LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

Srdcerváč Srdcerváč Jan Lukeš

Kniha je zajímavá a čtivá, přestože to není beletrie. Určitě mě to přiměje si od Jiřího Stránského přečíst další knihy.

07.09.2015 4 z 5

Stařec a smrt Stařec a smrt Jiří Stránský

Taková milá novela na prázdninové odpoledne.

19.08.2015 3 z 5

Září Září Rosamunde Pilcher

Oddychové čtení na dovolenou, na prázdniny...četlo se to dobře, ale za mě do 100% ještě něco chybí.

17.08.2015 4 z 5

Zrada Borgiů Zrada Borgiů Sara Poole

Mě tahle kniha nějak "nešla" nemohla jsem se do ní začíst, nakonec jsem ji dočetla, ale za mě nic moc.

23.07.2015 2 z 5

Vzpomínky na Austrálii Vzpomínky na Austrálii Inez Corbi

Někdy potřebuji trochu odlehčené čtení a tahle kniha se mi líbila a dokonce předčila mé očekávání (když si přečtu román pro ženy, vidím červenou knihovnu), některé historické souvislosti byly zajímavé, příběh plynul rychle, na léto doporučuji.

22.06.2015 3 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Mě se ta kniha líbila, je to takové lehčí čtení, často jsem se smála, občas jsem se v tom viděla, většinou jsem s tím souhlasila....

10.06.2015 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Za mně Levhart lepší než Sněhulák, napínavé to určitě, některé motivy už se ale opakují. Dám si zase pauzu, ale časem určitě sáhnu po Přízraku.

25.05.2015 4 z 5

Dáma v Toweru Dáma v Toweru Jean Plaidy (p)

Osudy Anny Boleynové mě zajímají, viděla jsem seriál, četla i jiné knihy. Tato je čtivá a moc se mi líbila. Určitě si od autorky seženu nějakou další knížku.

05.05.2015 4 z 5

Nouzový východ Nouzový východ Richard Yates

Kniha mě zaujala a těším se na film, který jsem ještě neviděla.

14.04.2015 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tak tahle kniha se mi zase líbila víc než některé předešlé. Napínavé, propletené a nakonec do sebe zapadající.....

23.03.2015 4 z 5

Pád Cařihradu Pád Cařihradu Mika Waltari

Tahle kniha mě až tak nenadchla, nakonec jsem ji dočetla, ale dalo to práci. S "Egypťanem" se to nedá srovnat.

18.03.2015 2 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Knihy od Nesba jsou čtivé, ale musím to vždycky proložit a odpočnout si od něj. Čím víc jsem jich přečetla, tím míň mě "učarovávají"

25.02.2015 4 z 5

Případ Pavlína Případ Pavlína Martina Formanová

Kniha je krásně napsaná, tak jako "telegraficky", ale dobře se to čte, moc se mi líbila.

14.01.2015 4 z 5

Americké chutě Americké chutě Joyce Carol Oates

Zajímavá kniha, chvílemi trochu rozvláčná, ale rozhodně stojí za přečtení.

02.01.2015 3 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Tahle kniha mě dostala, ty příběhy jsou tak silné, je to krásná kniha o tom, jak to je v životě často těžké, jak je důležité mít rodinu, partnera, děti... ...neumím to ani vyjádřit, ale dlouho jsem nečetla nic tak hezkého.

16.12.2014 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Když jsem četla Šifru , tak jsem u toho byla přikovaná ani jsem nedýchala. Teď to bylo sice napínavé, zajímavé.... ale nějaké vlažnější. Tak úplně mě to nepohltilo, ale na dlouhé zimní večery dobrá kniha.

25.11.2014 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Tak tahle kniha se mi líbila snad nejvíc. Ne všechny knihy od Nesba mě až tak zaujaly, ale Červenka je dobrá, přečtla jsem ji jedním dechem.

03.11.2014 5 z 5

Ze začátku se mi to líbilo snad víc než "Stařík", pak už to bylo trochu zdlouhavé. Ale každopádně jsem se při čtení smála nahlas. Uznávám, že někomu tenhle styl nemusí vyhovovat, ale mě se kniha líbila.

22.10.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Oddechová vtipná kniha, dost dobře jsem se bavila.

22.09.2014 4 z 5

Grace - Kněžna monacká Grace - Kněžna monacká Jeffrey Robinson

Ráda čtu životopisné knihy, čekala jsem vyprávění, příběh. Kniha je ale spíše popisná a popisuje jednotlivé členy rodiny z různých úhlů. Přesto se mi to moc líbilo a přečetla jsem knihu téměř jedním dechem. Jen trochu mě mátlo "přeskakování v čase" a občas jsem se v tom ztrácela. Moc se těším na film, který jsem ještě neviděla.

08.09.2014 4 z 5