Čekám zprávu, Bene

Čekám zprávu, Bene https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15550/cekam-zpravu-bene-15550.jpg 3 28 28

Čerstvá jedenatřicátnice Annabel odjíždí na týdenní dovolenou do domu své tety na Mallorce. Už několik let má stálého přítele, stejný účes - a zjevně se nudí. Konečně by chtěla zažít něco vzrušujícího, aby zjistila, jestli jí ve vztahu s Benem neuniká něco důležitého. Hned po příjezdu se nově zamiluje, nebo si to aspoň myslí. Pak se ale objeví sokyně. Je štíhlá a usiluje o muže, jehož hodlá Annabel právě opustit. To ovšem rázem mění situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Freizeichen

Nuny
02.08.2022 1 z 5

Bohužel, Čtenářská výzva je někdy opravdu výzvou. Vlastně jsem ani nepochopila, jestli to hlavní aktérce příběhu něco přineslo a zda to vůbec něco přineslo samotné autorce. Pokud musím nutně psát, tak aspoň, ať je to o něčem.
Tohle bylo o ničem...

Hanulka
17.05.2021 3 z 5

Do této vtipné oddechovky jsem se začetla a hned na prvních stránkách jsem se musela začít smát.
Nejen, že je kniha o problémech ve vztahu, ale i problémech dnešních žen. Příběh Annabel je protkán vtipnými událostmi, které se jí stali.
Na dovolené na Mallorce se rychlosti blesku zamiluje do Robina a tímto všechno začíná. Má se rozhodnout pro svůj vztah s Benem, který trvá čtyři roky nebo zkusit něco nového a dát šanci novému objevu. To je otázka, na kterou ani Annabel zatím nemá odpověď.

Myslím si, že pokud čtenář hledá oddych a něco vtipného, bude se mu kniha líbit.
Bohužel takovýto příběh je docela predvidatelný a i přesto jsem doufala v jiný konec.

E.vi.k
26.01.2021 3 z 5

Nenáročné a vtipné čtení. Oddychovka, nic složitého.

necky
06.09.2016 4 z 5

Lehké letní čtení, pobavila jsem se, i když tento typ literatury běžně nevyhledávám.

DaPo
03.07.2014 5 z 5

Hezké letní prázdninové čtení... v této knížce jde hlavně o pobavení....

Lensiiee
12.06.2013 2 z 5

Na záložce je o autorce napsáno, že je autorkou inteligentních ženských románů. Při čtení této knihy jsem si připadala všelijak, jen ne inteligentně.

seiwaa
15.04.2012 5 z 5

Dost jsem se u ní zasmála. Autorka vtipně popisuje strasti 30-tileté hrdinky, ve které se leckterá žena uvidí. :) Doporučuji převážně tedy dámám samozřejmě.

Ildikó von Kürthy
německá, 1968