímalo by mě jaký život žijí ostatní a ne jen Kim podle mě i oni jsou důležití,takže můžu jen doufat,že se v knížce objeví i život jejich kolegů a přátel. Už se těším, až si přečtu další díl!! :D

27.12.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Říkala jsem, že inspektor Luc Callnach je nejlepší a že se nevyrovná inspektorce Kim Stoneové. Asi jsem se spletla, protože myslím ,že obě kriminálky jsou nejlepší!!!! Nedokážu říct která z nich by měla být na prvním místě a tak tam jsou obě, protože každá z nich má rozhodně něco do sebe. V Lucově případě tam je ta chemie mezi ním a (teď už) Šefinspektorkou. Krasavec v podobě božského Francouze. Co každá dáma omdlívá a má co dělat aby se znovu zvedla a neomdlela, do toho pár vražd a jste všichni uchváceni. navrch nějaký ten humor a máte příběh jak se patří. A pak tu je Kimin případ. tam vládne jen ona. je jako královna. Jediné pro co žije je spravedlnost a aby mrtvý došli klidu. Každá její oběť musí mít jméno a to jí dělá královnou příběhu. Do toho vražda která není jednoduchá, skvělý tým, který by za ni dál i život a ona která by dala život i za ně. A nakonec sarkastický drsný humor. Podle toho co vidím tady máme recept na dvě úžasné kriminálky no ne? :D Angela Marsons ví jak příběhu dodat to pravé ořechové. :))) A jako vždy jsem nadšená, že jsem mohla prožít další případ s Kim Stoneovou a jejím týmem a dokonce i s Travisem a jeho týmem. V minulém komentáři jsem psala, že bych chtěla trochu víc nahlédnout do života jejího týmu. A nahlédla.. teda aspoň trochu a musím říct stalo to za to. :D
Těším se na další díl!!!

09.05.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Obálka vypadala děsivě a nevěděla jsem co čekat, ale musím říct, že pro mě to byla BOMBA. Naprosto miluju Kim Stoneovou. A rozhodně mám v plánu číst další díly :D

29.11.2019 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Dostala jsem menší čtecí krizi. Ale není divu ,když přečtěte moc dílů o Kim Stoneové. je toho na vás moc to mi věřte :DD Chtěla jsem se podívat na anotaci dalšího dílu abych věděla, že to nebude tak žhavé jak si myslím a hned v první větě zazněl jistý spoiler a já tomu nehodlala uvěřit.. a tak jsem se oklepala a řekla si ,že tenhle díl musím přečíst, ať zjistím co se komu stane..ale tohle mě opravdu dostalo. tak jako mnohé z nás co tady napsaly komentář, tak i já jsem si na konci pobrečela.. nejspíš chápu proč to spisovatelka udělala..díky toho to mělo větší grády, ale mě to spíš mrzí. tým by měl být pohromadě.. tak jo dost toho smutného!
Knížka se mi moc líbila!! Podívat do školy bohatých dětiček a všeho okolo toho bylo geniální a jako námět na příběh úžasný. Případy se i nadále stupňují. Je to úžasně napsané. jen ten konec je opravdu smutný..
A já se můžu jen těšit na další díl :D tenhle díl je důkazem toho že i A. Marsons nás může kdykoliv překvapit a my to ani nemusíme čekat. :D

25.05.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Myslela jsem si, že už jsem nejlepší detektivní knížku četla. Znáte případy Kim stoneové? Naproto úžasné, ale teď jsem nabyla dojmu, že o proti Lucu Callnachovi je to nic. Jako jedno malé zrnko písku. Do téhle knižní série jsem se úplně zamilovala.. začala jsem být na tom závislá. chtěla jsem pořád jenom číst a zjišťovat víc a víc úplně jsem to hltala. Moc jsem nejedla, nepila ani nespala. Prostě to nešlo, musela jsem číst. Tak moc je ta knížka dobrá. Líbí se mi jiskření mezi Lucem a Avy myslím, že se ještě máme na co těšit. Šéfinspektor Edgar byl pěknej kus vola. Doslova jsem ho začala nesnášet a kdyby takhle knížka byla realitou.. nejspíš bych se mu sama pokusila dát přes hubu :D ( a to jsem nekonfliktní) :)))) takže velký obdiv k autorce. je úžasná, protože napsat něco takového nedokáže kde kdo. A já běžím na další díl!!! Jinak to asi nepřežiju. Krásné čtení všem :D

06.05.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Ze začátku jsem se trochu ztrácela a pořád mi to nějak nesedělo.. až po nějaké době, jsem se do toho pořádně začetla. Vraha jsem uhodla ,ale jen čirou náhodou a zbytek byl vysvětlen. Naprosto úžasná kriminálka :D Hunter je zajímavý detektiv. není tak drsný jako jiní detektivové z knížek o kterých jsem četla!! :D takže to vlastně bylo příjemné a taky se mi líbilo pouto, které měl se svým novým parťákem Carlosem :)))) dávám o jednu hvězdičku míň, protože jsem se ze začátku nedokázala dost dobře začíst a taky očekávám ,že další díly budou ještě lepší :D tak uvidíme a já jdu na další díl!!! :D

31.05.2020 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Nevim, ale naprosto mi vyhovuje Kim jako chladná osoba možná proto, že má srdce na správném místě a jen tak ji něco neodradí. Co víc říct. Knížka byla jako vždy úžasná a naprosto se dokážu vžít do celého děje. Je to typ knížky ,který si hned oblíbíte a nesledujete jestli jste na takové stránce nebo takové prostě jedete bum a jste úplně někde jinde.

