Nekonečné jezero

Pátý díl populární zvířecí ságy. Štístko a jeho smečka se dokázali ubránit Běsovi, nelítostnému vůdci cizí tlupy. Přesto nejsou v bezpečí. Jezero, ke kterému doputovali, se zdá být nekonečné a nelze v něm ulovit žádnou kořist. Zima se blíží a smečka prahne po jídle a suchém přístřeší. Alfa všem dává najevo, že jeho vlastní potřeby jsou nadřazené potřebám ostatních. A hlídací psi jim jsou v patách…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289261/nekonecne-jezero-7iK-289261.jpg 4.750

Zákon smečky 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Survivors: The Endless Lake, 2014

Kniha Nekonečné jezero

Jeeperka
08.05.2019

Jeden z lepších dílů série, bohužel se vše tak nějak opakuje z dílů předešlých.

Girlfrombook
18.03.2019

Další skvělý díl!

Bára2003
14.07.2018

Tento díl byl také užasný jako ty předešlé. Alfu jsem neměla moc v oblibě už od 2. dílu a teď se to potvrdilo, nic jiného jsem od něj nečekala a je mi líto Spring. Jsem hrozně ráda že Hvěza je Alfou a Štístko Betou a že Hvězda má ráda Bouři :).

VAnna
28.02.2018

Skvělá série. :D

Katy25
20.03.2017

Tento díl mě velmi zaujal. Jelikož jsem Alfu nenáviděla skoro od samého začátku, tak mě ani zas tak nepřekvapilo, že je zbabělec a zrádce. Nejvíc je mi líto Spring, která byla oddaná své smečce. Bojovala až dokonce.

Kačkaknihomol
05.03.2017

Skvělá kniha! Co jiného říct...
Bella mně opravdu naštvala a chtěla jsem uškrtit Alfu, který je neuvěřitelný podrazák. Fandila jsem Bouři, i když se někdy neovládala. Skvělý díl mé oblíbené série.

limo
05.02.2017

Už skoro nevím co psát! Já tudle sérii prostě žeru!

Kurama
16.01.2017

Opravdu úžasná kniha.Doufám že vyjde díl 8 (já jen komentuji všechny díly na posledy jsem četla 7)

Percy Jackson - komplet
Percy Jackson - komplet