liletka_a liletka_a komentáře u knih

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Podle hodnocení jsem čekala větší slátaninu, ale mě se to vcelku líbilo. Anne byla sympatická, milá a celkem chápu její odtažitost co se týče Eleanor! Kdyby si můj otec našel novou ženu, která by byla mladší než já, asi bych měla taky výhrady. Navíc zmíněná dáma se k ní nechovala zrovna přátelsky. Zato její dva synové, Štěpán a Edward byli úžasní! :) Nate byl gentleman každým coulem a s Anne se k sobě docela hodili. Ale rozhodně nejlepší scény byly s Anne, Natem, Štěpánem a Edwardem...jo a nesmím zapomenout na Poppy. :D

30.05.2018 3 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Moje první kniha od autorky a řekla bych, že docela průměrná. Místy mě to bavilo, ale konec mi přišel naprosto uspěchaný a nerozuzlený..Jak dopadla tahanice s rodinou? Proč jsi pachatel vybral zrovna jí? A nebo ta záležitost s Claire? Na to kolik měla stran, si pořádný konec rozhodně zasloužila!

18.05.2018 3 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Musím přiznat, že se mi líbila víc jak jednička. Honor byla, ale na můj vkus až moc hodná.. Za to Tom.. Jelikož jsem žila skoro dva roky v Anglii, nějak si toho drsného angličana nemůžu představit, jelikož britové jsou spíš slušňácký..:D Ale budiž. Na to, že je ode mě Honor o 10 let starší, docela jsem se do ní dokázala vžít, Danu a milého Bradona (Brogana :D) bych už v půlce knihy odkázala někam a rodinka Hollandových zase vzala za srdce..:)) Na konci mi přišlo, že Honor Tomovi odpustila nějak moc rychle, chvíli by asi zasloužil potrápit a babi s dědou se přeci jen milují až za hrob:)

13.05.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Opravdu velmi povedený příběh! Rozhodně bych prodloužila čas, který Autumn a Dax v knihovně strávili. :) Z celé knihy mi přišel ten nejlepší. Docela by mě zajímalo, zda se Daxovi Autumn nelíbila už dříve, byly tam trošku náznaky, ale autorka to moc nerozváděla. Nicméně další krásná kniha od této autorky, která stojí za přečtení. :)

23.04.2018 5 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Opravdu velmi zajímavě napsaný příběh o životě dvou lidí, kteří jsou naprosto rozdílní. Abych řekla pravdu, víc jsem sympatizovala s Leem, Molly se opravdu občas chovala jako rozmazlené děcko. Na druhou stranu mít chlapa skoro celý rok na válečném území asi taky není žádná výhra...Jejich znovuobjevení lásky se mi moc líbilo. Celkově i styl psaní a vřele doporučuju..:)) Jinak Leo byl černoch? Já to v té knize úplně přehlídla.. :D Bylo mi divné, že tam občas zmiňuje dětství i jiné věci v této kultuře, ale jako blbce mi to nedošlo... :D

18.04.2018 5 z 5

Manželství s cizincem Manželství s cizincem Jane Ashford

Opravdu se jedná o vcelku nudný příběh. Sice jsem ho dočetla, ale místy jsem přeskakovala. Myslím, že jména John a Mary se k nim naprosto hodí, nudná jména pro nudné postavy. Skoro jako manželé po ''20ceti letech''. Zápletka skoro neviditelná a víc se toho o knize asi říci ani nedá.

04.04.2018 2 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Opravdu velmi sladká, pře sladká kniha. :) Na to, že cílovou skupinou jsou náctileté slečny, já si jí i tak užila! Gia byla možná trošku nafoukaná, ale do Jules měla fakt daleko...A ten konec, kde jí vlastně všechno prošlo moc nechápu. Hayden, krásné jméno, krásný kluk, který roztaje nejedno dívčí srdce...:)) První kniha od této autorky a rozhodně nekončím!

21.03.2018 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Opravdu skvělá, ''milá'', romantická kniha od takzvané nenávisti až k lásce...:) Hned jsem věděla, že se mi bude líbit, už podle názvu a fakt, že ano! Dala bych pět hvězdiček, ale jednu autorce musím odebrat. Neustále se v knize zmiňovala o tom, že vysocí kluci chodí jen s vysokými holkami...No nevím, kde to autorka vzala...Myslím, že je to spíše naopak...Vždy vidím dvoumetrového chlapa s nejlépe 150cm dobře možná s 160cm slečnou..:D A zmiňuje to prakticky celou knihu a to mě děsně rozčilovalo :/ Takže ode mě jako od vysoké slečny jen 4 hvězdy. :P

05.03.2018 4 z 5

Jak zabít milionáře Jak zabít milionáře Nancy Martin

Celkem zajímavá kniha o třech prokletých sestrách, které ne a ne najít toho pravého (co by zůstal naživu :D) až jedna z nich najde mrtvolu rodinného známého. Rozeběhne se vyšetřování a chvíli nevíte, zda se jedná o romantiku/detektivku/komedii? A ono ejhle už jste na konci. Kniha má necelých 200 stran, přečetla jsem jí, vracet se k ní asi nebudu, ale po druhém dílu ještě sáhnu, jak jinak se dozvím, jak to dopadne mezi Norou a Michaelem? :)))

14.01.2018 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Opravdu nádherný příběh plný bolesti a znovuobjevování lásky...Začtete se hned od první stránky a dokážete se místy vžít jak do Tate, tak do Milese.. Obdivovala jsem Tate a její svatou trpělivost, Milese bych nechala na konci ještě chvíli podusit.. Ještě jsem nečetla knihu, kde by byly přímo potoky slz, ale tady to k příběhu prostě patřilo..:) Doporučuji k přečtení!

