Lída27 Lída27 komentáře u knih

Dvojitý kríž Dvojitý kríž Chris Carter

Opět skvělá kniha,Carter je prostě nejlepší,jeho knížky prostě žeru....

05.07.2022 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tak tato kniha od Keplera mě moc nebavila,četla jsem od něj všechny,ale u téhle jsem se těšila až jí dočtu a to u jeho knih se mi nestává.

13.04.2022 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět skvělá kniha,přečtená za pár dní.Napínavé až do konce,Pro slabé povahy tato kniha moc není.

20.01.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět skvělé čtení od Cartera,napínavé od začátku až do konce.Carter prostě nikdy nezklame.

24.10.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Co dodat,opět skvělá kniha od skvělého Cartera,přečteno jedním dechem.Už se těším na další knihu od něj.

24.08.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět další skvělé dílo od Chrise Cartera,ten nikdy nezklame,prostě je nejlepší.

29.07.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak to zas byla jízda.Napínavé od začátku až do konce,přečteno za pár dní.Knížka prostě nejde odložit,musíte furt číst a číst.Chris Carter prostě nikdy nezklame.Už se těším na další jeho knihu.

25.07.2021 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Opět skvělá a napínavá kniha od této spisovatelky.

24.07.2021 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

První knihu od Cobena jsem četla cizinec,ale tahle je o dost lepší,napínavé až dokonce.

06.07.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

První kniha od Chrise a jedním slovem super super.Napínavé až do konce,ale pro slabší povahy moc nedoporučuji,je to dost drsný.Krátké kapitoly vás nutí furt číst a knížka prostě nejde odložit.

23.05.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět skvělá kniha od Chrise Cartera.Napínavé od začátku až do konce.Krátké kapitoly,které vás nutí číst a číst.Už se těším na další knihu od mého oblíbeného spisovatele.

23.05.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se mi líbila,přečtená za pár dní,i když jsem z této doby četla lepší knihy.

04.04.2021 5 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Opět skvělá kniha od Joy Fielding,ale ten konec to jsem fakt nečekala.

07.02.2021 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Skvělá kniha,přečtená za pár dní,nešlo se od ní odtrhnout.Už se těším na další knihu od Joy Fielding.

14.01.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

První kniha od této spisovatelky a super.Napínavé od začátku až do konce,přečteno za pár dní.Určitě nezůstnu jen u téhle a těším se nadalší její knihy.

30.12.2020 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Poslední díl série opět nezklamal,celá série byla hodně čtivá.Rodina Royalů prostě nenechá nikoho chladným.

19.12.2020 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

První čás byla slabší,zato druhá byla super,přečteno za pár dní, no a ten konec....musím číst další díl,prostě Erin Watt opět nezklamala.

20.11.2020 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Opět skvělá kniha od Robothama opět nezklamal.

01.11.2020 5 z 5

Stín pochybnosti Stín pochybnosti Simon Booker

Tato kniha koupená za pár korun je skvělý thriller,který jsem přečetla za pár dní.Ten konec jsem nečekala a pěkně mě překvapil.

07.09.2020 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Skvělá kniha,napínavá od začátku až do konce.Přečtena za dva dny.

23.08.2020 5 z 5