Koupit knihy

Erin Hunter

americká


Nahrávám...

Nová kniha

Putování Ohnivého měsíce

Putování Ohnivého měsíce - Erin Hunter

Se starými známými kočkami se v této knize setkáváme bezprostředně po skončení první série. Postrach byl poražen, mezi klany vládne mír a zdá se, že kočkám nic nechybí. P... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 44 knih

Komentáře (10)

Kačota
01. ledna

Zbožňuju Zákon smečky!!! Je to úžasná kniha. Když jsem si vybírala knihu, narazila jsem na Zákon smečky. Nakoukla jsem do ní a už jsem se neodtrhla. Ta kniha mě vtáhla do sebe. Vypadalo to, že tu knihu přečtu ještě dřív než si jí koupím. Hned co jsem dočetla jeden díl hned jsem chtěla číst další. ⭐Četla jsem v autě, doma, ve škole, venku no prostě všude. Někdy jsem i ponocovala. Díky Erin Hunterové jsem se rozhodla napsat knihu. Samozřejmě o psech o čem jiném?
Děkuji Erin Hunterové za to, že mi dodala odvahu psát knihy.
⭐⭐⭐⭐⭐

Kačota
20.02.2022

Erin Hunterová,
Jste úžasná spisovatelka. Četla jsem Zákon smečky a je to má nejoblíbenější kniha. V každé kapitole se něco děje a vždy to končí napínavě takže si hned musím přečíst další kapitolu. Zákon smečky je kniha u které jsem někdy šťastná a někdy tak dojatá až mi slzí oči. Miluju vaše knihy.

Elina_Berg
02.01.2021

Kvůli sérii Zákon smečky a Kočičí válečníci jsem začala číst pro zábavu, a ne kvůli škole....
Začala jsem číst od 11 a teď je mi 15, a každým rokem se moje čtení jen a jen prohlubuje.
Jednoduše řečeno musím téhle autorce poděkovat za to, že ve mně probudila čtecího maniaka.
Díky ní vidím čtení jinak, ne jako povinnost ale jako portál do kouzelných světů, ve kterých se ponořím a úplně se odkloním od reality.
Děkuji Erin za spestření každého dne. ❤️

Tritvaetna
11.10.2020

Série Kočičí Válečníci je úžasná. Opravdu, i když už jsem trochu nad doporučenou věkovou kategorií, série má pořád co nabídnout. Ze srovnání originální série (v ČJ) a prequelu Dawn of the clans mi připadá, že pozdější série jsou trochu propracovanější.
To se nedá říct o Zákonu smečky, kde první série je vcelku přijatelná, zatímco druhá mě upřímě řečeno zklamala - zápletka o ničem, spousta věcí (strachopes, zlatá laň) nedotažená, jako by vlastně nevěděli, jestli teda existují nebo ne, kdo je vrah jsem uhodla už v třetí knize a závěrečný ‘souboj’ byl naprostá tragédie. Smrt ‘jisté členky smečky’ pak už působí hrozně uměle, jako aby to neskončilo moc dobře.
Niméně Erin Hunter vůbec na závěry moc není - v Nejtemnější hodinka sice přehání, ale alespoň se tam něco děje; ve velkém a strašném Psím běsnění se prostě poperou tři smečky a o Poslední bitvě škoda mluvit - mimochodem chápe někdo ten název?
Seekers/Volání divočiny jsem nečetla, tak tam nemohu posoudit.

Missqueen
29.10.2018

Zatím jsem od autorky četla pouze zákon smečky a ten příběh je velmi zajímavý i když občas mi chvíli trvá než mi dojde význam některých vymyšlených slov, ale chtěla bych tu hlavně zmínit chyby v překladu. Nevím jak je možné že se v polovině knihy ze Štístka stane Lucky a z Bodliny se stane Trn. Jinak fajn série, některé knihy jsou sice lepší než jiné, ale jinak bych je hodnotila kladně

emilka9
27.03.2017

Erin Hunterová ,
moc se mi líbí knihy s divokými kočkami
jen a jenom kvůli této knihy se mi líbí kočky !!!!!!!!!!!


prosím jestli můžete vydat více dílů
budu hodně moc ráda, děkuji

Katy25
20.03.2017

Miluju knížky zákon smečky

limo
05.02.2017

Moc se těším až bude další Zákon smečky.

1