Zloba přehled

Zloba
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474310/bmid_zloba-0Hf-474310.png 5 2521 2521

Robert Hunter série

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

An Evil Mind, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zloba. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (628)

zuzi.cte
18.10.2024 4 z 5

toto je šestý díl ze série detektiva Roberta Huntera. Je napsaný trošku jinak než ty předchozí a díky tomu se mi líbila o něco méně. Nahlédnutí do mysli psychopata, nahlédnutí do minulosti Huntera, souboj psychopata s detektivem.

Janca007
08.10.2024 5 z 5

Další kniha ze seria od Cartera. Drsná jako obvykle, čekala jsem dokonce, jak všechno dopadne. Chvilku si dam oddech a přečtu si další pokračování.

pouze_kniha
19.09.2024 5 z 5

Knihy od Cartera čtu postupně, takže po předešlých dílech opět příjemná změna v podání příběhu.

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022

Žebříček nejprodávanějších eknih v dubnu 2016