Plamen v srdci

Sličná Eleanor Griffinová to nemá jednoduché: tolik by si chtěla užívat, ale tři bratři ji střeží jako oko v hlavě. Coby urozená dívka ví, že se jednoho dne bude muset provdat, pravděpodobně za nějakého morousovitého starého lorda, ale než nastane onen soudný den, je rozhodnuta poznat i příjemnější stránky života. A protože je ve svém odhodlání nezdolná, nejstarší bratr s ní uzavře dohodu: pokud svým chováním vyvolá sebemenší skandál, bude se muset provdat za muže, který jí bude vybrán. Zároveň požádal svého nejlepšího přítele Corbetta, aby na rozvernou sestřičku nenápadně dohlížel. Tato volba nebyla nejšťastnější. Copak může na ctnost mladé dívky dohlížet muž, kterého provádí pověst hochštaplera a proslulého sukničkáře? Hříšný markýz Corbett se však ke všeobecnému úžasu chová vůči Eleanor zdrženlivě, jen jeho oči prozrazují vášnivou touhu. Ani pro Eleanor není v jeho společnosti lehce, neboť pro něj má slabost už od svých dívčích let. Ví ovšem, že nad ní visí hrozba vynuceného sňatku, pokud by nechala rozhořet plamen, který ji příjemně hřeje v srdci......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/4784/the-griffin-family-series-plamen-v--Hou-4784.jpg 4.2128

The Griffin Family Series (1.)

Vydáno:, Domino

Sin and sensibility (2006)

Kniha Plamen v srdci

immerin

Zatím nejlepší díl ze série. Kniha mne bavila od samého začátku.

Etule
21.08.2018

Vyloženě letní odpočinkové čtení. :) Valentýn byl prostě miláček, ale já si oblíbila Shaye, takže jsem zvědavá na jeho příběh. Souhlasím s vcielkou, vůbec jsem nepochopila na konci vévodovo chování, rozhodně si myslím, že to nebylo nutné.
Nicméně jsem zatím nenarazila na autorčinu knihu, která by mě vyloženě dostala, takže takový průměr. :)

vcielka
16.07.2018

Namet zaujimavy, len mi strasne liezlo na nervy to neustale neviem co chcem. Ono by to ani tak nevadilo, keby sa autorka stale neopakovala akoby zabudla ze tie slova uz raz napisala. Napriek tomu hlavna hrdinka nevyznela hlupo. Najvacsim tahacom pribehu bol ale Valentine, cynicky krasny zhyralec s podmanivo krasnym pohladom spod tazkych viecok. Na konci mi trochu nedalo zmysel tvarenie sa vojvodu akoby to vsetko naplanoval. Tomu sa akosi tazko uveri a ocividne tomu neveril ani on sam. Jeho postoj by mozno na konci stalo za lepsie objasnenie. Zasa az tak tajomny byt nemusel. Inak naozaj krasne uslintane citanie, hlavne pasaze kde bol aj Valentine a bolo jedno ci v tych p-asazach Eleanor bola alebo nie.

HaniSebi
06.02.2018

Po přečtení celé série můžu říct, že tento díl je rozhodně nejlepší. Eleanor je sympatická a Valentina jsem si zamilovala. Škoda že každý další díl této série je horší a horší.

karamelka57
28.08.2017

ach, škoda, že ja nezažijem takú romatiku.... ešteže mám knihy....... :)

evik75
06.01.2017

Zajímavý nápad s dívkou, která se chce alespoň na nějakou chvíli uvolnit z pout tehdejších společenských pravidel a z neustálého dohledu svých bratrů, navíc za pomoci největšího zhýralce. Mezi oběma hlavními hrdiny to správně jiskřilo, povedené byly i dialogy. Jen bych snad vynechala některá místa s úvahami hrdinky o svobodě, které se mi zdály, že se v podstatě opakují.

kik68
10.10.2016

Až na to, že ve své e-book verzi jsem měla neskutečné množství chyb (takhle hrozně přepsanou knihu jsem do teď nečetla), tak se mi kniha docela líbila.
Byla tam romantika, trochu napětí a samozřejmě šťastný konec. Už se těším na další díly.

moudivlacek
07.10.2016

Další skvělý romantický příběh o lásce. Navíc je to příběh o touze po svobodě dívky ve světě, kde jsou přísná pravidla pro ženy. Muži jsou mnohem volnější a také toho využívají a zneužívají. Hlavní hrdinka se rozhodla bojovat o svobodu i lásku. A začne jí v tom pomáhat ten, do kterého by to nikdo neřekl. Jak to tak asi může dopadnout...?

romance historické romance

Suzanne Enoch