liletka_a liletka_a komentáře u knih

Dobré ráno, lásko Dobré ráno, lásko Robin Kaye

Když jsem začala číst, tak jsem si myslela, že budu velmi kladná, ale od půlky jsem se musela hodně přemáhat abych nepřeskakovala stránky.. Jak už tu bylo řečeno, první půlka je zábavná, jiskřivá, ale když se dají dohromady (na můj vkus až moc brzo, na to, že je kniha celkem dlouhá ;) ) to přestává fungovat. Rebeka, to opravdu někdy přeháněla, trošku hysterka a nevím, proč byl do ní Rich, tak zblážněný. Kdyby to autorka zkrátila od 150 stránek, tak by to mohla být celkem pěkná harlekýnka..;)

06.03.2016 3 z 5

Z králova rozkazu Z králova rozkazu Shannon Drake (p)

Tento příběh mě od Drake zklamal, mám od ní ráda snad všechny knihy, co jsem přečetla, ale tato pro mě byla nekonečná, děj utahaný, nudný, milostné scény nic moc a nemluvě o tom, že hl.hrdinka by si zasloužila výprask snad ob den. Adrien s ní měl svatou trpělivost..;) Zkrátila bych jí alespoň o 100 stránek a vyměnila Daniellu a hned by se mi četla líp..:D

21.02.2016

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Tady se musím přiklonit k těm pětihvězdičkovým komentářům! Tato kniha se Potter fakt povedla! Nevím, ale přišla mi oproti jejím ostatním knihám taková svěžejší a mnohém zábavnější..:) Ke většině jsem se musela trošku nutit, abych se začetla a u této jsem začala v jedenáct a končila mírným spánkem v půl 2..:D Hlavní hrdinka mi připomíná takovou Bridget Jonesovou..:D Jedna velká katastrofa a do toho její sympatický zachránce, který se za žádnou cenu nezvdá postele ve vlaku? :D Chytrý, vtipný a hezký je vražedná kombinace... A nevím jak vy, ale já chci jet do Indie!!:)

27.01.2016 5 z 5

Milovat zhýralého vévodu Milovat zhýralého vévodu Nicole Jordan

Musím přiznat, že to byl velmi pěkný příběh, který mě vtáhnul do děje až do pozdějších hodin, krásně a rychle ubíhal. Přišlo mi, že se furt něco děje a tak jsem nebyla schopná knihu odložit.:) Vévoda Rotham působil opravdu jako hrdina ze snu..:) Tess mi přišla místy až otravná a malicherná a Iana jsem někdy opravdu až litovala..;) Ale to nemění nic na tom, že jsem si tento pár velmi užila a vřele doporučuji..:)

09.01.2016 5 z 5

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Můj šálek kávy to rozhodně nebyl, děj mi přišel nezajímavý a spíš nudný.. ani hlavní dvojice mě nezaujala a konec byl asi nejhorší, snad se mi ještě nestalo abych přetáčela u postelových scén ale tady to byl zkrátka nešlo jinak..

05.01.2016 1 z 5

London Road London Road Samantha Young

Asi zatím nejlepší příběh po mě. Prvních 100 stran taková oťukávačka a pak už jsem se někdy začetla až moc, až do ranních hodin..;) Camerona jsem si oblíbila asi nejvíc z dosavadních hl.hrdinů, autorka ho vykreslika opravdu sympaticky, přitažlivě a s pevnýma nohama na zemi takže by asi dalo práci komukoliv se do něj hned nezamilovat..:)) Oproti tomu s Jo jsem měla občas problém, na jednu stranu jsem s ní soucítila, jelikož se s ní život opravdu nemazal, ale někdy jsem jí opravdu nerozuměla..;) Děj mi nepřišel nudný a že je předvídatelný?? No ukažte mi romantickou knihu, co není alespoň trošku předvídatelná.. Kdo chce nějakou zápletku či akci ať si čte detektivky a thrillery, ale nám romantikům stačí dokonalý happyend!!:P

