Lexie321 Online Lexie321 komentáře u knih

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

pekný príbeh americkej trošku neokrochanej boháčky a anglického šľachtica, ktorí zase raz potvrdili, že protoklady sa priťahujú v divokom ponímani, ktoré vie vykúzliť iba kráľovná červenej knižnice Lisa Kleypas. Vrelo odporúčam :)

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

príbeh bol naozaj strhujúci a zase raz sme sa stali svedkom dobrej napínavej záplekty s "prekvapivým" šťastným koncom a skvelou vidinou na budúcu knihu o Cat a Leovi :)

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Kniha bola zaujíma hlavne záplektou a zvratom ale akosi mi neprirástla k srdcu ako ostatné od Kleypasovej. Ale aj tak odporúčam, zážitok je vždy :)

06.02.2013 3 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Občas sa stane, že spisovatelia, ktorý píšu v jednom žánri sa nevedia poriadne prejaviť ak skúsia nejaký iný... to ale určite nie je prípad Lisi Kleypas zase raz sa pekonala nádherný príbehom dievčatka z malého mesta, ktoré sa zmenilo na vášnivú ženu. Liberty som si zamilovala a ešte aj to prostredie Texasu, nádhera :)

06.02.2013 4 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Skvelá kniha. Evie sa konečne prejavila ako osobnosť. Nič nie je lepšie ako kombinácia sukničkára a "stydlivky" :D

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Podľ mňa to bola fantastická kniha... ale ktorá od Lisi nie je? vrelo odporúčam :)

06.02.2013 5 z 5

Krátky druhý život Bree Tannerovej Krátky druhý život Bree Tannerovej Stephenie Meyer

(SPOILER) Skvelá kniha Bree bola super a ma fakt štve, že skončila ako skončila a že prišla o Diega :(

08.11.2011 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Myslela som si, že Meyerova neprekoná úspech zo súmraku ale hostiteľ bol oveľa lepší a dychvyrážajúcejší :)

08.11.2011 5 z 5