02.12.2019 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Je půl čtvrté ráno a já píšu komentář k této knížce..no to už vám musí něco říkat ne? :D pokud vám to nic neříká, tak já vám to řeknu. Zase to byla pecka. Autorka dokáže vše popsat naprosto dokonale. I když jsem si místy připadala, že něco je tak očividné, že by jim to mohlo dojít dřív :D naše nová Šefinspektorka mi přijde dost vystresovana. v prvních dílech byla rozhodně šťastnější a dávalo mi smysl proč se do ní Luc zakoukal. hele sice si to ještě nechce přiznat, ale všichni víme jak to je :DD i když konec s tou doktorkou je celkem matoucí tak uvidíme. Kdo je vrah jsem zase uhodla a to jen proto ,že mi to dávalo smysl. Až na konci zjistíte kdo je vrah, dojde vám jak do toho byl zapojený.Lance se tam objevuje, ale Ben ne tak buď jsem zmínku o něm přehlédla nebo vůbec zmíněný nebyl tak nevím..to samé Salterová, ale u ní to chápu kvůli toho s tím dítětem..
Těším se na další díl!!!! :D

08.05.2020 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Nádhera.. knížku jsem naprosto hltala. Je to neuvěřitelné. Ze začátku mi to trochu nesedlo ,ale znáte to. nové postavy co si musíte zapamatovat jménem a že jich je. Do toho jakou mají hodnost a jak tam figurují. Nejspíš je to proto, že jsem ještě nečetla kriminálku ve které bych věděla hned 5 páté kapitole kdo je vrah. Vědět jak se jmenuje a co dělá.. zajímavé. Přesto, že byl chytrý podle toho jak dokonale zakryl stopy mám pocit, že jeho chování bylo i tak nelogické. Má je, vybere si inteligentní a pak je naštvaný, že mu přijde inteligentní odpověď?
Rozhodně se nejspíš všichni schodnem, že seržant Lively je pěknej blbec a když přizná chybu stáhne ocas? Představa, že já jsem jeho nadřízená nejspíš by letěl. Chápu každý má občas problém, ale to co dělal on bylo neuvěřitelně rozčilujicí. Ale to nebylo to nejhorší.. nejhorší byl profesor Harris tak strašně byl přesvědčený, že on jediný má pravdu až ji neměl :D prostě blbec. A natož, že je profilovač tak dost blbý..jak on mohl pomoct vyřešit nějaké případy to fakt nechápu.
Nevšimla jsem si, že tuto knihu napsala spisovatelka. kniha mě tak moc uchvátila že na to nebyl čas :DD už se těším až si budu moct přečíst další díl!!! Fieldsovou si rozhodně dávám do oblíbených :D

02.05.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Zaujala mě, strašně moc ta obálka a to i přes ten fakt, že jsem to četla jako eknihu :D no prostě nádhera. V jistých ohledech, jsem se ztotožnila z hlavní hrdinkou!! Což je ohromné, protože tohle se mi často nestává :)))) myslím, že bylo geniální napsat knížku o knížkách:DD asi nemá cenu říkat, že tak jako mnohé z nás jsem se i já zamilovala do Thomase Reeda ❤️ a to i přes jeho očividně otřesné chování :)))) tenhle týden jsem neměla na čtení čas, ale přesto jsem si pár hodinek na to vyhradila a po malých dávkách jsem to s úsměvem na rtech a slzou v očích dočetla :D slyšela jsem, že bude i druhý díl, věřte že při těhle slovech nezůstávam chladnou :)))) moc doporučuji :D

04.10.2020 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Nádherná knížka.. i když je duben :D
Uvažovala jsem, který příběh se mi líbil nejvíc a byl to rozhodně ten první. nejkrásnější a nejvtipnější na tom bylo to že vše bylo spajté dohromady. Krásná oddechová knížka. Za mě 5 hvězdiček :DD

30.04.2020 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Myslela jsem si, že tahle knížka bude stupidní. Slyšela jsem o knížkách, ve kterých v hlavních rolích figurují upíři a nebyly nic moc, obálka se mi taky moc nelíbila..přesto jsem to riskla a sáhla po téhle knížce. Musím přiznat, že dlouho jsem se takhle nezmýlila..tahle knížka je naprosto úžasná. Miluji fantasy a tohle rozhodně bylo milé překvapení. Postavy mi tam jsou hodně sympatické hlavně Dimitrij xdd budu pokračovat v téhle sérii !!!