28.12.2015 5 z 5

Londýnský prostopášník Londýnský prostopášník Suzanne Enoch

Tak zase jeden fajnový historicko-romantický příběh od Enoch..:)) Sérii jsem četla na přeskáčku ale jsem ráda že jsem ani jeden díl nevynechala..;) "Svatoušek" byl občas na zabití, ale jako správný prostopášník mě okouzlil hned zkraje..:)) S Evií, která se k němu díky své povaze nádherně hodila tvořili velmi zajímavý pár..:) Začátek mě opravdu bavil a myslela jsem že se kniha bude vyvíjet ve stejném duchu, ale od sklepa jsem změnila názor. :D Nevím, zda je to dobře či ne, ale knihu každopádně přepsat nelze..:D Tyto příběhy se "zlým'' a "hodnou" mě snad nikdy neomrzí...:D

15.12.2015 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Závěrečný díl série: Manželství s miliardářem měl určitě také své kouzlo. Sice je pravda, že zamilovaný pohádkově bohatý chlap už začíná být klišé, ale jelikož to má být jen nereálná fikce nevidím na tom nic špatného..;) Nevím, zda by se mi příběh o skladníkovi či popeláři četl lépe..:D Sawyer má problémy, se kterými se potýká už od dětství, zatímco Julietta má zase své. Seznámí se, zajiskří to a jejich boj přes překážky začíná.. Líbilo se mi zasazení ostatních párů z předešlých sérií a ani s koncem problém nemám, myslím že Happyend ať už je jakýkoliv se počítá..:))

16.11.2015 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Tak k tomuto dílu jsem se dostávala hodně dlouho, v knihovně už mi nějaký ten pátek ležela a já si vždy našla něco, co bych si přečetla radši..;) Nakonec jsem se k ní přece jen odhodlala a až teď lituju, že jsem se jí tak dlouho vyhýbala..:(:D Je skvělé, že v každém díle se objeví tato skvělá partička a zrodí se nový vztah..:)) Pro tento jsem měla obzvlášť slabost.. je jasné že kluci jako Nate ať už tvrdí od začátku, že se nikdy nezamilují a bla bla.. nakonec se to vždy zvrtne.. Tady za tím stojí Olivie. Úžasní kamarádi, kteří si spolu rozumí spolu začnou spát.. zbytek si přečtěte..:) Konec mi přišel přesně, jak má být vzhledem k jejich vztahu..;)) Taky se mi líbilo, jak Nate postupně vracel Liv ztracenou sebedůvěru a to se občas přenášelo i na mě.:)) Je to úžasná kniha na odreagování, zlepšení nálady a neutuchajíci zájem o další díly..:))

03.11.2015 5 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Milý příběh, neobvyklý a i místy zábavný.. Bohužel tam bylo i spoustu nudných pasáží, líbily se mi scény mezi hlavní dvojicí, ale ta omáčka okolo nic moc..;) Myslím, že si hlavní pár zaloužil víc..:)

23.10.2015 3 z 5

Perly štěstí Perly štěstí Kat Martin

Moc se mi líbil začátek na lodi a počínající oťukávaní, ale pak vzaly věci až příliš rychlý spád na mě..;) Svadba, dítě do toho pořád ten věčný souboj miluju/nemiluju začínal nudit.. Uchvácena jsem nebyla, ale za 4 hvězdičky to docela přijemné počteníčko stojí!

22.10.2015 4 z 5

Slib z Vysočiny Slib z Vysočiny Hannah Howell

Vcelku dobře napsaná historická romance, hlavní hrdinka velmi sympatická narozdíl od jejího protějšku, který vůbec nepůsobil jako mocný válečník..:D Je sice pravda že chlapi dospívají déle, ale tento to teda dosti protahoval. Asi nejvíc se mi líbilo, jak se mu Elspeth snažila otevřít oči, ale to usmiřování bych tedy více prodloužila vzhledem k tomu, jaký byl Cormac osel. No suma sumárum pěkný příběh, který za týden zapomenu..:)

