Jeden za druhým přehled

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2457 2457

Robert Hunter série

< 5. díl >

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeden za druhým. Přihlašte se a napište ho.

Iva095
23.05.2024 5 z 5

Carterovi knihy se skvěle čtou, ale já si tuto sérii užívám o dost víc při poslechu. Jeden za druhým byl pro mě první díl u kterého jsem byla od začátku až do konce jako na trní a jen jsem čekala co ten psychopat zase vymyslí. Po dlouhé době se mi udělalo z knihy vážně zle.
Teď trošku lituji toho že nemám žádnou přiblblou romantiku, protože to bych teď potřebovala, než se pustím do dalšího dílu.

brunettlibrary
15.05.2024 4 z 5

Autora a jeho styl knih je mi už dobře známý. Jeho až sadomasochistické popisy trýznění obětí mě ovšem stále dokážou zvednout tlak. Další skvělý detektivní příběh s detektivem, který je mi velmi sympatický. Trochu jsem se přistihla, že mi děj přijde podobný jinému dílu Napsáno krví, ale považujte to jako pouze můj názor (proto jsem dala čtyři hvězdičky). Konec jsem dopředu neodhadla, což mě u Cartera vůbec nepřekvapilo. Děj byl plný zvratů a kotrmelců. Autor se dokáže čtenáři dostat pod kůži a to mě na tom baví. Určitě doporučuji!

Šárka88
04.04.2024 5 z 5

Audiokniha
Pátý díl a opět velkými písmeny SKVĚLÉ ,sice všechny jeho knížky jsou stejné, ale tohle jsem si opravdu užívala. Napínavé, překvapující, super zápletka a konec, žádná hluchá místa.
Těším se na další díl a doporučuji.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Knižní novinky (8. týden)

20.02.2022

Připravované knižní novinky (31. 8. - 7. 9.)

29.08.2015

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Jeden za druhým v seznamech

v Přečtených3 498x
ve Čtenářské výzvě140x