Zloba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474310/big_zloba-0Hf-474310.png 4.72072
Série:

Robert Hunter 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , BB art
Originální název:

An Evil Mind, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (553)

Kniha Zloba

kiki11
03. června

Tento díl se mi líbil o maličko méně než ty předešlé. Začátek byl zdlouhavější než obvykle a taky mi tam chyběl Carlos Garcia. Později se ale příběh rozjel a druhou polovinu jsem zvládla na jeden zátah. Sice opět napínavé a zajímavé, ale pro mě zatím nejslabší díl série. Mám raději tu klasiku, na kterou jsem zvyklá z předešlých knih.

KnihoSny
31. května

zloba je úplně něco jiného za mě to bylo úplně hustý vžila jsem se do kůže unesené co mě štve byla smrt Teylorove tento díl mě překvapil i dej co se týkalo Robertachyběl mi tam Karlos doporučuji


Misoso
31. května

Opäť skvelá a dokonalá kniha od Cartra. Carter je istota, ktorá nikdy nesklame. Odporúčam. Prajem príjemný zvyšok dňa. :)

knihomolka525
28. května

Kniha mě nijak neoslovila.Pomalý ,popisný,táhlý děj.Knihu jsem neustále odkládala, až jsem ji naposledy jen v rychlosti prolistovala a ani mě nezajímal konec.A spousta bílých míst ,kdy opět jen stále listujeme ,což není komfort při čtení! Velká písmena.Začíná to být při těch cenách knih docela nešvar.Je jedno ,jestli mám v ruce paperback nebo vázanou knihu.Mění to něco na daném obsahu příběhu??

Címa
26. dubna

Za mě absolutně nejlepší dil z dosavadní série. Jako každý dil stal za to, ale tenhle předčil veškerá moje očekávání. Proste mazec. Ráda jsem se dozvěděla o spoustě věcech z Hunterovy minulosti, dobra byla i spolupráce s FBI, novou kolegyni, doporučuji kazdemu přečtení, autor to dotáhl k dokonalosti.

TheEvelyn
24. dubna

Páááni. To bylo opět senzační. Autor již na začátku knihy uváděl, že kniha bude poněkud trochu odlišná oproti předchozím knihám, čehož jsem se trochu bála, protože předchozí knihy mě velmi bavily a nic bych na tom neměnila. Nicméně obavy byly zcela zbytečné. Kniha je trochu jiná v tom, že pachatel je odhalen už na začátku příběhu, zatímco v předešlých knihách byl vrah znám na konci příběhu. Rovněž jsem ráda, že díky takovému případu, jsme se dozvěděli víc o Hunterově minulosti. Kniha jako taková je velmi dobře sepsaná a nutí vás o jistých věcech přemýšlet, je psychologického rázu. Chtěla bych také ještě vyzdvihnout titulní strany knih v rámci této série, byť se jedná o knihy s měkkou vazbou. Jsou naprosto báječně zpracované, jednoduché, jednotné a mrazí vás v nich po zádech. Ale abych pravdu řekla, docela si říkám, aby se takový typ literatury nestal pro někoho tím spouštěčem pro uskutečnění něčeho podobného. To si ale říkám po dočtení každé knihy od tohoto autora.

Verunka289
18. dubna

Za mě zatím jednoznačně nejlepší díl série. Líbí se mi, že je to psané trošku jinak a pachatele známe hned od začátku a pátráme spíš po motivu a okolnostech. Navíc jsme se v tomto díle dozvěděli poměrně dost informací ze života Huntera. Jsem zvědavá, čím mě ještě můžou překvapit další díly a jestli ještě nějaký předčí tento :)

knihomolka74
17. dubna

Trochu odlišná kniha ze série. Hunter je dočasně ve službách FBI, vede po celou dobu výslech pachatele a odkrývá jeho brutalitu a zvěrstva. Dozvídame se také něco z dřívějšího Huntrova života.

1 ...