13.10.2015 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Tak oproti Nabíječi celkem výrazný pokles, občas se prostě nevyplácí psát dalši knížku o tom co bylo po...;) Ovšem, co se mi na ní moc líbilo, byly věčné hádky mezi Neilem a Sophii.. Ty byly úžasné..:D občas jsem jen přetáčela stránky, ale u nich vždy stálo se začíst akorát jim mohla autorka dát lepší usmiřovací konec..;) Jednu hvězdičku za letmé scény Neila a Sophie a druhou za kocoura, který je narozdíl od obou hlavních postav stále neokoukaný..:D

11.10.2015 2 z 5

Osudová láska Osudová láska Eloisa James

Moc milý a romantický příběh, celkem nechápu tak nízké hodnocení. Mladá hrdinka byla sice ze začátku možná až přehnaně puritánská, ale z velké části za to "vděčí'' své matince.;) Líbilo se mi protínání příběhu více páry, i když občas jsem nějaké nudné pasáže přetáčela. Za mě musím říct, že se mi vztah Poppy a Johna moc líbil, jen málokdy jsem četla knihu až po svatbě obou hrdinů, kteří si znova musí vybojovat cestu ke štěstí!:)

17.09.2015 4 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Suzanne Enoch

Přečteno během dvou dní v posteli.. Nepřišlo mi to tak úplně poutavé, ale četla jsem dál a dál a rozhodně mi tento příběh přišel něčím jiný, takový osvěžující. ;) Velkou zásluhu na tom má překvapivě hlavní hrdinka (většinou je to opačně..:D) Její nápady i celkový pohled na svět byly čtivé, ale samozřejmě svou zásluhu na tom má i Valentine, který se kvůli ní dokázal alespoň v něčem změnit. Co se týče jejích bratrů, též bych je odkázala do patřičných mezí, ale k jejich příběhu to asi prostě patřilo. :)

16.09.2015 4 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Tento díl jsem si z celé série nechala až na konec a nemohla jsem udělat líp..:) Pro mě byl ze všech nejpovedenější a taky jsem se do něj nejvíc začetla. Sice to zavání klišé, že žena miluje už od začátku, kdežto muž si to uvědomí až za pět dvanáct, ale já si příběh užila..:)

10.09.2015 5 z 5

Adamov pád Adamov pád Sandra Brown

Opravdu nádherný příběh, první, co jsem od autorky četla a jsem nadšená! Má to jen jedinou vadu na kráse a to 158 stránek jelikož jsem zvyklá na 300 a výš a tady bych alespoň dalších 150 uvítala, ale co se dá dělat..Mezi hlavními postavami jiskřil erotický náboj, humor a souhra, já jsem byla naprosto vtáhnutá do děje od prvních stránek, takže co víc si přát..;) Na letní odpoledne u vody naprosto dělaná..:)

31.08.2015 5 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Zase jednou vcelku povedený příběh. Po stránce humorné na 100% splněno, i když u některých situací jsem Poppy nebo spíš Sama litovala..;) ale na druhou stranku, co se týče romantiky, nic moc tedy.. Po celou knihu nám autorka dopřeje minimum romantických momentů mezi hlavními hrdiny, jen koncem to jakž takž zachránila..;) Nic to nemění na tom, že Kinsellu mám ráda a ve čtení jejích knih hodlám pokračovat i nadále!:)

25.08.2015 4 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Přijde mi, že každá další kniha je o chlup lepší, než ta předchozí takže jen tak dál! Líbilo se mi propojení více příběhů i když se děj občas natahoval,tak konec perfektní za ten dávám 4 hvězdičky!:)

06.08.2015 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Od Nabíječe jsem přeskočila Roštěnku rovnou ke Hřebcovi.:) Mě se to líbilo. U této autorky je výhoda, že máte hned od začátku tendenci si oblíbit a zžít se s hlavními postavami.:) Knihovníka jsem hltala od začátku a na konci mě zas a znova odzbrojil.:D Jak už bylo řečeno neskutečně vtipné, střeštěné na prázdniny ideální:) Jen postava tzv."sexy kovboje" mi přisla zbytečná a nudná..;)

06.08.2015 4 z 5