Jako v ráji

Jako v ráji https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138849/bmid_smythe-smith-quartet-jako-v-raji-j2I-138849.jpg 4 205 38

Smythe-Smith Quartet série

Marcus je dokonalým britským gentlemanem počátku 19. století. Honoria je sestrou jeho nejlepšího kamaráda Daniela. Říct však, že oni dva jsou přátelé, by bylo příliš odvážné tvrzení. Když Daniel Marcuse poprosí, aby po nějakou dobu na jeho sestru dohlédl (neboli odháněl nápadníky), nemůže Marcus odmítnout. Netuší, jak složitý úkol právě přijal – mladá dáma totiž na nápadníky doslova líčí pasti. Ve chvíli, kdy se ale do jedné z nich omylem chytí Marcus a zraní si nohu, je jasné, že tihle dva spolu budou muset strávit více času, než by si přáli…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Just Like Heaven , 2010

rampapa
21.01.2019 5 z 5

Zamilovala jsem si tento příběh o lásce.Knižku velmi doporučuji.

NathalieVerdun
15.10.2018 5 z 5

Asi najvtipnejšia z celej série. Marcus Holroyd, gróf Chatteris si svoj humor starostlivo ukrýva za masku rezervovanosti, ale keď už sa ozval, hlášky som si čítala aj trikrát.

LimedkaMikki
15.07.2017 3 z 5

No, prvně jsem četla druhý díl - noc jako ta dnešní a musím říct, že ta se mi líbila víc. V tomhle je to všechno takové, jak to říct, nedoslazené. Vlastně se nic moc nestane a ty dvě hlavní postavy se do sebe jen tak náhodou zamilují a jinak víc nic.
Co se mi ale hodně líbí, jsou odkazy na další její knihy. Ne že by to bylo nějak zásadní, ale když už máte za sebou asi desátou knihu a pomalu s Julií rostete, ty jemné narážky jsou o to lepší :-)

helenkan
17.06.2017 5 z 5

Pěkně jsem si to vychutnala i se pobavila. Super čtení.

PerlaZP
05.06.2017 4 z 5

Na novou sérii jsem byla docela zvědavá a musím říct, že mě autorka opět nezklamala. Příběhy J. Quinn, patří k mým oblíbeným, protože jsou čtivé a poutavé. Občas jsem, ale měla pocit, že mi některé části příběhu, nedávají smysl – Např.: Políbil, vlastně Marcus Honorii, když spadli na zem?…
Knížce dávám čtyři hvězdičky...

vikimi
08.03.2017 5 z 5

Úžasný a čtivý příběh. Oddechové čtení, ke kterému se opět ráda vrátím :)

modranka
08.08.2016 5 z 5

Séria Smythe-Smith Quartet začína niekde v posledných častiach (tuším 7.) série Bridgerton - tu sa zoznámime s kvartetom Smythe-Smithových dievčat. Táto séria je práve o sesterniciach, ktoré nemali absolútne hudobný sluch, no zato mali odhodlanie dodržiavať rodinnú tradíciu. Bolo to síce rozkošné, ale nechcelo by sa mi sedieť na takomto koncerte. Spomína sa tu najmladší Bridgerton, ale je ešte dosť mladý, aby mohol vstúpiť aktívne do deja.
Príbeh (Jako v ráji) pokojne dajte čítať -násť ročným. Kvalitou by som ju najradšej zaradila do literatúry pre mládež.
Text sa však čítal výborne a na oddych je to vhodná voľba aj pre staršie ročníky. Keďže prvej časti série nie je čo vytknúť, dávam plný počet hviezdičiek.

havrmoni
04.08.2016 5 z 5

Další romantická oddechovka bez zbytečných,násilně vytvořených zápletek,ve stylu,aby tam bylo něco navíc kromě té romantiky.Vše je napsáno už pode mnou jen musím přiznat,že ve druhé půlce jsem se řechtala docela nahlas. A Marcus byl miláček.

TaLu
29.06.2016 5 z 5

Přečetla jsem si znovu, abych si osvěžila děj, protože jsem si chtěla dočíst další díly série. A znovu jsem se velmi dobře bavila. Moje oblíbená autorka dokáže s romantikou velmi zdařile zprostředkovat i dobrodružství a humor. Ano, je to romantická kniha, ale nejen to. Myslím, že nemusím doporučovat těm, kdo autorku znají, ale kdo nezná, nechcete se začíst ? Třeba na dovolené ?

Kamiliana
03.04.2016 5 z 5

Autorka krásně zachytila přerod z dětského hašteření na počáteční zamilovanost. Honoria je zdařile vykreslena a navíc velice věrohodně ve scénách zachycujících Marcusovo marodění. Zcela upřímně jsem jim oběma fandila :-)

jaja1989
09.03.2015 5 z 5

kniha o krasnem happy endu kde nejsou zadne zlociny on osamely ona osamela a po 15ti letech znamosti konecne zjisti ze se miluji no proste pohadka :))))

1v8na
24.02.2015 5 z 5

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Byl velmi romantický a milostný. Opravdu stál za to. Nejvíce se mi líbila pasáž, kdy se vrátil domů Daniel a hned se popral s Marcusem.

miruska1
09.05.2014 5 z 5

Povedala by som,že je to pribeh typicky pre tuto autorku. Mne sa pačil a zaver bol skvely.

-Nikola-
26.12.2013 5 z 5

Mě vždy udiví ta nevyčerpatelná fantazie a nápady. Děj ubíhá s takovou lehkostí, pořád čtete a najednou si všimnete, že je konec. Taky miluju autorčiny popisy, napřiklad v této knize ošetřování Marcusovy nohy.

jaja10
07.07.2013 2 z 5

Tentokrát se mi kniha od Quinn moc nelíbila. Četla jsem, četla, ale pořád jsem si ríkala, ať už je konec. Ale chtěla jsem vědět, jak to dopadne, tak jsem to nějak zvládla.

liletka_a
23.03.2013 3 z 5

Mě to velmi neoslovilo, nějak jsem to přelouskala, bylo tam pár dobrých scén, ale už bych se k ní nevracela. Julii Quinn zbožňuju, tak doufám, že příští kniha od ní mě zaujme více. ;)

machrus
19.02.2013 4 z 5

Opět moc příjemná kniha od Julie Quinn.

lacerta
28.12.2012

Tak tentokrát je to zase stará dobrá Julia Quinn- lehce, s humorem napsané dílko, děj plynule ubíhá a nekřečuje jako v několika posledních knížkách. Snad za to může množství starších, v jiných romancích zmíněných postav, ale v každém případě- tahle je dobrá.