lenysek69 lenysek69 komentáře u knih

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Další díl ze série Kate nezklamal. Líbil se mi dokonce víc, než předešlý díl. Kate a John jsou prostě skvělá dvojka. Dokonce první díl s "otevřeným" koncem. Doporučuji.

20.09.2018 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Dokonale čtení. Opět skvělý případ Kate a Johna.. Napínavé a dech beroucí čtení. Doporučuji.

08.09.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Perfektní pokračování případů Kate. Opět skvělý příběh, který vás strhne už od začátku. Tentokrát jsem vraha nevěděla až do konce. Některé části knihy byly opravdu drsné. Ale doporučuji přečíst. Dokonalá kniha.

28.08.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

I přes trošku "pomalejší" začátek naprosto skvělá knížka, která vás strhne. Od půlky knížky, jsem opravdu měla problém ji odložit. Carl mi svým způsobem hrozně učaroval. Doporučuji přečíst.

22.08.2018 4 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Přečteno opravdu jedním dechem. Děj naprosto dokonalý. Sice jsem v půlce knihy správně tipla vraha, ale to na tom, že je kniha úžasná, nic nemění. Doporučuji přečíst!

21.07.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

I přes mírnější začátek, kdy mi chvíli trvalo se začíst, nakonec naprostá pecka. I přes to, že od začátku víte, kdo je ten zlý a vyprávění jde trochu pozpátku. Kniha je dokonale napsaná a pro mě příběh dokonalý, ikdyž těžko uvěřitelný. Knihu naprosto doporučuji a těším se na pokračování.

16.07.2018 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Naprosto dokonalý příběh, ve kterém bylo obsaženo téměř všechno. Ke konci knihy jsem četla s divným pocitem v břiše a strachem, ikdyž jsem cca od půlky knihy tušila, kdo je vrah. Ale to na dokonalosti knihy nic neubírá. Rozhodně doporučuji.

26.06.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tento díl byl naprosto strhující. Musím se tedy, přiznat, že ze začátku mi trochu trvalo se začíst, ale pak už je to naprostá bomba. Jonna Linna je opět dokonalý, ikdyž se zde objevuje méně. Určitě doporučuji si přečíst.

13.06.2018 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Jonna Linna opět nezklamal. Dokonalý příběh, který vás strhne. Až do konce, jsem absolutně netušila, kdo je vrah. Navíc otevřený konec, který vás donutí hned začít číst 4. díl.. Doporučuji.

27.05.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Naprosto dokonalý díl této boží série. Pro mě zatím nejlepší.. Jonna Linna je bezkonkurenční a celé pátrání v tomto díle Vám nedá spát. Opravdu jakmile začnete číst, nezavřete knihu, dokud ji nedočtete.

08.05.2018 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Výborná oddechovka. Ráda se k ní vracím, stejně jako ke všem knihám od Garwood. Prostě takové "pohádky", které se krásně čtou.

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Je to dlouho, co jsem knihu četla poprvé, ale ráda se k ní vracím, jelikož je to nejlepší volba k odreagování. Prostě nenucené čtení spíše tedy pro ženy

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tento díl mě strhl ještě více, než Hypnotizér.. Opravdu jsem celou dobu byla napnutá a čekala, jak to dopadne. Tentokrát žádná "bílá místa" jako v Hypnotizérovi. Opravdu doporučuji.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha mě opravdu chytla..dej byl napínavý. Až na část, kdy Erik vypráví, co se stalo před deseti lety (chápu, že to tam muselo být, aby člověk pochopil "Proč", ale na můj vkus to bylo zdlouhavé a ne moc záživné), mě to opravdu bavilo.

19.04.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Je to už delší dobu, co jsem knihu četla, ale i tak na mně zanechala velmi silný efekt. Doporučuji si knihu přečíst všem mladým lidem.

17.04.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Naprosto boží kniha - přečetla jsem ji jako první, jelikož jsem předtím ještě nevěděla, že je to až pátý díl. I přesto mě kniha naprosto dostala. Chvílemi se mi tedy dělalo u knihy zle, ale zvládla jsem to a nakonec přečetla skoro jedním dechem. Doporučuji.

17.04.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Velmi dobré čtení. Taková oddychovka. Prožívala jsem to s Luisou dost intenzivně, ale závěr knihy byl opravdu skvělý.

17.04.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Sice už je to delší dobu, co jsem knihu četla, ale strašně moc se mi líbila. Příběhy obou sourozenců jsou napínavé, i když příběh Jáchyma se mi líbil o trochu víc. Konec u Jáchyma jsem vůbec nečekala, ale konec u Veroniky jsem trochu předpokládala. Každopádně knihu doporučuji, je to skvělá "oddychovka".

14.03.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Přečteno - spíše tedy zhltnuto. Opět dokonalý Minier, úžasný Martin Servaz a s překvapivým zjištěním ještě dokonalejší Julian Hirtmann. Díky. Těším se na další pokračování.

04.03.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Na knihu jsem se strašně těšila, ovšem cca prvních 80 stránek byla pro mě katastrofa. Pak se to rozjede a je to napínavé s překvapivým koncem, tak proto hodnotím průměrně.

28.02.2018 3 z 5