liletka_a liletka_a komentáře u knih

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Tak tato knížka mě bavila od začátku až do konce.:) Vztah Martiny a Rika stál opravdu za to, navíc dával knížce šťávu a tak to má být. Můžu jen doporučit, já určitě nezůstanu jen u jednoho čtení.;)

01.04.2013 5 z 5

Sběratelka polibků Sběratelka polibků Lenka Lanczová

Nic moc, líbilo se mi akorát posledních 15 stránek, kterých strávila Andrea s Vojtou.;) jinak to bylo celkem o ničem.

01.04.2013 2 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Jej.. :) další knížka o rytířích co mě chytla za srdce. ;) Chvílema mi bylo Corbetta až líto, jak neustále potkával Williama v blízkosti Lily a ona jen vykuleně koukala a nebyla schopná říct jak to je doopravdy. Chvílema jsem s ní chtěla zatřást a říct jí, tak mu to řekni ty huso :D Ale jinak bych příběhu nic nevytkla :)) nádhera! :)

01.04.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Prvních 100 stran, je jak začátek nějakého romantického filmu, dvě osoby se potkají a jiskří to mezi nimi ;) a já jsem si říkala kdy už tam bude něco zajímavějšího, jelikož ze všech recenzí jsem si četla jak je to erotické. ;) A vzápětí jsem se dočkala :D Ještě nikdy jsem neměla přectenou takto tlustou knihu běhěm tří dnů. :) Jasně můžeme psát jak to bylo nechutný, zvrácený, úchylný atd., ale pracuju v knihkupectví a nestačila jsem se divit kolik žen a z velké části i mužů si jí tam kupovalo, jak odstíny šedi, tak temnoty i svobody a některým to nedalo a říkali, že si další díly kupujou jen kvůli tomu aby vědeli, jak to dopadne, protože se zřejmě stydí kvůli "táboru odpůrců", že něco takového čtou. Prostě je to sexy a čtivé, tak co více si přát :)))
Všem třem dílům jsem dala za pět hvězdiček, jelikož jsem hodnotila celkový vztah Any a Christiana a je pravda, že jinak bych už musela snižovat ale ať už chceme či ne, tak tento pár se stal legendární!:))

28.03.2013 5 z 5

Zkrocená láskou Zkrocená láskou Johanna Lindsey

Tato kniha je první, co jsem od autorky četla. Hned od začátku jsem si zamilovala jak autorku, tak knihu. Rozhodně se mi líbil více druhý díl. Phelie a Rafe mě bavili celou knížku a nádherně to mezi nimi jiskřilo. Stojí za přečtení.:)

24.03.2013 5 z 5

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Další kniha o vikingách. :) Zatím jsme četla pouze Otrokyni a Oddej se lásce. :) každá je svým způsobem zajímavá, takže nemůžu říct, která se mi líbila více. Musím ale říct, že Seliga bych chvílema nakopala, zato jak se choval k Erice. Ale na konci to jakž takž napravil, takže konec stál za to :))

24.03.2013 4 z 5

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Skvělá kniha, je velmi zábavná, romantická a celkově rozhodně stojí za přečtení.;)

24.03.2013 5 z 5

Dech nesmělých nadějí Dech nesmělých nadějí Radka Zadinová

Jedním slovem Nádhera. Musím přiznat že mě bavil víc pár Kateřina/Lukáš než hlavní hrdinové, ale celkově na jedničku. :)

Dívka bez minulosti Dívka bez minulosti Radka Zadinová

Dostala jsem jí k Vánocům a přečetla jsem jí během vánočních prázdnin jedním dechem. Prostě dokonalá líbilo se mi, jak do knihy byl zasazen ještě jeden pár, který jsem si taky zamilovala. Chvíli jsem nevěděla komu fandím víc. ;)

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Pro mě, zatím úplně nejlepší knížka od Lanczové. :) Nepostrádalo to vtip ani jiskru, chemie mezi hlavními postavami byla takže není co řešit. Stojí za předčtení. :))

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Moje další oblíbená kniha od Medeiros.:)Tady se mi fakt trefila do noty:) je to velmi čtivé, přečetla jsem to během pár dní. Vztah Lotky a Haydena(krásné jméno:)) byl od záčátku ''skandální''. Přitažlivost mezi oběma postavami je neuvěřitelná. Kniha mě od začátku vtáhla do děje a pustila mě až na konci. Určitě se k ní ještě budu vracet. :)

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Jedna z nejlepší knih od Medeiros. Čte se prostě sama. Příběh je opravdu poutavý, a vy si za chvíli zamilujete toho věčně mrzoutského hraběte a jeho ošetřovatelku s ostrým jazykem slečnu Wickershamovou. Prostě láska jako trám.:)

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Kniha je nádherná, zbožňuju tuto romantickou, pirátskou knihu. :) Je tam vše, co tam má být. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila hned od začátku. Chvílí se milují, chvíli se nenávidí, ale láska přece vždy zvítězí. :)) Rozhodně doporučuju!

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

průměrná, nic víc nic míň.

23.03.2013 2 z 5

Chci jen tebe Chci jen tebe Johanna Lindsey

Kniha mě moc nezaujala, něco mi tam chybělo, nemělo to jiskru, ale proti nudě by snad šla.;)

23.03.2013 2 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Tak tato knížka je božská. :) Přečetla jsem jí o víkendu jedním dechem. Byla vtipná, romantická a měla správný šmrnc. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. :)

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

Souhlasím, kdyby to byla jedna kniha nebylo by to celkově zbytečně zdlouhavé. Musím ale říct, že druhý díl se mi líbil více než první. Amelie a Thomas měli alespoň nějaký šmrnc narozdíl od hlavní dvojice z prvního dílu, která mě spíš nudila.;)

Jako v ráji Jako v ráji Julia Quinn

Mě to velmi neoslovilo, nějak jsem to přelouskala, bylo tam pár dobrých scén, ale už bych se k ní nevracela. Julii Quinn zbožňuju, tak doufám, že příští kniha od ní mě zaujme více. ;)

Žhavé jižní pobřeží Žhavé jižní pobřeží Suzanne Weyn

Příjemná oddychovka.. :) Přeneslo mě to na začátek léta, svítí sluníčko, válíš se na pláži a seznamuješ se s místními krasavci ;) co více si přát ;)

23.03.2013 4 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Poslední díl, mě moc neokouzlil ;) Sice zakončil skvělou Brigertonskou sérii ale patřil k těm slabším. Nicméně oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí, kniha není moc dlouhá, takže není důvod nepřečíst :)