25.03.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Wow..cítím se po téhle knížce jak na drogách (ne že bych je někdy měla) xdd. Ze začátku jsem si nebyla jistá jestli se mi knížka bude líbit. Byla moc zdlouhavá a Theo mluvil na můj vkus moc vědecky, ale což o to je to vědec!!! Nejspíš jsem se zabouchal do téhle knižní série, ale Pssst téhle vztah je ještě čerstvý. Úžasná knížka. Byla jsem napnutá jak kšandy xdd přečtu si další díl to rozhodně!! Xdd

11.03.2020 5 z 5

Ukrytá Ukrytá Gytha Lodge

Nemohu této knížce dát 5 hvězdiček, protože začátek mi přišel nudný. Nemohla jsem se začíst a trvalo mi to, ale pak jsem poznala jaká byla oběť a dostala jsem strašnou chuť přijít na to kdo jí to provedl.. vrchní inspektor mi přišel jako takový kliďas. přijde mi, že to se v detektivkách moc často nevidí. Příjemná změna.Tým byl taky v pohodě. Jak jsem o Auroře četla hned jsem věděla, že byla jiná. Jiná ,ale v krásném slova smyslu. A tohle si nezasloužila. vždyť ji proboha bylo 14.. na konci semnou knížka dost zamávala. Nevím kolik lidí u toho bulelo jako želva, ale vím že já rozhodně ano. Líbilo se mi, že knížka měla dvě linky. Každý čtenář si díky toho mohl porovnat informace, které u výslechu padly. A taky jsme prožily poslední minuty s Aurorou. Slyšela jsem ,že autorka se pokusí zmást čtenáře aby to bylo napínavé a aby si čtenář správně zkusil typnout kdo je vrah. Když jsem byla ještě ne přímo u konce rozhodla jsem se pro jistou osobu a řekla jsem si, že ta osoba je vrah. A taky že byla. super knížka :D

03.05.2020 4 z 5

Rituál Rituál Sergej Djačenko

Knížka se mi moc líbila. Je úžasná, ale ten konec..achjoo..nemám ráda otevřené konce. Vůbec by mi nevadilo,kdyby to mělo i pokračování.

21.04.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Tuhle knihu jsem si vybrala protože měla dobré ohlasy a já strašně moc bažila po něčem, co by bylo tajemné, úžasné prostě jiné. Nešlo o to, že by tahle kniha byla neuvěřitelně úžasná, ona byla hlavně zajímavá! Nevím proč, ale nemohla jsem se vůbec odtrhnout a když jsem dělala něco jiného než že jsem ji četla, okamžitě jsem musela myslet na to, co se jim asi mohlo stát a jak mě neuvěřitelně frustruje že to nevím. Jak moc chci pochopit příběh Vivian, Allison a Natalie.

Měla jsem mnoho podezřelých, které tady nebudu zmiňovat :) tedy vlastně to není nic, co by vám vyzradilo děj, když teď nad tím přemýšlím. Podezřívala jsem skoro všechny :))) prostě se to nabízelo!
Mám ráda když je kniha na konci překvapivá a jsem ráda, že poslední lži se to povedlo. Tohle byla má první přečtená kniha od tohoto autora :)) a mám neuvěřitelnou chuť přečíst si jeho další díla! A doufat, že budou stejně zajímavé jako právě poslední lež

Nebojte se do ní jít, je opravdu zajímavá, zvlášť pokud vás bavit thrillery tak jako mě! ;))

Přemýšlím nad tím, kdo byl zde ten špatný...

23.07.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Ani nevím jak začít. Upřímně takhle kniha je jedno velké překvapení. Jsem ráda, že jsem to nevzdala, protože věřte nebo ne chtěla jsem to udělat. mám ráda klišé,ale pořád dokola fakt ne. Ale pozor tohle bylo jine nejen erotické, ale i fascinující. Nechápala jsem proč je hlavní hrdinka zla poprvé v životě jsem milovala, nesnášela a zase milovala hlavní hrdinku. Jaké je to tajemství? A proč mi ho kruci pořád nechtějí prozdradit? Nad tím jsem si lámala hlavu. Nechtěla jsem to vzdát, říkala jsem si, že zjistím, co je to za tajemstvím a podle toho se rozhodnu zda ta knížka stojí za to, ale věřte, že jakmile jsem se to dozvěděla nemohla jsem se odtrhnout bylo to naprosto fascinující a děsivé zároveň a tak jsem se rozhodla, že o této knížce napíšu svůj vlastní názor, svůj vlastní komentář(samozřejmě je to takový sloh jak jinak xdd). Super kniha :)

04.03.2020 5 z 5