Nekonečné jezero

Nekonečné jezero https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289261/mid_nekonecne-jezero-7iK-289261.jpg 5 92 19

Zákon smečky série

Pátý díl populární zvířecí ságy. Štístko a jeho smečka se dokázali ubránit Běsovi, nelítostnému vůdci cizí tlupy. Přesto nejsou v bezpečí. Jezero, ke kterému doputovali, se zdá být nekonečné a nelze v něm ulovit žádnou kořist. Zima se blíží a smečka prahne po jídle a suchém přístřeší. Alfa všem dává najevo, že jeho vlastní potřeby jsou nadřazené potřebám ostatních. A hlídací psi jim jsou v patách…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Survivors: The Endless Lake , 2014

w.d.taylor
09.02.2024 3 z 5

Toto je asi můj nejoblíbenější díl. Opravdu krásně zpracované!

BELLINKA120
14.10.2023 5 z 5

Jeden z mích nejoblíbenějších dílů.

Příběh byl výborný a dobře se četl. Nebylo tam moc akce, ale zároveň ani málo. Musím říct, že je to skvělá kniha, když po obědě nemáte co dělat a máte čas. Příběh se na konci vyvinul velmi zajímavě a nelituji jediná ztracené minuty, při čtení této knihy.
Už od začátku mě příběh zatáhl hluboko do děje a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Prostě úžasný. Doporučuji všem.

Žemle
22.06.2023 5 z 5

Tento díl mně bavil byl velmi napínavý.

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

Asi nejlepší díl z celé série. Úžasný příběh, tento díl byl docela nabitý :) Moc mě bavil. Doporučuju!

lucygreen
27.08.2020 5 z 5

Fakt super díl! Bavila mě celá kniha a opět jsem se ponořila do příběhu. Líbilo se mi to více, než předchozí díl, u kterého jsem se trochu sekla, ale teď mám zase chuť v sérii pokračovat.

Cynickýholub
09.08.2020 4 z 5

Pátý díl pro mě byl kupodivu takový neutrální. Bavil mě, ale zároveň nebyl zas tolik moc zajímavý, jako třeba třetí, nebo šestý díl. Taková knižní normálka, dejme tomu.
V tomto díle je skvěle vidět, jak se postavy vyvíjejí, za to dávám autorkám velikou pochvalu!

Zakon_smecky
05.08.2020 5 z 5

Další úžasný díl :) Oblíbená postava určitě Bouře, i když se někdy neovládala.

Jeeperka
08.05.2019 3 z 5

Jeden z lepších dílů série, bohužel se vše tak nějak opakuje z dílů předešlých.

Girlfrombook
18.03.2019 5 z 5

Další skvělý díl!

Bára2003
14.07.2018 5 z 5

(SPOILER) Tento díl byl také užasný jako ty předešlé. Alfu jsem neměla moc v oblibě už od 2. dílu a teď se to potvrdilo, nic jiného jsem od něj nečekala a je mi líto Spring. Jsem hrozně ráda že Hvěza je Alfou a Štístko Betou a že Hvězda má ráda Bouři :).

VAnna
28.02.2018 5 z 5

Skvělá série. :D

Katy25
20.03.2017 5 z 5

(SPOILER) Tento díl mě velmi zaujal. Jelikož jsem Alfu nenáviděla skoro od samého začátku, tak mě ani zas tak nepřekvapilo, že je zbabělec a zrádce. Nejvíc je mi líto Spring, která byla oddaná své smečce. Bojovala až dokonce.

Kačkaknihomol
05.03.2017 5 z 5

Skvělá kniha! Co jiného říct...
Bella mně opravdu naštvala a chtěla jsem uškrtit Alfu, který je neuvěřitelný podrazák. Fandila jsem Bouři, i když se někdy neovládala. Skvělý díl mé oblíbené série.

limo
05.02.2017 5 z 5

Už skoro nevím co psát! Já tudle sérii prostě žeru!

Kurama
16.01.2017 5 z 5

Opravdu úžasná kniha.Doufám že vyjde díl 8 (já jen komentuji všechny díly na posledy jsem četla 7)

Katy25
02.01.2017 5 z 5

delfin123
11.10.2016 5 z 5

Nejlepší kniha

ImalaTheWolf
22.06.2016 5 z 5

Další naprosto úžasný díl smečky. Já četní moc nemusím, prostě se nedokážu začíst, ale všechny díly smečky mám přečtené za cca. 2 dny. Což už něco znamená :DDD. Tenhle díl byl taky super! Už od 2. dílu jsem neměla Bellu moc v oblibě, ale tahle knížka to dorazila. Bellu ráda opravdu nemám, :d ovšem můj hněv k Alfovi ještě více vzrostl. První 3 knihy byl naprosto ok a měla jsem ho celkem ráda, ale POTOM....bože :DDD Každopádně souboj na konci knihy byl pěkně krvavý a tom mám ráda. Nikdy mě nepřestane udivovat, jak mohli tuto knížku přiřadit pro děti 9 let. Už mám přeobjednaný 6. díl....ten je i poslední. ALE pak nás čeká série 2. The Gathering Darkness, na což se hrozně těším! x3

rarášek
26.05.2016 5 z 5

Zase jednou úžasný díl, těším se na další. Bella mě v jednu chvíli strašně překvapila a byla jsem na ni naštvaná. Bouře byla úžasná, i když se někdy příliš neovládala. Doufám, že se něco stane mezi Štístkem a Hvězdou. Alfa mě ani trochu nepřekvapil, vždycky jsem věděla, že je to zbabělec a podrazák. Už se moc těším na pokračování. :)