04.01.2018 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Pedantský šéfík a jeho nezdolná zaměstnankyně..:))Klasika, která mě stále ještě neomrzela.. :) U Caina jsem trošku postrádala takové to charisma, které tě srazí na kolena..Naopak velmi se mi líbila Lexi, její odolná povaha, důvtip a inteligence dodávaly knize šmrnc..No co se budeme povídat, nic nového pod sluncem, ale za mě ano! :)

23.10.2017 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Nikdy mi rybáři nepřipadali víc sexy..čím to asi bude? :D Harlow na mě někdy působila až moc afektovaně..;) Ale jo dá se to číst, sice né moc dílů za sebou, jinak bych byla přesexována, ale jednou za čas proč ne.. doufám, že mají autorky připravené díly i o bratrech Robertsových..! :))

04.10.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Oba příběhy jsem četla na přeskáčku abych se v tom neztrácela a musím říct, že pan autor má neskutečně bujnou fantazii...:D všichni se znají se všema a každý spí s každým..;) Přesně netuším, v čem vlastně měly spočívat ty "okamžiky štěstí", spíš bych to pojmenovala: Jak všechno přežít a nezbláznit se..Jako nápad dobrý, ale provedení připomínalo španělskou telenovelu..;)

10.09.2017 3 z 5

Ze zápisníku námořníka Ze zápisníku námořníka Kateřina Doležalová

Asi jako většina, také přečteno na základě doporučení od autorky..:) Kniha nebyla špatná, občas vtipná, dozvěděla jsem se zase něco nového, například o práci na lodi a co to všechno obnáší. Ty anglické věty mi nevadili, anglicky se domluvím, takže s tím jsem problém neměla, ale chápu, že pro ty méně zdatné, to muselo být trošku otravné, to věčně hledat pod čarou. Česká kniha by měla být napsaná česky od začátku do konce bez překladu pod čarou..:) Na můj vkus byla až moc dlouhá, klidně bych jí zkrátila na 150/200 stránek, protože už to bylo moc zdlouhavé a zavánělo nudou, ale pokud je to první kniha, tak palec hore..:))

27.08.2017 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tato série se postupem času krásně zlepšovala a čtvrtý díl je nádhernou tečkou!!:)) Moc příjemný romantický příběh s miminem na cestě..:)) Nevím jak vy, ale já si u jména John Tucker, vybavila film: John Tucker musí zemřít, kde se čtyři holky snažily napravit děvkaře..:D No tady ten Tucker měl do děvkaře rozhodně daleko..;) Upřímný, nádherný chlap s velký srdcem. Co se týče Sabriny, občas, bych jí proplesla a otevřela oči, ale zase až tak špatná nebyla.

Jinak docela bych si přečetla příběh o Deanově sestře Summer a že by Fitzym? ;D

27.08.2017 5 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Na Quinn zase trošku slabota.. ani jeden z hlavních hrdinů se mi moc nelíbil, vlastně skoro nikdo z knihy, Richardova sestra rozmazlená husa to samí z Irisiny strany..:D děj mi přišel nezáživný a svým způsobem nudný, bohužel..vlastně celá série Smythe-Smith se mi zdá průměrnější a neplánuji se k ní vracet..;)

06.08.2017 2 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Celkem fajnová kniha, nemělo to to kouzlou předchozích dílů, ale nemůže to být pokaždé pohlcující čtení..asi možná i proto, že Stefanie nebyla taková ta sympatická hlavní hrdinka, se kterou se každý hned zžije. Myslím, že Nick by si zasloužil nějakou slečnu, která se nevyspala s celým klanem, ale co už, přečteno a jde se na další díly..:))

26.07.2017 4 z 5

Zrádce Zrádce Shannon Drake (p)

Od Shannon jsem zvyklá na vášnivé, jiskřivé a poutavé příběhy od kterých se neodtrhnu do 3 do rána, ale tento mezi ně bohužel patřit nebude..;) Jesse byl opravdu hrdina každým coulem, ale slečna Kiernan, by zasloužila proplesknout. Bez její ''nadlidské krásy'' by toho opravdu k zalíbení moc nezbývalo, povrchní, nafoukaná a zhýčkaná..Od půlky se trošku zlepšila, ale k mým odvážným hrdinkám měla daleko..slabší průměr, místy nudný příběh.

23.07.2017 2 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Tento díl je opravdu zklamáním, musela jsem se dokopávat, abych ho vůbec dočetla.. nuda bez chemie a neustálé řešení blábolů..

16.07.2017 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Jude Deveraux (p)

Pro mě to byla spíš taková průměrná kniha..:) Jamie byl moc fajn, ale Hallie mi přišla, jak nerozhodná, šesnáctiletá husa... podle těch pochvalných komentářů jsem čekala něco víc..

13.07.2017 3 z 5