Lenka2533 Lenka2533 komentáře u knih

Na kraj světa Na kraj světa Theo Addair (p)

Theo mě opět překvapil! Od téhle knížky jsem tolik nečekala, ale fakt mě bavila. Bylo to teda moje první fantasy, takže to úplně nemůžu hodnotit :D Ale fakt jsem si jí užila. Muffin a čaj se mi teda líbil víc, ale i tak byla super a dávám 4,5 ⭐

05.03.2022 4 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Mně se to líbilo :) Bylo to čtivé. Sice to pro mě bylo takové zvláštní a jiné než ostatní knihy, ale i tak jsem si to užila. Byla to moje první kniha od Johna Greena a za mě dobrý :) Možná se pustím i do jeho dalších knih.

26.02.2022 4 z 5

Psáno životem Psáno životem Lucy Keating

Vůbec nic jsem od toho nečekala, ale velmi mě to překvapilo. Fakt jsem nečekala, že se mi to bude tak líbit. Skvělá oddechovka se skvělým nápadem. Dávám 4,5 ⭐

22.02.2022 4 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Nádherná povídková sbírka! Jsem moc ráda, že taková kniha vznikla. Každá povídka se mi líbila jinak, nějaká víc a nějaká míň. Ale i tak mě knížka moc bavila. Dávám 4,5 ⭐

20.02.2022 4 z 5

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

Konečně se mi dostala do rukou! Muffin a čaj je jedna z mých nejoblíbenějších knih, takže jsem věděla, že tohle si musím přečíst! A bylo to boží! Theo má naprosto skvělý styl psaní. Knížka mě bavila od začátku do konce. Opravdu milé čtení :)

04.02.2022 5 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Sice je to taková oddechovka, ale já tam těch pět hvězd prostě musím dát :D Bylo to velmi čtivý. Sice to má přes čtyři sta stran, ale i tak jsem to měla asi za 4 dny přečtené. Četlo se to opravdu rychle a moc mě to bavilo. Krásná romantická linka. Moc se mi líbil kamarádský vztah Cassidy a Lorn. Fakt pěkná knížka :) Samozřejmě má své chyby, ale i tak byla nádherná.

26.01.2022 5 z 5

Jsem romantik, ale léčím se Jsem romantik, ale léčím se Leah Konen

Moc pěkná knížka. Byla velmi čtivá. Zábavná, milá... Výborná oddechovka. A vypravěč Láska? Super nápad :)

21.01.2022 4 z 5

Vyhnanství Vyhnanství Erin Hunter

Tenhle díl je jeden z nejlepších ze série. Chytil mě hned na začátku a do konce nepustil. Pět hvězd bez váhání :)

Rudý měsíc Rudý měsíc Erin Hunter

Naprosto to miluju, co jiného napsat :D

Ve stínech Ve stínech Erin Hunter

Nějaké postavy mě fakt vytáčely, ale bez toho by to nebylo ono :D Opět moc bavilo :)

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Napínavý, velmi čtivý příběh, který mě naprosto pohltil. Prostě boží :D

Rozdělená smečka Rozdělená smečka Erin Hunter

Po první sérii jsem se na tuhle neskutečně moc těšila! A první díl nezklamal. Skvělý!

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

(SPOILER) Wow wow wow! Prostě bomba! Tahle série je naprosto skvělá! Samozřejmě jsem párkrát brečela, protože mi umřelo pár oblíbených postav, například Marta a Bouřlivák :( Ale i tak to je boží!!

Nekonečné jezero Nekonečné jezero Erin Hunter

Asi nejlepší díl z celé série. Úžasný příběh, tento díl byl docela nabitý :) Moc mě bavil. Doporučuju!

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

Pecka :D

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Druhý díl byl o dost lepší než první. Prostě dokonalý. Miluju to!

Ze života bulíka Ze života bulíka Romana Skálová

Vtipná roztomilá knížka. Moc se mi líbila :)

01.01.2022 4 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Kovy je úžasný mladý kluk. Mám ho opravdu strašně ráda, takže jsem si hrozně chtěla tuto knížku přečíst. A byla skvělá. Pobavila, dojala... Zkrátka byla nádherná. Jestli Kovyho máte rádi, tak si jí přečtěte :)

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Skvělá oddechovka :) Je to hrozně čtivý a pěkný příběh. Moc mě bavila.

Koruna Koruna Kiera Cass

Koruna byla o trochu lepší než Dcera, ale i tak si stojím za původní trilogií :D Bylo to příjemné čtení a bavilo mě to. Ale America s Maxonem byli lepšííí :D I přesto to můžu doporučit.