Chci jen tebe

Chci jen tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20644/bmid_chci-jen-tebe-n9d-20644.jpg 4 141 16

Straton Family série

< 2. díl

Tvrdohlavá Casey Stratonová zdědila po matce krásné oči a po otci zarputilost a neústupnost. Když jí otec odepře její nezadatelné právo vést ranč po dědečkovi, třebaže bravurně zvládá veškeré mužské činnosti, jako je jízda na koni, práce s lasem a střelba z pušky, prchne hrdá a odvážná dívka z domova. Hodlá všem dokázat, že umí víc než jen domácí práce určené ženám. Úspěšný obchodník Damian Rutledge III. přišel na Západ vykonat pomstu, a ačkoliv je odvážný, má skvělou fyzickou kondici a je odhodlán dosáhnout svého, bez občasné pomoci jednoho drobného mladíka by ten "floutek" z Východu byl v drsné divočině dočista ztracený. Damian tuší, že v mladém lovci je víc, než se na první pohled zdá, a když zjistí, že jeho zachránce je ve skutečnosti oslnivá, smyslná, mladá dáma jménem Casey, uvědomí si, že je na cestě čekají vážné komplikace. Strmé horské stezky je vedou k cíli, ale také k nebezpečné, nezkrotné lásce. Na Slovensku vydalo v roce 2003 nakladatelství IKAR pod názvem Roztúžené srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All I Need Is You , 1997

trancy
30.09.2023 2 z 5

Jednoduchý příběh, rychle přečtené, moc nenadchla.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Dalsia uzasna kniha od tejto autorky ... milujem jej styl pisania ... postavy .. romantiku

Artep071
04.08.2020 3 z 5

xi xi ... opravdu jednoduchý příběh, který neurazí, ale ani nijak nenadchne. K vodě fajn. :)

cukrovka
07.05.2020 4 z 5

Nenáročné oddechové čtení. Přesně to co očekávám od tohoto žánru.

ariel platto
09.02.2019 5 z 5

Kniha se moc dobře četla, jen na konci bych je oba nejraději propleskla a popostrčila ať se už konečně vyjádří!

majík1
04.07.2016 4 z 5

Pěkná kniha,ale jsou lepší

gordona
02.11.2015 3 z 5

Trochu nenáročné čtení na dlouhé večery.

Luccy78
14.06.2015 4 z 5

Zas tak špatný příběh to nebyl, ale kdyby tam bylo trochu víc toho jiskření a romantiky, vůbec bych se nezlobila. Autorka umí daleko lepší..

jaja1989
27.05.2014 4 z 5

ujde to, ale .díl je lepsí.

jaja10
03.04.2013 3 z 5

Musím říct, že jsem do půlky knihy uvažovala, že v hodocení dám jen 2 *, neustále jsem přemýšlela, že knihu nedočtu, několikrát jsem přestala čist, nakonec se ale ve zbylé půlce konečně začalo něco dít a kniha začala mít trochu spád. Vše se vyřešilo, vysvětlilo, ale kniha si stejně "vydělala" jen o hvězdičku navíc a kdyby se mohlo dávat půl hvězdíčky, tak jen půlku.

liletka_a
23.03.2013 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala, něco mi tam chybělo, nemělo to jiskru, ale proti nudě by snad šla.;)

Nuttelka
17.03.2013 4 z 5

příjemná oddychovka, nic víc ...

Evaevelína
20.01.2013 3 z 5

kniha mě nenadchla, jako to bylo u první knihy ,,horoucí srdce" nějak si nedokážu představit pěknou ženu, převlečenou za chlapce,která to umí s koltem a nahání lupiče a přesto nikoho ještě nezabila.A drsnáci ze zapadákova nepoznají, že mají před sebou dívku.. ta ale musela mít chlapskej hlas??

hortenzie
07.01.2013 3 z 5

Celkem slušně napsaná kniha. Nejde ani tak o zamilovaný příběh - většinu děje hlavní hrdinka pomáhá pátrat po vrahovi, takže kdo čeká velkou romantiku od Lindseyové, tak se jí tentokrát nedočká.

Kaety
15.11.2012 3 z 5

Kniha je dobře napsaná, ale chybí v ní více jiskření a romantiky, takový průměr. Předcházející kniha z této série Horoucí srdce je rozhodně lepší.

minimonisek
09.03.2012 5 z 5

Kniha je vtipně psaná, jde v ní o jiskření mezi dvěma lidmi a o touze poznat blíže toho druhého. Shrnula bych ji jako takovou oddychovku na večer, pokuď máte chuť na romantiku, tak je to to pravé pro vás.

romance

Johanna Lindsey