LenRan LenRan komentáře u knih

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Tak toto byla super jízda, vůbec jsem se nemohla odtrhnout a výborně se u této knihy bavila. Super dialogy, charaktery postav, troška napětí a tajemství. Jasně že bych tam našla nějaké ale.....ale nechce se mi, celkově super.
PS: Velké díky Liamovi za zmínku o Gotan Project, protože jsem si je díky tomu poslechla a jsem úplně unešená tou nádhernou hudbou!

18.04.2024 5 z 5

Šašek Šašek Devney Perry

Vůbec jsem nečekala, že Leo a jeho příběh mě zaujme nejvíce ze všech. Užívala jsem si jeho vnitřní boj a držela pěsti, aby došel k rozumu. Jsem vděčná autorce, že drží super náboj všech dílů a krásně kombinuje romantiku, erotiku a krimi. "Dark" to teda není, ale je to super :)

09.04.2024 5 z 5

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Výjimečně pohodová, vtipná a svižná kniha se sympatickými postavami. Bavila jsem se celou dobu, doporučuji všemi deseti :)

11.03.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Byla to velká zábava sledovat jak Koťátko i Ďábel bojují sami se sebou, aby se nezamilovali a i přesto, že je to teda "dark", ale stále romance, takže svůj boj naštěstí prohráli, uff.....
Parádní série, která se teda pěkně rozjela a v nejlepším skončila.

01.03.2024 5 z 5

Každopádně láska Každopádně láska R. J. Scott

Roztomilé, předvánoční pobavení, užila jsem si to, tím, že je to krátké trochu utrpěl děj, klidně bych si o klucích přečetla další příběh :)

19.12.2023 4 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Těžko se to hodnotí, kniha se dobře čte, ale.....hlavní hrdinka je prostě fracek a zároveň mi ji bylo líto, některé scény jsem musela přeskočit, zvedal se mi žaludek, konec mi přišel v nepoměru k celé knize, hodně zrychlený. Ani jednu postavu jsem si neoblíbila, už to nikdy číst nebudu a přesto nezapomenu o čem příběh byl. Srabácky tedy dávám 3*, protože nevím, jak to zhodnotit.
Neodpustím si ještě poznámku k českému obalu a názvu......PROČ ? Když originál je dokonalý?

11.12.2023 3 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Nerada píšu, že mi tato kniha nesedla, ale je to tak. Zapatu mám docela ráda, toto bylo ale na sílu natahované, aby dostála svému slow....
Bianca byla už otravná s tím svým "hlavně ať nikoho neobtěžuji", ke konci se příběh trochu rozjel, ale už se to nedalo zachránit, bylo to ubíjející :(

27.11.2023 3 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Vůbec mě to nebavilo:( Tak strašně tuctovou a neoriginální knížku jsem dlouho nečetla. Jediná originální věc na tom byli ti holubi, jinak nuda a šeď. Do dalšího dílu už nejdu, protože autorce evidentně po první díle došly nápady.

08.11.2023 2 z 5

Manželské hry Manželské hry C. D. Reiss

Velké překvapení. Čekala jsem klasickou eroťárnu okořeněnou D/S, ale toto je jiný level. Autorka jde opravdu do hloubky duše a pochopení sebe sama, i když jde člověk proti všemu čemu dosud věřil a jak byl vychován. Ubírám jednu hvězdu za prostředí, kde se příběh odehrával, zápletka s druhým párem mi přišla zbytečná a nepochopila jsem proč ji tam Adam bral. Mohli jet kamkoliv sami. Těším se na druhý díl, konec byl fakt na mrtvici :)

10.09.2023 4 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Pro mě zklamání, po výborném prvním dílu jsem čekala asi moc. Hodně mi vadí, jak tuctové to bylo a zároveň mi vadí ta manipulace s Tuckem, která se táhla celým příběhem. Bylo mi ho vlastně líto. Za mne teda nic moc :(

04.09.2023 3 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Po hodně dlouhé době jsem nedočetla knížku. Je to tak strašně nudný a nezábavný, že se raději vrhnu na něco jiného, než marnit čas tímto. Není to vyloženě odpad, ale je to tak neoriginálně a nudně napsáno, že jsem se do čtení musela nutit, takže to vzdávám.

