Rozdělená smečka

Rozdělená smečka https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312625/bmid_rozdelena-smecka-00L-312625.jpg 5 65 12

Zákon smečky: Soumrak série

První díl nové podsérie Zákon smečky: Soumrak. Stejní hrdinové, nová dobrodružství. Mladá fenka Bouře celý svůj život usilovala o řádné místo v divoké smečce. Nyní se konečně cítí přijata, ale napětí v tlupě znovu stoupá. Někteří psi nejsou spokojeni s novou hierarchií a jiní stále nedůvěřují Bouři a Tesákovi, kteří patří k rase hlídacích psů. Nebezpečí tentokrát číhá uvnitř smečky…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Survivors The Gathering Darkness: A Pack Divided , 2015

GaleW
27.10.2023 5 z 5

Příběh o Bouři mi předčítala starší dcera, jelikož jsme zatím nečetly první sérii, nemáme s čím srovnávat, ale knížka se nám moc líbila, byla napínavá, plná akce, trochu smutná, zkrátka tak akorát. Ještěže máme v knihovničce i druhý díl.

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

Po první sérii jsem se na tuhle neskutečně moc těšila! A první díl nezklamal. Skvělý!

Kačota451
27.09.2021 5 z 5

Krásná a napínavá kniha. U té jsem se nenudila. Není to chvíli napínavé a pak půlka nic ne to ne je to skvělé moooc chválím. Určitě si přečtu ještě několik dílů.
D O P O R U Č U J I ! ! !

Cynickýholub
09.08.2020 3 z 5

Jak jsem již psala u jiných dílů druhé série, žádný z nich mě moc nechytil. Autorky zazdily charaktery některých postav (konkrétně například Štístka a Belly, kterým charaktery absolutně otočily) a celkem dost mě to mrzí. Druhá série je pro mě zatím skoro celá za tři hvězdičky.

Bára2003
08.05.2019 5 z 5

Další bezva díl!
První díl 2. série mě mile překvapil akorát jsem si musela zvyknout na příběh z pohledu Bouře. Občas mi vadilo že je Bouře tak bezcitná k Ševelovi a že se psi ve smečce pořád hadají :(. Zajímavým oživením příběhu byli Větrní psi a Zlatá laň :).
Takže dávám 100% 5 hvězd a rozhodně si přečtu další díly :D

PoppyDarkgreen
02.06.2018 5 z 5

Pět hvězd, jako u ostatních dílů!

VAnna
13.03.2018 5 z 5

Další díl, který opět nezklamal.

rarášek
06.09.2017 5 z 5

První díl této řady mě vůbec nezklamal. Po dlouhé době jsem se znovu začetla do knížky, stránky rychle ubíhali.
Na začátku mi chvíli trvalo zvyknout si na příběh z pohledu Bouře, ale nakonec to bylo velmi zajímavé a nové. Bylo mi Bouře líto a soucítila jsem s ní (taky se občas cítím vykořeněná, nezapadající do společnosti). Taky jsem litovala Ševela, který se jen snažil přiblížit Bouři a pak se mu stalo takové neštěstí.
Taky bylo skvělé rozšíření příběhu o Větrné psy a Zlatou laň.
Opět se mi líbí graficky skvěle vydařená obálka. Konec knihy byl zahalen tajemstvím a už se nemohu dočkat, až se pustím do dalšího dílu. :)

hermiona19
14.07.2017 5 z 5

Je to super knížka

Katy25
24.03.2017 5 z 5

Zase jedno další pokračování suprové knížky!!! Tato knížka je naprosto dokonalá já jako nová série začíná skvělé! V této knížce mě překvapila Bouře a Ševel. Bode mě překvapila hlavně v tom jak se k Ševelovi chovala až moc bezcitně.

limo
05.02.2017 5 z 5

Konečně nový díl. Teď když jsem to dočetla nevím co mám dělat tak jsem si pořad četla konec a snažila se uhodnout kdo to udělal. Naštěstí má za chvíli být další díl.

Kačkaknihomol
04.01.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá, mám ráda Zákon smečky. U těhle knih se mi, ale stává že mně na začátku neuvěřitelně nudí. Hlavní hrdinka Bouře byla někdy vážně bezcitná k Ševelovi. Občas jsem jí ale obdivovala, jak dokáže bránit ostatní psy. Čtyři hvězdičky dávám kvůli počáteční nudě a občas bezcitné hrdince. :-)