Adamov pád

Ďalší z radu úspešných ženských románov... Lilah Masonová je jednou z najlepších terapeutiek a vie zvládnuť aj tie najnáročnejšie prípady. Aspoň si to myslí až do chvíle, kým sa jej pacientom nestane milionár Adam Cavanaugh, ktorý padol zo skaly v Dolomitoch. Zatiaľ čo mu pomáha vyhrať zápas s komplikovanými následkami ťažkého úrazu, Adam ju núti prehodnotiť jej vzťah k láske, mužom a sebe samej. Vo víkendovom dome na Honolulu nastáva nečakaný obrat nielen k Adamovmu uzdraveniu, ale aj k začiatku vášnivej lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172855/adamov-pad-DQU-172855.jpg 3.9318

Sestry Masonovy 2.

Vydáno, Ikar (SK)

Adam's Fall, 1988

Kniha Adamov pád

be_pa

Bavilo mě špičkování mezi oběma postavami i líčení práce fyzioterapeuta, který musí být z velké míry i psycholog. Celkově se jedná o knihu s vážným tématem, ale s jednoduchým předvídatelným dějem.

Bebe2004
29.11.2020

Asi to bylo fajn. Nenadchlo mě to, přesto jsem knihu přečetla během večera. Potřebovala jsem nějakou rychlou oddechovku a tato knížka svůj účel splnila. Četlo se to snadno, příběh byl taky fajn, ale postavy mi nějak nesedly.

Myška43
09.08.2020

Moc pěkně napsaný příběh. Adam a Lila jsou mi velice sympatičtí a oba mají můj obdiv, jak se se vším poprali.

janina66
11.07.2020

Příjemně čtivý příběh Adama po úrazu páteře a jeho fyzioterapeutky Lily. Líbilo se mi jejich špičkování a vtipné dialogy. Něco málo o důležitém poslání fyzioterapeutů a jejich svaté trpělivosti s pacienty. Hezké kratší čtení.

Kudík
10.07.2020

Lily i Adam se představili již v předcházejícím díle. Opět kratší titul na pár hodin. Tentokrát se závažnějším tématem, a to ohledně Adamova úrazu a následné terapii. Líbil se mi popis a možné těžkosti při práci fyzioterapeutů. Co jsem naopak nějak nepobrala, bylo to ohledně Lily a jejích "zkušeností".

petraj30
21.06.2020

Nemůžu napsat, která kniha byla lepší nebo horší, protože obě měly něco do sebe, ale bylo to hodně předvídatelné. Od prvního dílu člověk tušil, jak to zřejmě dopadne. To jiskření tam mezi nimi bylo od začátku. Jen mi tam něco připadlo hodně přitažené za vlasy.
Od Sandry Brown jsem vyhledávala krimipříběhy a když mi pod ruku přišla nějaká ta slaďárna, tak jsem ji taky přečetla, ale vzápětí na ni zapomněla. Tady mi prostě chybí nějaké to napětí a trocha té krve:-). Je to prostě ideální na nudné odpoledne.

FairyD.
04.05.2020

Hlavný hrdinovia sú charizmatické osoby ktoré spolu „bojujú“ a nakoniec sa zrodí láska. Samozrejme že sa boja druhému priznať s citmi, majú strach z odmietnutia a tak nastáva napätie. Pekný príbeh na oddych, ibaže na konci by sa mi hodila ešte jedna kapitola - nejak aby to naplno dotvorilo happy end príbehu .

suzanne1997
07.03.2020

Velice příjemná kniha ke čtení. Děj příjemně ubíhá a prostořekou hlavní hrdinku společně se zprvu věčně nespokojeným hlavním hrdinou si nelze jinak než nezamilovat. Než se čtenář naděje, přetáčí poslední stranu a samotné čtení nezabere více než několik hodin. Samotnou mě překvapilo, že existuje ještě první část této série, kniha se totiž tváří jako samostatný celek. Hodně mi chyběl epilog, který by osudy Lily a Adama uzavřel, něco, co by řeklo, jak to bylo dál ... A přimíchat trošku více jeho práce, spolu s nějakým rozvedením konce, by také neuškodilo.
Skvělá kniha, která dokáže rozjasnit jinak pochmurný den.