Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Teda už dlouho jsem nečetla knihu , kterou bych prožívala jako Naslouchače. Byla jsem z ni prostě "PAF"Originální příběh , který Vás vtáhne a vy čtete a čtete doku nezjistíte , že jste na konci .Pak s hrůzou zjistíte , že si na pokračování budete muset počkat do prosince.Jelikož jsem tuto knihu četla v elektronické odobě určitě si ji pořídím i ve fyzické podobě .Takže za mě kdyby to šlo víc jak 5 hvězdiček.

07.10.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dnes jsem knihu dočetla a musím říct no masakr =). Je to moje první kniha od Chrise Cartera a určitě si od něj přečtu další.
Parádní zápletka , žádné dlouhé vyšetřování prostě kniha měla spád .Stále se něco dělo a to co čekalo na konci mě teda vyrazilo dech . Takže kdo má rád vyvražďovačky , tak směle do toho . Já si ji opravdu užila.

08.04.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další případ s Kim Stoneovou je za mnou a zase prostě paráda . Tentokrát to bylo i trochu psychologické ,ale o to zajímavější. Musím říct ,že Angela Marsons se se svými knihami zařadila mezi moje nejoblíbenější spisovatelky. Určitě doporučuji její sérii s Kim Stoneovou k přečtení.

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tak tohle byla jízda .Sice jsem si omylem jako první přečetla Modlitbu za mlčení ,ale to vůbec nevadilo. Musím však říct, že tento díl byl lepší. Bylo to akční, velice napínavé a ten konec prostě paráda.

23.12.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Opět napínavý příběh s Kim . Angela Marsons to prostě umí napsat . Tohle byla třetí kniha s Kim co jsem četla a zase jsem narazila na napínavý příběh , pořádný případ a atmosféru ,která vás drží napnuté až do konce knihy .

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Tak tuhle knihu jsem si prostě užila od začátku do konce. Napínavá ,čtivá a řádně psycho . Musím říct , že si určitě pořídím další knihy od Wulfa Dorna a doufám ,že budou stejně úžasné jako Spouštěč.

16.08.2016 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Teda musím říct ,že tuhle knihu jsem si opravdu užila. Kniha má spád hned od začátku a nemůžete ji odložit , dokud nejste u konce. Opravdu moc doporučuji . A určitě si pořídím další díl .

07.07.2016 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Další případ s Kate.Paní autorka nám zase naservírovala velice napínavý případ. Musím říct ,že jsem knihu přečetla opravdu rychle. Příběh mě dokázal do poslední stránky držet v napětí a hlavně šokovat , a když říkám šokovat ,tak tím myslím , že mi na konci spadla čelist.

23.12.2018 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

23.11.2016 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Takže další výborná kniha od Jamese Carola .Opět parádní příběh s Jeffersonem Winterem . Kniha se četla jak se říká úplně sama a konec no tak to by mě teda nenapadlo. Takže moc doporučuji =)

16.05.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

23.04.2016 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Já už prostě nevím jaké mám psát komentáře ,abych se neopakovala. Opět výborně napsaný a promyšlený příběh. Samozřejmě jsem vraha neuhodla . Chris Carter je můj TOP spisovatel a už se těším na další knihu .

08.04.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tohle byl velice čtivý thriller. Děj měl spád,byl akční,napínavý a hlavně nemusela jsem se prodírat sáhodlouhými popisy. Hlavní postava vyšetřovatelka Erika se mi zamlouvala, hlavně její povaha. Vraha jsem si typla a musím říct ,že se zadařilo. Určitě se vrhnu na další díl s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou.

08.04.2018 4 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tohle byla moje první kniha od Barbary Erskinové .Nejdříve jsem byla z knihy taková nesvá.Děj mi ze začátku přišel roztahaný a dokonce jsem si myslela ,že knihu odložím . Ale po pár stránkách mě děj vyloženě vcucnul a já už se nemohla dočkat jak to vše dopadne. Mám ráda knihy , kde se objevují duchové ,takže tuhle knihu jsem si opravdu užila a musím říct ,že byla i řádně napínavá. Takže určitě doporučuji a sama se podívám po další knize od Barbary.

08.04.2018 4 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Právě jsem tu knihu dočetla a je báječná. Od první stránky jsem se nenudila , příběh perfektní a konec "DOST DOBRÝ". Doporučuji si tuhle knihu přečíst .

07.04.2018 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

07.04.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První případ s Kim Stoneovou se mi opravdu moc líbil. Kim mi svou povahou velice připomínala vyšetřovatelku Eriku z knih od Roberta Bryndzy. Musím říct ,že kniha se četla sama .Styl jakým autorka píše se mi velice líbí a hlavně co se týká děje no prostě paráda. Určitě se brzy vrhnu na další díl z tého série a hlavně všem doporučuji .

08.03.2018 5 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Uspěšné zakončení duologie Perunova Krev. Spisovatel sérii zakončil ve svém stylu . Celá série byla akční . Příběh byl zajímavý a hlavně čtivý. V knihách od Františka Kotlety nehledejte nic smyslplného . Prostě čtete a užíváte si to . Ze mě se stává " kotletářka " .

03.10.2017 4 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád a pak čekat ,až vyjde v řijnu třetí díl A zrodí se píseň .Takže , kdo ještě nečetl vřele doporučuji.

23.05.2017 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine