Lexie321 Lexie321 komentáře u knih

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

Úprimne povedané, zo všetkých štyroch kníh bola táto moja najmenej obľúbená, čo už niečo hovorí. Stella so svojimi neistotami, Christian so svojím horúcim a chladným správaním, nútenou blízkosťou, falošným zoznamovaním a stalkerskou drámou?! Čakala som majstrovské dielo, ale to sa mi pri tomto nestalo. Zdalo sa mi to príliš dlhé aj na slow burn a Stelle a Christianovi chýbala iskra alebo ľahká dynamika, ktorú mali ostatné páry. Som rada, že som ju čítala poslednú, pretože ak si túto knihu vyberiem ako svoju prvú knihu zo série, nebudem v nej pokračovať. Osobne najlepšie na tejto knihe bol však pre mňa epilóg.

05.03.2024 3 z 5

Nenávidím tě, Adame Connore Nenávidím tě, Adame Connore Ella Maise

Kniha ma bavila. Mne osobne sa viac páčila To love Jason Thorne Tá kniha bola oddychová ale táto bola, povedala by som, zábavnejšia. Lucy je stále miláčik a medzi ňou a Adamom určite fungovala dobrá chémia a dynamika. Lucy a Aiden sú spolu rozkošní a Adam je naozaj dobrý a zodpovedný otec.
Aj keď románik sa vyvíjal pomaly, tempo nebolo vôbec pomalé, takže to bolo rýchle čítanie. Milovníkom romantiky by som túto knihu odporučila. Iba jediná vec, mi to pokazila aby som nakoniec nedala plné hodnotenie, ale nechcem dávať spoiler tak o nej pomlčím.

14.02.2024 4 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Ako vždy super pokračovanie pútavej serie.

14.02.2024 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Skvelé pokračovanie super krimi série.

13.02.2024 5 z 5

Sviatok osamelých Sviatok osamelých Beth O’Leary

Stále si nie som istá hodnotením. Nápad bol skvelý a zápletka bola veľmi dobre premyslená, no medzi stranami 200-300 som si vážne myslela, že dej je nudný a vlečie sa.

12.02.2024 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Melanie Harlow

Druhá šanca je už jeden z mojich menej obľúbených trópov. Ale čo bolo horšie, Chloe nesplnila moje očakávania a Oliver bol vyslovene nesympatický.

12.02.2024 3 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Kniha bola veľmi dobrá a páčila sa mi, ale nie natoľko, aby som ju vlastnila alebo považovala za obľúbenú. Hannah a Jack boli veľmi sympatickí a milí, ale niektoré veci boli príliš absurdné a posledné kapitoly mi pripadali trochu antiklimatické.

12.02.2024 4 z 5

Jed v šampanskom Jed v šampanskom Agatha Christie

Skvelá klasická detektívka.

19.01.2024 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

4/5 V podstate super kniha.

18.01.2024 4 z 5

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Super kniha. Knihomoli sa mi páčili o niečo viac ale aj tak bola tato kniha a postavy skvelé. Vrelo doporučujem.

14.01.2024 4 z 5

Co skrýváme před světem Co skrýváme před světem Lucy Score

Pre mňa jednoznačne lepšia kniha ako tá prvá. Nash a Lina boli úžasný. Aj ostatné postavy som si obľúbila a teším sa na nich v ďalšom pokračovaní. Skvelá kniha.

08.01.2024 4 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Asi prvých 200 strán som Knoxa naozaj nezmohla vystáť. Potom som ho stále nemalá rada ale aspoň sa stal znesitelný. Naomi bola celkom sympatická aj ked občas sa tiež správala nelichotivo alebo nerozvážne až by sa človek chytal za hlavu. Túto knihu som viac menej čítala kvôli vedľajším postavam ako Waylay, Nash, Stef, Sloane, rodičia atd. Než kvôli samotným hlavným postavám. V podstate to nebola zla kniha ale cez Knoxove toxické spravanie som sa nie vždy vedela preniesť.

07.01.2024 3 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Majstrovstvá klasika

06.01.2024 5 z 5

Ostrov Ostrov Sarah Pearse

Z mojej strany sklamanie. Jednoznačne som s takou zápletkou od tej knihy čakala viac.

03.01.2024 2 z 5

Kto druhému hrob kope Kto druhému hrob kope Holly Jackson

Nemyslím si, bola tak sklamaná z finále série od čias Legacy od Elle Kennedy. Prvá a druhá kniha boli úžasné a bola som si istá, že si ich kúpim aj do zbierky, ale už nie. Kniha mohla byť asi o 100 strán kratšia. Dej ma ani trochu neprehovoril a koniec bol proste hrozný. Pippa a Ravi si zaslúžili oveľa viac. Skratka sklamanie.

31.12.2023 3 z 5

Hodná holka, zlá krev Hodná holka, zlá krev Holly Jackson

Super pokračovanie skvelej série. Vrelo odporúčam!

30.12.2023 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Aj druhý krát to stálo zato. Skvelá kniha s úžasnými postavami a napätím. Vrelo odporúčam. 5/5

30.12.2023

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

4/5 Kniha bola úžasná. Chápem, prečo je Addie taká zbožňovaná ako postava. Ona a Henry boli úžasné postavy. Neprezrádzam nič, ale osobne mi ten koniec tak zlomil srdce.

27.12.2023 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

5/5 Najprv som si nebola istá, či sa mi kniha bude páčiť, ale s každou ďalšou stranou sa to zlepšovalo a zlepšovalo, až som ju nemohla pustiť z ruky. Niekoľkokrát som sa pokúsila uhádnuť ako to celé bolo, ale rozuzlenie ma aj tak šokovalo, čo ma príjemne prekvapilo. Je to naozaj dobrý triler. Postavy mali toľko tajomstiev, aby to bolo zaujímavé, no nie frustrujúce. Hlavná postava, Quincy, bola sympatická, ak nie trochu bez chuti, ale naozaj mi prirástla k srdcu a nakoniec som jej rozhodne začala fandiť. Určite by som knihu odporučila aj ostatným fanúšikom thrillerov. Myslím, ale že sa mi páčila o niečo menej ako Survive the Night (Preži túto noc), no táto kniha mi rozhodne dokázala, že by som si rada v budúcnosti niečo prečítala od Riley Sagera.

27.12.2023 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

5/5 ďalšie skvelé pokračovanie fantasy serie. Stale sa neviem sa dočkať na viac Lucien a Elain. Vrelo odporúčam!

25.12.2023 5 z 5