Jako v ráji

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Marcus je dokonalým britským gentlemanem počátku 19. století. Honoria je sestrou jeho nejlepšího kamaráda Daniela. Říct však, že oni dva jsou přátelé, by bylo příliš odvážné tvrzení. Když Daniel Marcuse poprosí, aby po nějakou dobu na jeho sestru dohlédl (neboli odháněl nápadníky), nemůže Marcus odmítnout. Netuší, jak složitý úkol právě přijal – mladá dáma totiž na nápadníky doslova líčí pasti. Ve chvíli, kdy se ale do jedné z nich omylem chytí Marcus a zraní si nohu, je jasné, že tihle dva spolu budou muset strávit více času, než by si přáli…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138849/smythe-smith-quartet-jako-v-raji-j2I-138849.jpg 4.3153
Série

Smythe-Smith Quartet 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Just Like Heaven, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Jako v ráji

Přidat komentář
Maruš.D
16. března

Už jsem pár knih od této autorky přečetla a můžu říct, že má oblíbené fráze a události, které ve svých knihách opakuje. Hádám, že sama může byt alergická na jahody, jelikož to použila v několika knihách. Je to zajímavé.
Tento příběh se mi líbil. Obě postavy mi byly sympatické a docela jsem i cítila tu lásku s nimi. Krásné popsaná nemoc a její následná rekonvalescence. Mrzí mě, že se příběh vždy docela táhne a konec je pak vždy velmi rychlí. Na druhou stranu, není tu žádná extra zápletka, jen postupné uvědomění si jeden druhého, tak se moc nedivím na rychlý konec. Krásná nenáročná oddechovka.

warca
27.12.2020

Příběh velmi jednoduchý, ani ne tak čtivý. Autorka má i lepší dílka.


milena8281
06.11.2020

Trochu romantiky na relax v té současné nelehké době. Pobavilo.

Tynyton
04.09.2020

Velice pověřená kniha. Líbí se mi, jak autorka lehce propojuje knižní série a člověk se tak může opakovaně setkávat se svými knižními hrdiny. U knihy jsem se parkrát zcela upřímně zasmála, a to mám na stylu této autorky nejraději. Hlavní hrdinové byli od začátku velice symptičtí.

petraj30
17.03.2020

Pěkná a vtipná kniha. Jak už bylo psáno pode mnou Julia Quinn ráda propojuje série. Ráda jsem si zase přečetla o Bridgertonových a dokonce se zde mihla i má oblíbenkyně lady Danburyová.
Kniha se dobře četla i hlavní dvojice byla k sežrání, bylo to opravdu velmi vtipné, ale mnohem silnější dojem na mě zanechala již zmiňovaná série Bridgerton. Nevím čím to je, ale tahle série pro mě nemá konkurenci a u této spisovatelky už nebudu asi schopná číst jiné knihy. Je mi to moc líto, ale pokračování číst nebudu:-(

MonaLisa42
11.01.2020

Při čtení této knihy jsem se příjemně zabavila.
Líbí se mi, že autorka vytvořila vlastní svět, ve kterém propojuje své postavy i mezi sériemi. Jsem ráda, že nezapomněla napsat knihu o známých sestrách Smythe-Smithových, které mě zaujali už v sérii Bridgerton. Příběh byl velice hezky napsaný, dostkrát jsem se pobavila a zasmála. Děj mi přišel lehce napínavý a krásně romantický. :-) Honoria a Marcus jsou skvělý pár, povahy obou se k sobě hodí. Příběh je vypravován z pohledů obou hlavních hrdinů, a tak jim čtenář může nahlédnout do mysli.
Bohužel musím přiznat, že se mi příběh nevryl hluboko do mysli a tudíž za pár týdnů už nebudu vědět o čem tato kniha vlastně byla. :-(
Ale času stráveným nad touto knihou skutečně nelituji a těším se na další díl. Děkuji!!!

kacenka6144
31.10.2019

Mám tuto autorku docela ráda. A u téhle knížky jsem se občas zasmála i nahlas. A konečně jsme se dozvěděli něco o "neblaze proslulých" slečnách Smythe-Smithových. Zatím jsme četli pouze o jejich hudebních večírcích. Autorka v jemných náznacích odkazuje na svoje další knižní řady. Tady například postavami bratrů Bridgertonových.

Etule
09.08.2019

Líbí se mi, jak má autorka, byť v nepatrných detailech, všechny své knihy propojené. V tomhle případě neblaze proslulé "hudební" večírky Smythe-Smithových. :D
Oba hlavní hrdinové se mi moc líbily. Hlavně takové to prozření, kdy zjistily, že se vlastně milují. :) Rozhodně autorka opět nezklamala, její knihy mě prostě baví.

1