Lexie321 Online Lexie321 komentáře u knih

Slečna Marplová a záhady: Povídky Slečna Marplová a záhady: Povídky Agatha Christie

Nádherná zbierka detektívnych poviedok v duchu aký vie len Agatha Christie. Určite vrelo odporúčam pre všetkých nadšencov klasických detektívok a fanúšikov autorky.

06.10.2022 5 z 5

Sľúbená Sľúbená Jodi Ellen Malpas

Za mňa sklamanie. Príbeh ani postavy ma vôbec nezaujali. Miller nemal žiadne pozitívne kvality a Livy bola tiež akási nesympatická. Premáhala som sa ako sa dalo, ale túto knihu som nemohla dočítať. Neodporúčam.

06.10.2022 1 z 5

Konkurz na nevěstu Konkurz na nevěstu Helen Hoang

Osobne som s knihou spokojná. Bola rovnako zábavná a zaujmava ako ta prvá. Také rýchle a ľahké čítanie. Odporúčam.

04.10.2022 5 z 5

Svedectvá Svedectvá Margaret Atwood

Úžasné pokračovanie. Maximálne odporúčam!

02.10.2022 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha bola dobre napísaná a vedľajšie postavy boli zaujímavé. Veľa veci som si ale rýchlo domyslela čiže až tak úžasný príbeh to nebol. Chýbalo napätie skôr to bol taký pomalší triler.

02.10.2022 4 z 5

Preži túto noc Preži túto noc Riley Sager (p)

Z knihy som nadšená. Filmové referencie boli super. Postavu Charlie som si od začiatku obľúbila a celkovo kniha je fantastický napísaná. Postupom času ale musím uznať, že bolo občas ťažšie sa orientovať, v tom, čo sa naozaj deje a, čo bol "film". Záver bol ale super. Veľa napätia a akcie. Vrelo odporúčam!

24.09.2022 5 z 5

Nájomná vrahyňa na materskej Nájomná vrahyňa na materskej Elle Cosimano

Kniha je absolútna bomba! Maximálne odporúčam! Je to vtipný, napínavý a zaujímavý triler so super postavami, ktoré sa veľmi dobre čítajú. Určite by si ju mal prečítať každý nadšenec ale aj nováčik žánru. Vero a Fin sú famózne a zábavné krimi duo.

23.09.2022 5 z 5

Sedem slonov Sedem slonov Nancy Mehl

Sú knihy, ktoré vás od prvej kapitoly záujmu a nútia pokračovať. Táto kniha vo mne od prvej strany vzbudila naopak apatiu. Príbeh mohol byť zaujímavý ale to ako to bolo napísané to podľa mňa zničilo. Len tak-tak som to dočítala a určite pokračovať v sérii nebudem.

21.09.2022 2 z 5

Mexická gotika Mexická gotika Silvia Moreno-Garcia

Kniha bola skvelá od začiatku do konca. Ponúkala tajomné a temné prostredie a dobrú dávku napätie a paranoje, ktoré sa naozaj dobre čítalo. Noemí bola ako final girl tiež super a som nadmieru spokojná s koncom. Odporúčam!

19.09.2022 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Prekrásny príbeh. Je to moja prvá kniha od autorky ale musím uznať určite si od nej prečítam aj ďalšie. O Stelle a Michaelovi, ich chémii, láske a životoch sa veľmi dobre čítalo. Vrelo odporúčam!

18.09.2022 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

(SPOILER) Autorku mám rada a na knihy od nej sa vždy teším. Kniha bola super. Všetko od zápletky, postáv po štýl písania mi sadlo. Jediný dôvod prečo nedám najlepšie hodnotenie je, že si neviem predstaviť, že by Finn Laylu nespoznal. Resp., že by to tak dokonale zahrala a nikdy by neurobila chybu. Inak ale je to dobrý thriller.

18.09.2022 4 z 5

Nie sú ako my Nie sú ako my Debbie Herbert

Veľmi dobrá detektívka. Postavy Jori aj Tegan sa dobre čítali a posúvali príbeh ďalej. Záhada bola zaujímavá a kniha napínavá. Jorinu "schopnosť" som brala skôr s úsmevom keďže do žánru mi veľmi nesedela ale nevyskytovala sa až tak často. Myslím si, že koniec nebol až taky nečakaný ale aj tak nesklamal. Určite odporúčam!

17.09.2022 5 z 5

Polnočná knižnica Polnočná knižnica Matt Haig

Skvelá kniha. Nora mi ako hlavná postava veľmi sadla a ihneď som si ju obľúbila. Štýl písania, nápad aj dej bol super od začiatku do konca. Odporúčam!

14.09.2022 5 z 5

Red wine 69 Red wine 69 Roman Horňák

Na knihu som sa tešila ale autorov štýl mi prave nesadol. Striedalo sa napätie a zaujem s nudou. Príbeh bol aj dobrý ale niečo mi na tom tak úplne nesadlo.

14.09.2022 3 z 5

Chlapec mezi dveřmi Chlapec mezi dveřmi Alex Dahl

Aj ked zaujímavá kniha, páčila sa mi menej ako Dievča s cudzím srdcom. Hlavná postava mi nesadla ale zápletka bola dobrá a aj trocha jedinečná. Záver ma ale sklamal. Takže také zmiešané pocity.

13.09.2022 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Kniha vo mne vyvolala zmiešané pocity. Začiatok ma zaujal ale potom nadšenie opadlo, potom sa to zase rozbehlo ale koniec ma zase trocha sklamal. Inak kniha mala ale zaujímavý pohľad na týranie a určite niekomu inému by sa páčila.

11.09.2022 4 z 5

Ozveny medzi kameňmi Ozveny medzi kameňmi Jaime Jo Wright

Príbeh mi osobne nejako nesadol. Inak to bola ale dobrá kniha...

11.09.2022 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Senzačne čítanie. Táto kniha sa mi páčila dokonca viac ako Road Trip. Rozprávanie Tiffy aj Leona bravúrne posúvalo dej dalej. Všetky postavy dokonca aj Justin boli skvelé napísané a dobre sa o nich čítalo. Od začiatku do konca mala kniha dobre tempo. Určite odporúčam aj pre čitateľov, ktorý tento žáner až tak nečítajú.

10.09.2022 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha bola fantastická. Veľmi dobre sa čítala. Rozprávanie Lisy, Muriel a Matthewa sa mi veľmi páčilo a s touto knihou som mega spokojná. Odporúčam.

08.09.2022 5 z 5

Papieroví duchovia Papieroví duchovia Julia Heaberlin

Nudné čítanie. Postavy Carla a Grace boli naozaj nesympatické a všetko mi pripadalo zdĺhavé. Ten záver bolo sklamanie aj ked som od knihy počas čítania veľa neočakávala. Neodporúčam.

08.09.2022 2 z 5