23.08.2023 1 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Jako vždy se to prostě výborně čte a těžko odkládá, mám tady ale nějaké to"ALE"...
Vadí mi, že námětem autorka tak trochu vykrádá sama sebe v Ukradeném polibku. Začínal hodně podobně, panenská nevěsta, mafie, svatba z donucení, atd....a druhé ale, je takový detail, ale mě to prostě vadí: několikrát se dočteme, že Sparrow nepije kafe a pak dojde domů a jde si udělat kafe. Je to sice detail, ale mě tyto maličkosti docela vadí. Celkově jsem se ale jako vždy pobavila.

14.08.2023 4 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

Opravdu nádherný příběh plný boleti a lásky. Miluju všechny autorčiny knihy a tento příběh Vám rozbuší srdce, stáhne žaludek a rozostří zrak. Přesně tak to mám ráda :)

21.07.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Celá série se čte hodně dobře, na mne ale nejvíce zapůsobil první díl a nejvíce Sean, který Cecílii učil a vysvětloval, co je smyslem bytí. Bylo to i pro mne hezké připomenutí dívat se na svět jinak.
Další díl byl trošku ufňukaný, až mi Cecilka lezla trochu krkem, v posledním, závěrečném díle jsme si to užili z Tobiasovi strany, bavilo mě to, ale opět poněkud zdlouhavé a tím to ztrácí na dynamice. Série jako celek, dobrá, ale vracet se k ní asi nebudu.

21.06.2023 4 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Výborná! Tentokrát to není tak uhlazené jak jsme od Elle zvyklí, ale jako by tam trošku nakoukl styl LJ Shen a pošpinil ty charaktery, zvláště pak Lawsen, je dobrej Zmetek :) Hodně mě bavilo, že příběh je z více úhlů pohledu, ne jen od hlavních hrdinů, mělo to tak super spád, ani chvilku jsem se nenudila. Těším se na pokračování :)

24.05.2023 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Nevím, zda je to špatně napsáno od autorky (na GR to má docela vysoké hodnocení), ale jsem si jistá, že překlad tomu dal poslední ránu. Z anotace jsem byla docela natěšená, zaujalo mě to, ale bohužel, nedá se to číst, do dalšího dílu už nejdu, ztráta času. Věty vůbec nedávají smysl a je tam spousta slov, které si překladatelka vymyslela a ani nevím co znamenají, myslím, že i google translate by to přeložil lépe.

18.05.2023 1 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tento příběh řadím do mých top 3 od Colleen. Byla to nádhera, číst o tom jak se mezi sebou hlavní hrdinové poznávají, jak rychle dokážeme někoho odsoudit a pak těžce měnit názor. Nádherný, srdceryvný příběh, který doporučuji (kapesníky po ruce) :)

15.05.2023 5 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Tento příběh jsem si užila, proměna rozmazlené princezny v samostatnou milující ženu, prostředí přímořského městečka a jeho obyvatelé, vše se mi líbilo. Je to taková jednoduchá romantika, ale dobře se to čte a už se těším na pokračování.

24.04.2023 4 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Za mne hrozný, vůbec to nedává smysl, Connor ji na jednu stranu miluje, ale na druhou ji týrá a ponižuje. Jeho myšlenky o tom, že jediný co může Rory dělat je jeho asistentka co mu vaří kafe ve mě nevzbuzuje pocit, že ji respektuje. Dohoda, kterou ji pak donutil uzavřít je úplně zbytečná a opět zavání vydíráním aby dosáhl svého. Rory mi prostě bylo líto a měla jsem dost problém to dočíst.

02.04.2023 1 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

(SPOILER) Za mne nepříliš povedené zakončení série. Dvě třetiny knihy se stále dokola opakoval monolog Jasmíny o tom jaká je chudinka nehodná všeho, Timon, pro změnu, nevím proč, najednou po jedný noci s holkou s kterou ani nemluvil tvrdí, že mu změnila život, jaksi ale autorka neuvedla čím. A vrchol všeho byli některé erotické scény, kde jako sorry, ale myslíte, že potetovaná holka, která se živí peercingem uvažuje o svém pohlaví jako o "okvětních plátcích"? No a závěr? Na jednu stranu fajn, že nebyl takový jak jsem čekala, ale za mě teda zbytečně krutý. Škoda, protože 1.díl bych zařadila mezi moje top knížky.

23.03.2023 3 z 5