Nekonečné jezero

Pátý díl populární zvířecí ságy. Štístko a jeho smečka se dokázali ubránit Běsovi, nelítostnému vůdci cizí tlupy. Přesto nejsou v bezpečí. Jezero, ke kterému doputovali, se zdá být nekonečné a nelze v něm ulovit žádnou kořist. Zima se blíží a smečka prahne po jídle a suchém přístřeší. Alfa všem dává najevo, že jeho vlastní potřeby jsou nadřazené potřebám ostatních. A hlídací psi jim jsou v patách…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289261/nekonecne-jezero-7iK-289261.jpg 4.839

Zákon smečky (5.)

Survivors: The Endless Lake (2014)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Bára2003

Tento díl byl také užasný jako ty předešlé. Alfu jsem neměla moc v oblibě už od 2. dílu a teď se to potvrdilo, nic jiného jsem od něj nečekala a je mi líto Spring. Jsem hrozně ráda že Hvěza je Alfou a Štístko Betou a že Hvězda má ráda Bouři :).

VAnna

Skvělá série. :D

Katy25
20.03.2017

Tento díl mě velmi zaujal. Jelikož jsem Alfu nenáviděla skoro od samého začátku, tak mě ani zas tak nepřekvapilo, že je zbabělec a zrádce. Nejvíc je mi líto Spring, která byla oddaná své smečce. Bojovala až dokonce.

Kačkaknihomol
05.03.2017

Skvělá kniha! Co jiného říct...
Bella mně opravdu naštvala a chtěla jsem uškrtit Alfu, který je neuvěřitelný podrazák. Fandila jsem Bouři, i když se někdy neovládala. Skvělý díl mé oblíbené série.

limo
05.02.2017

Už skoro nevím co psát! Já tudle sérii prostě žeru!

Kurama
16.01.2017

Opravdu úžasná kniha.Doufám že vyjde díl 8 (já jen komentuji všechny díly na posledy jsem četla 7)

Katy25
02.01.2017

delfin123
11.10.2016

Nejlepší kniha

ImalaTheWolf
22.06.2016

Další naprosto úžasný díl smečky. Já četní moc nemusím, prostě se nedokážu začíst, ale všechny díly smečky mám přečtené za cca. 2 dny. Což už něco znamená :DDD. Tenhle díl byl taky super! Už od 2. dílu jsem neměla Bellu moc v oblibě, ale tahle knížka to dorazila. Bellu ráda opravdu nemám, :d ovšem můj hněv k Alfovi ještě více vzrostl. První 3 knihy byl naprosto ok a měla jsem ho celkem ráda, ale POTOM....bože :DDD Každopádně souboj na konci knihy byl pěkně krvavý a tom mám ráda. Nikdy mě nepřestane udivovat, jak mohli tuto knížku přiřadit pro děti 9 let. Už mám přeobjednaný 6. díl....ten je i poslední. ALE pak nás čeká série 2. The Gathering Darkness, na což se hrozně těším! x3

rarášek
26.05.2016

Zase jednou úžasný díl, těším se na další. Bella mě v jednu chvíli strašně překvapila a byla jsem na ni naštvaná. Bouře byla úžasná, i když se někdy příliš neovládala. Doufám, že se něco stane mezi Štístkem a Hvězdou. Alfa mě ani trochu nepřekvapil, vždycky jsem věděla, že je to zbabělec a podrazák. Už se moc těším na pokračování. :)