Lenndy Lenndy komentáře u knih

Inferno Inferno Dan Brown

Opravdu skvělá kniha.Bavil mě i popis památek.A i když jsem čekala,že něco bude jinak,než se zdálo na začátku,tak jsem stejně byla překvapená.

30.12.2020 5 z 5

Hodiny z olova Hodiny z olova Radka Denemarková

Naštěstí jsem poslouchala jako audioknihu.Kniha byla strašně chaotická.Trochu mi vadilo,že postavy neměli jména,ale to byl asi záměr.Přesto jsem knihu doposlechla a že bylo co poslouchat(cca 29 hodin).
Ale každopádně jsem si z knihy vzala její hlavní myšlenky.
V knižní podobě bych ji asi nedočetla ,ale jako audio to šlo.

03.04.2024 4 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná knížka,poslouchala jsem jako audio.

29.02.2024 4 z 5

Praskliny Praskliny Klára Vlasáková

Jako ani nevím co mě donutilo knihu dočíst.Nějak jsem asi chtěla vědět co se z toho vyklube.Každopádně nebude to moje oblíbená četba.Asi jsem to nějak celý nepochopila.

05.02.2024 2 z 5

Jednooký král Václav I. Jednooký král Václav I. Vlastimil Vondruška

Vondruška se čte sám.A baví mě ta historie,když si za tím člověk představí konkrétní lidi.

31.01.2023 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Již několikátá knížka od těto autorky. Počtení o osudech dvou kamarádek.Kniha se četla velmi dobře.

14.01.2023

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala co to bude.Ale knížka mě pohltila.Příběh dvou žen,které spojuje ,že se dostali na životní křižovatku a staly se obětí manipulace.Pak vzaly obě život do svých rukou a splnili si co chtěly. Povedená kniha.

17.12.2022 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Oddechové čtení.Další pěkná knížka od této autorky.

05.11.2022 4 z 5

Velký sešit Velký sešit Agota Kristof

Velmi zajímavá kniha, je zároveň důkazem jak velký vliv má prostředí na vývoj osobnosti člověka.To co dostávají,dávají dál.

08.02.2022 4 z 5

Obrázky z domova Obrázky z domova Karel Čapek

Příjemný poslech(audiokniha),pěkné popisy míst pro mě známých i neznámých.

23.12.2021 4 z 5

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Takové oddechové čtení. Dobře se četla.

25.03.2021 3 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Kniha,i když vcelku krátká,se mi četla hůř kvůli jazyku,musela jsem se na čtení víc soustředit a několikrát se v textu vracet,ale po několika stranách už to bylo lepší.Obsah knížky ve mě vyvolal silné emoce.Zlo číhá všude a nejhorší je zlo tam,kde by měl člověk mít zázemí a lásku.Bohužel je to téma nadčasové.

13.03.2021 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Knížka se mi dobře četla.Místama jsem se i dost nasmála.I když celkový příběh Elišky byl spíš smutný.

03.03.2021 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Moje první kniha od Kinga.Dlouho jsem se bránila si ji přečíst,protože jsem viděla film.A musím říct že jsem opravdu neprohloupila když jsem se konečně do ní pustila.Poslouchala jsem jako audioknihu a kniha vyvolává plno emocí.určitě stojí za to si ji přečíst.

02.03.2021 4 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

(SPOILER) Novou knížku ze série Martina Servaze jsem musela mít,sice některé předchozí díly se mi líbily víc,ale tahle knížka se taky četla skoro sama. Poměrně brzo jsem teda podezírala tu psychiatričku a i Mariane,překvapilo mě zapojení dalších.

27.02.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Na knížku jsem narazila náhodou na audiotéce a moc se mi líbila.Zajímavé myšlenky.

07.05.2024 5 z 5

Víš, že nemusíš? Víš, že nemusíš? Dagmar Digma Čechová

Na další díl jsem narazila náhodou na Audiotéce.A stejně jako ten první se mi moc líbil.

23.08.2023

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Jako zdravotníka mě tahle knížka opravdu bavila a smekám.

02.03.2023 5 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Pro někoho kdo nemá zájem o tuto metodu,to nemá cenu číst.Ale to asi nikdo koho to nezajímá číst nebude.
Pro mě osobně byla kniha velkým přínosem.Ukázala mi další cestu v seberozvoji.

12.02.2023 4 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Tahle knížka mě bavila o něco víc než Vejce a já.

12.08.2022 4 z 5