Plážová chatka

Časně zrána, ještě před otevíračkou, si můžete bezplatně zahrát na golfovém hřišti města Falsterbo. Staří přátelé Egon a Ragnar nejsou skrblíci, ale proč za něco platit, když nemusíte? Společně se sestrami Elisabeth a Märthou se jednoho slunečného letního rána proplíží dovnitř. Zdá se, že před sebou mají krásný den, ale jejich hru nečekaně přeruší hrozné zjištění, když v písku na druhé jamce objeví tělo předsedy golfového klubu Svena Silfverstolpa. Nastane panika, a Egon s Ragnarem udělají všechno pro to, aby svou účast zakryli. Tělo naloží do golfového auta, a odvezou jej ke klubovně. Nic však neproběhne podle plánu, a tak se spustí řetězec událostí, který není možné zastavit. Když začne vraždu vyšetřovat policie, záhy zjistí, že rekreační areál se doslova hemží lidmi, kteří měli motiv ke vraždě ješitného, vlivného a protivného Silfverstolpa. Peníze, láska i dávná tajemství stojí v cestě k vyřešení případu slunečného Falsterba, kde se realita mísí s iluzí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395482/big_plazova-chatka-5aK-395482.jpg 3.591

Vraždy ve Falsterbo 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Omega

Badhytten, 2015

Kniha Plážová chatka

Janizoun
29.08.2022

Koupila jsem si tuto knihu ve slevě a moc jsem si od ní neslibovala a velmi příjemně mě tato kniha překvapila. Bylo to pěkné, humorné, oddychové, zábavné čtení s kriminální zápletkou. Moc se mi to líbilo. Za mě můžu doporučit jako čtení "na pohodu" ;-)

kopeceli
15.05.2022

Lehké, humorné čtení pro krásné teplé jarní večery. Knihu jsem si užila. Překlad je velmi dobrý.

Emišta
22.03.2022

Nenáročné čtení, které neurazí, ale ani nenadchne. Postavy byly sympatické, ale děj se tak nějak podivně vlekl, sem tam protkaný nějakou humornou hláškou nebo situací. Myslím, že text by si zasloužil lepší korekturu.

kachnat
22.02.2022

Odpočinková četba, nečekejte krev ani náročné čtení.

gretl74
05.02.2022

Nenáročné odpočinkové čtení, jako oddychovka mezi náročnějšími kousky ideální. Přímořská oblast tomu dodává tu správnou prázdninovou atmosféru. Vyšetřovatelé sympatičtí, vše poklidně plyne ... pro mě lepší než knihy plné krve a detailně popsaného násilí. Partička seniorů bláznivá snad až příliš, na papíře je to celkem vtipné, ale třeba za sousedy bych je asi úplně nechtěla ... :)
3,5*

JáŠárka
19.12.2021

Oddychové čtení s detektivní zápletkou. Pokud člověk nečeká nic náročného, pobaví se.

ctuvnoci
18.12.2021

Nejdřív jsem se trochu vyděsila, co že je to za blbost, ale nakonec jsem ten styl přijala a bavila se. Prostě oddychovka, u které radši moc nepřemýšlejte nad realitou, nechte se unášet autorovou fantazií a bavte se.

LenkaKa
30.11.2021

Odpočinkové čtení na volný víkend.