Zloba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474310/big_zloba-0Hf-474310.png 4.81605
Série:

Robert Hunter 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , BB art
Originální název:

An Evil Mind, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (468)

Kniha Zloba

Dandy1
07. října

Tohle se vymyká Carterovu stylu. Očekávala jsem víc napětí. Konec byl pro mě totálně neuvěřitelný.

tessie_m
05. října

Pane bože, totální úlet. Nechápu, jak to mohl autor vymyslet tak dopodrobna. Skvělý, ale zároveň jsem byla v šoku a často i znechucená a smutná. Takhle dlouho mě žádná kniha nezasáhla. Klobouk dolů, pane Cartere!


NikolOt
01. října

Tak doposud nejlepší Carterovka. WAW jsem naprosto unešená propracovaností příběhu a postav. Musím dát plný počet hvězdiček.

Monika1717
29. září

Po knize Já jsem smrt jsem se zařekla, že Cartera už nikdy. Vydržela jsem to půl roku. Musím dát plný počet hvězdiček. Psychopatický masový vrah, který je odhalen náhodou při dopravní nehodě, si vyžádá rozhovor s Hunterem, který míří právě na dovolenou. A ukáže se, že je to jeho dávný kamarád. Dobrý kamarád. Dokonale vymyšleno. Čte se jedním dechem.

allart
25. září

Začalo to super. Už som sa tešil na klasickú detektívku (predčasne), že nebude žiadny brutál, ale Carter ma vyviedol z omylu. Kniha sa však v niečom od predchádzajúcich dielov líšila. Napriek vysokému počtu obetí bolo menej surových detailov, zato tá zápletka bola geniálna. Posledné strany som doslova letel, rýchla akcia,vysoká hladina adrenalínu nedá čitateľovi driemať a číta sa to fantasticky. Jednoducho 5 hviezd.

Rose6990
24. září

Skvělé čtení. Pan Carter psát umí. Děsí mě, že je příběh podle skutečné události.

zp87
23. září

Šetřím si Cartera, jak jen to jde. Tak dvě knihy za rok, protože jsou psány podobným stylem. ZLOBA je ale trochu jiná, vlastně o dost jiná. Od začátku je to psycho, náhodně nalezené kousky těl, okamžitě odhalený vrah, který říká, že není vrahem a vyžádá si k vyšetřování svého dávného přítele Roberta a pak bum bum bum. Byla by škoda cokoli prozrazovat. Já při čtení jen kroutila hlavou. Nenudila jsem se do samotného konce.

Lucie311
19. září

Tak to byla zatím nejlépe napsaná kniha od Chrise. Naprostá dokonalost v detailech a přímo šílená brutalita lidského myšlení. Ještě horší je,že je to podle skutečné události.

1 ...