LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

Tančím tak rychle, jak dokážu Tančím tak rychle, jak dokážu Barbara Gordon

Tohle nebylo lehké čtení, ale strašně zajímavé a ve výsledku prospěšné. Každý z nás si něco neseme životem a snažíme se to pochopit.

15.12.2021 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Čtivé, jako všechny knížky od autorky. Život je často těžký a tom ta kniha je. Ale je potřeba se nevzdávat.

06.12.2021 4 z 5

Plážová chatka Plážová chatka Christina Olséni

Odpočinkové čtení na volný víkend.

30.11.2021 3 z 5

Coco & Igor Coco & Igor Chris Greenhalgh

Docela zajímavé čtení. Není to ta kniha, která se čte jedním dechem, ale nakonec se mi to líbilo.

17.11.2021 3 z 5

Skvělá úžasná kniha. Strašně zajímavé čtení.

08.11.2021 5 z 5

Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední. Moc hezký příběh, krásně napsaný.

02.11.2021 4 z 5

Pán hor 5 Pán hor 5 Hana Marie Körnerová (p)

Tenhle díl byl svižnější s detektivní zápletkou, tak už se těším na závěrečnou knihu.

02.11.2021 4 z 5

Soukromé hry Soukromé hry James Patterson

No napínavé to bylo, ale na mě asi už moc velký krvák....

27.10.2021 3 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Moje první kniha od autorky. Píše takovým úsporným stylem, ale trvalo mi jen pár prvních stránek, než jsem si zvykla. Pak už jsem to jen hltala. Hodně zajímavé čtení.

14.10.2021 4 z 5

Nalakuj to narůžovo Nalakuj to narůžovo Martina Formanová

Mám knížky od Martiny Formanové ráda. Je to příjemné a zajímavé čtení, na nic si nehraje a hezky vypráví, jak to cítí.

28.09.2021 3 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Milé pohodové čtení, humor Marka Ebena mám ráda.

25.09.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Skvělá kniha, prostě skvělá. obě knihy by s měly stát povinnou četbou. O historii "nepřátelství" mezi Čechy a Poláky v této oblasti jsem vůbec nevěděla. Člověk se učí celý život.
"Národnostní" otázka je aktuální celé věky i dnes.
Vřele všem doporučuji přečtení.

24.09.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. O sporech Čechů a Poláků jsem vůbec nic nevěděla. o těžkém životě horníků něco ano, můj tatínek byl taky horník, ale v pozdější době a jinde. Rovnou budu pokračovat druhým dílem.

03.09.2021 5 z 5

Pán hor 4 Pán hor 4 Hana Marie Körnerová (p)

Nakonec mě to vždycky pohltí, i když ze začátku situace on ji chce, ona jeho ne mě trochu nebaví. Ale autorka umí včas zaujmout něčím jiným :)

24.08.2021 3 z 5

S... jako smrt S... jako smrt Sue Grafton

Mám tuhle sérii ráda, je to hezké čtení.

29.07.2021 4 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Odpočinkové prázdninové čtení.

20.07.2021 3 z 5

Abeceda bláznů Abeceda bláznů Sebastian Faulks

To byla zajímavá kniha. Nebylo to takové čtení, od kterého se člověk nemůže odtrhnout, ale o to víc o tom přemýšlí. Bohužel jsem taky poznala, že mám některé mezery ve vědomostech a někdy jsme moc nechápala o co jde.

05.07.2021 4 z 5

Babička Babička Irena Obermannová

Ta kniha mi mluvila z duše. Líbila se mi. Četla jsem i jiné knihy od autorky, ale tahle se mi fakt líbila.

26.06.2021 4 z 5

První pravidlo První pravidlo Robert Crais

Občas mě to prostě baví :)

24.06.2021 4 z 5

Každý něco tají Každý něco tají Andrea Sedláčková

Zajímavé čtení. Nevím, co jiného napsat, kniha se mi četla dobře. Každý z nás občas čte bulvár a tady si člověk uvědomí, že ne všechno je tak, jak na první pohled vypadá.

08.06.2021 3 z 5