Lensiiee Lensiiee komentáře u knih

Kouzelný svět pohádek Kouzelný svět pohádek Heather Amery

Opravdu kouzelná knížka. Dokonce i já se každý večer těším na další pohádku.

22.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Ach ta Vnitřní bohyně :-)

20.08.2013 2 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Opět velmi silné. Oba díly mě velmi silně zasáhly.

14.08.2013 5 z 5

Dobrý nápad a ještě lepší reklama. První část se četla v celku dobře, ale ten závěr....Možná mohl autor ještě chvíli přemýšlet než to dal na papír.

09.08.2013 3 z 5

Lekce tvůrčího psaní Lekce tvůrčího psaní Michal Viewegh

Tak tohle je něco. Dělám si srandu - NENÍ!!!

08.08.2013 odpad!

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Oproti Metru 2033 zklamání. Autor vybrakovává sám sebe. Měl nespočet možností, které mohl využít a nevybral si zrovna dobře. Oproti prvnímu dílu si po čase ani nepamatuju o čem to bylo. Ale i přesto si nemyslím, že je to 48. nejhorší kniha. Číst se to dalo. Existuje spousta horších knih, které jsem třeba ani nedočetla.

08.08.2013 3 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Tak tato kniha mě velmi překvapila tím, jak mi dokázala vyrazit dech. Úžasný příběh, skvělé postavy a ten popis. Autorka dokázala vše tak úžasně vykreslit, že jsem dokonce půlku knihy měla hlad a pocit, že trpím kurdějemi :-D A samotný vztah mezi Taťánou a Alexandrem je krásná třešnička na dortu.

07.08.2013 5 z 5

Velká japonská kuchařka Velká japonská kuchařka Tomio Okamura

Já jsem z této kuchařky nadšená. Obsahuje základní body k přípravě sushi, je doplněná krásnými fotkami a je zde spousta zajímavých receptů.

31.07.2013 5 z 5

Volně padat jako ve snu Volně padat jako ve snu Leif G. W. Persson

Skvělá detektivka. Pěkně propracovaná a napínavá.

31.07.2013 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

I když je děj absolutně průhledný od začátku do konce, kniha se čte velmi dobře. Souhlasím, že střídání pohledu ze stran obou aktérů je fajn. Jen těch vulgárních výrazů je tam příliš.

22.07.2013 4 z 5

Ženy na pranýři Ženy na pranýři Naďa Horáková

Tato kniha je úžasná. Vážně mě bavila. Rozhodně doporučuji.

16.07.2013 5 z 5

Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Alena Jakoubková

Ne, tak tohle fakt ne. Obrovský zklamání.

10.07.2013 2 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Tuto knihu jsem strašně dlouho odkládala. Ze strachu. Už teď mám z rakoviny noční můry a bála jsem se, že po přečtení této knihy to bude ještě horší. Kniha je napsaná dobře, ale něco jí chybí.

10.07.2013 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná a realistická. Nahlodala mé přesvědčení a donutila mě se nad svými názory zamyslet. Jen kdybych si předtím nepřečetla ty spoilerující komentáře.

10.07.2013 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Děsivé. Od té doby, co jsem přečetla tuto knihu, mám v práci divný pocit. Pokaždé, když udělám pohyb "navíc" kouknu na obrazku v rohu místnosti a čekám jestli se z ní ozve pokárání.

24.06.2013 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi čtivá kniha. Pro mě tříhodinová rychlovka. Děj Vás ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Kniha je psaná svižně a hlavně vtipně. Já rozhodně doporučuji.

24.06.2013 5 z 5

Je mi líto, ale tuto knihu nedočtu. Ani trochu mě nebaví. Představovala jsem si jak se u ní budu smíchy popadat za břicho a místo toho mi asi jen dvakrát zacukal koutek. Jediný pozitivum, který pro mě tato kniha měla byl uspávací účinek.

22.06.2013 2 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Moc pěkná knížka. Úžasně se čte a dokonce i slzička ukápla.

12.06.2013 5 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Třináctý příběh mě velmi mile překvapil. Příběh o dvou ženách. Jeden odehrávající se v přítomnosti, druhý je vyprávěn formou vzpomínek. Kniha se výborně čte a co je nejdůležitější? Děj není průhledný. Má velké finále, které překvapí. Rozhodně doporučuji. Já osobně si ji určitě přečtu znovu.

12.06.2013 5 z 5

Čekám zprávu, Bene Čekám zprávu, Bene Ildikó von Kürthy

Na záložce je o autorce napsáno, že je autorkou inteligentních ženských románů. Při čtení této knihy jsem si připadala všelijak, jen ne inteligentně.

12.06.2013 2 z 5