Lexie321 Lexie321 komentáře u knih

Chyžná Chyžná Nita Prose

Maximálne odporúčam! Úchvatná kniha. Molly aj všetky ostatné postavy boli super. Dej bol vtipný a mal naozaj rýchly priebeh. Naozaj skvost. Jediné, čo ma trocha sklamalo bolo posledných niekoľko strán a vysvetlenie vraždy ale kniha sa proste tak skvele čítala, že som musela aj tak dať plný počet hviezdičiek.

20.12.2022 5 z 5

Posledná vec, čo mi povedal Posledná vec, čo mi povedal Laura Dave

Kniha ma veľmi neoslovila. Postavy boli skôr otravne a ťažko sa mi o nich čítalo. Škoda lebo dej vyzeral zaujímavo. Neodporúčam.

20.12.2022 3 z 5

Panny Panny Alex Michaelides

Tichá pacienta sa mi jednoznačne páčila viac, ale aj táto kniha mala niečo do seba. Postavy som si až tak neobľúbila a možno by to chcelo hlbší pohľad do vnútra vraha ale kniha sa čítala veľmi rýchlo a námet bol zaujímavý. Určite bolo "milé" ako prepojili obe knihy, ale zároveň mi to tam trocha nesedelo.

20.12.2022 4 z 5

Layla Layla Colleen Hoover

Zo začiatku som sa trocha nútila do čítania ale musím uznať potom som knihu nevedela pustiť z rúk. Zvrat som už vytušila v polovici knihy ale ani to nebralo na kvalite. Vrelo odporúčam.

18.12.2022 5 z 5

Hamnet Hamnet Maggie O'Farrell

Kniha ma tak úplne nezaujala a konanie väčšiny postáv ma rozčuľovalo. Čakala som od nej oveľa viac a niečo iné.

18.12.2022 3 z 5

Ariadna Ariadna Jennifer Saint

Nádherná obálka a prekrásny príbeh z prostredia antického grécka. Vrelo odporúčam.

17.12.2022 5 z 5

Bábkové divadlo Bábkové divadlo M.W. Craven

Osobne som ostala trocha sklamaná. Čakala som viac, ale bohužiaľ kniha ma veľmi neoslovila.

03.12.2022 3 z 5

Prečo si ma tu nechal? Prečo si ma tu nechal? Clare Mackintosh

Fantastická kniha. Príbeh bol zaujímavý a napínavý a zvraty naozaj nečakané. Vrelo odporúčam fanúšikom triler/krimi žánru.

29.11.2022 5 z 5

Tí, ktorí zlyhali Tí, ktorí zlyhali Hans Rosenfeldt (p)

Aj ked prvá kniha z tejto série štýl písania, postavy aj príbeh sa mi páčil. Myslím si, že je to veľmi dobre krimi.

27.11.2022 5 z 5

Germánka Germánka Michaela Ella Hajduková

Nádherná kniha. Postavy Viki aj Wilhelma som si okamžite zamilovala. Príbeh bol úžasné napísaný. Napínavý so silným odkazom a témou. Vrelo odporúčam.

26.11.2022 5 z 5

Podaj mi ruku Podaj mi ruku Tove Alsterdal

Osobne mi kniha nesadla. Ostalo mi poslednych 50 strán ale už sa to nedalo dočítať. Od začiatku chýbal rozbeh alebo niečo čím by príbeh zaujal. Neodporúčam.

24.11.2022 1 z 5

Čas prílivu Čas prílivu Agatha Christie

Skvelý príbeh ako vždy, vhodný pre každého milovníka klasických detektívok.

21.11.2022 5 z 5

V okamihu V okamihu Suzanne Redfearn

(SPOILER) Maximálne odporúčam! Úžasná kniha. Všetci môžu urobiť v kríze zle rozhodnutia ale to, čo urobil Bob bolo naozaj odporne. O to viac ked po prečítaní knihy zistite, že autorka vychádzala z vlastného zážitku z detstva.
Postava Finn, Kyla a Mo boli skvelé.
A asi najviac som obdivovala Ann aj napriek všetkým jej chybám sa zachovala najlepšie.
Naozaj silná kniha.

20.11.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Fantastická kniha, vrelo odporúčam.

18.11.2022 5 z 5

1. ženská detektívna kancelária 1. ženská detektívna kancelária Alexander McCall Smith

Prípady neboli práve najzaujímavejšie, ale kniha sa čítala pomerne jednoducho a dobre. Precious bola ako hlavná postava sympatická osôbka. Asi najlepšie na knihe bolo prostredie.

16.11.2022 3 z 5

Cukor a bič Cukor a bič Jo Jakeman

Miestami prehnane ale v podstate to bola dobrá kniha. Postavy troch žien boli každá svojim spôsobom sympatické a bolo zábavné nenávidieť Phillipa. Odporúčam.

15.11.2022 5 z 5

Stretneme sa pod stromom ombu Stretneme sa pod stromom ombu Santa Montefiore

Kniha bola naozaj nádherne napísaná. Postava Sofie aj s jej chybami bola veľmi sympatická. Jedinečné prostredie, pestré a zaujímavé postavy, príbeh tak trocha tragickej lásky. Vrelo odporúčam.

15.11.2022 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Dobrá oddychovka. Kniha sa čítala rýchlo a postavy boli zaujímavé a sympatické.

01.11.2022 4 z 5

Koniec všetkého Koniec všetkého Rumaan Alam

Veľmi slabá kniha musela som sa nútiť ju dočítať. Štýl písania mi prišiel nejasný a ťažko sa orientovalo v deji, v ktorom sa aj tak pomaly nič nedialo.

18.10.2022 2 z 5

Rozhovory s přáteli Rozhovory s přáteli Sally Rooney

Štýl písania mi dosť kazil dojem z celej knihy. Postavy Frances, Bobi, Melissa aj Nicka mi boli veľmi nesympatické. Kniha mala byť asi dôvtipna a zábavná ale mne to tak neprišlo a celý príbeh bol neskutočne nudný.

07.10.2022 2 z 5