Zloba přehled

Zloba
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474310/bmid_zloba-0Hf-474310.png 5 2444 2444

Robert Hunter série

< 6. díl >

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art
Originální název:

An Evil Mind , 2014


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zloba. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (616)

Lovana
včera

Další díl mé oblíbené série, na který jsem se hodně těšila.
Jsem ráda, že tentokrát byl příběh jiný, než byl v minulých knihách, bavilo mě nahlédnutí do mysli psychopata a souboj psychopata s Hunterem, bylo také zajímavé dozvědět se více o Hunterově minulosti. Zároveň mi v této knize chyběla jedna dosti podstatná postava z dílů předchozích, tak doufám, že v dalším díle se tato postava vrátí, protože by mi opravdu hodně chyběla.
Kniha je opět, zásluhou krátkých kapitol, které ale vždy končí tak že musíte číst dál, velmi čtivá. Kniha je místy opět hodně drsná a příliš nedoporučuji při čtení jíst.
Já se již teď těším na další díl ,a přestože změna při spolupráci s FBI byla příjemnou změnou, tak doufám, že v příští díle se vrátíme zpět do známého prostředí.

Hodnocení 4,25*/5*

mila2411
03.07.2024 5 z 5

Další, už 6. várka neuvěřitelné krutosti páně Cartera. Je obdivuhodné, jak to ten pán dělá, jede pořád na 1oo%, je to drsné, ale fungující a v rámci možností originální. Až by se jeden přál zeptat jak to má Chris v životě "nastavené" :-) Opět dáno jako audiokniha, Jakub Saic to dává neskutečně, myslím, že by mě to jako klasická kniha zadaleka tolik nebavilo... v košíku mám 7. díl.


Šárka88
03.06.2024 4 z 5

Audiokniha
Další pokračování Roberta bylo super, poslech jsem si užívala. Jen hvězdu ubírám za to, že tam chyběl Garcia. Také mě mrzí, že i v předešlém díle zemře žena, která začíná být Hunterovi celkem blízko. Roberta ničí bolest nad ztracenou Jessicou, tak asi proto. Jinak napínavé a překvapivé zároveň. Těším se na další díl.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022


Žebříček nejprodávanějších eknih v dubnu 2016

02.05.2016


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Zloba v seznamech

v Právě čtených27x
v Přečtených3 429x
ve Čtenářské výzvě183x
v Doporučených248x
v Knihotéce1 000x
v Chystám se číst553x
v Chci si koupit147x
v dalších seznamech14x