Rozdělená smečka

První díl nové podsérie Zákon smečky: Soumrak. Stejní hrdinové, nová dobrodružství. Mladá fenka Bouře celý svůj život usilovala o řádné místo v divoké smečce. Nyní se konečně cítí přijata, ale napětí v tlupě znovu stoupá. Někteří psi nejsou spokojeni s novou hierarchií a jiní stále nedůvěřují Bouři a Tesákovi, kteří patří k rase hlídacích psů. Nebezpečí tentokrát číhá uvnitř smečky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312625/big_rozdelena-smecka-00L-312625.jpg 4.646

Zákon smečky: Soumrak 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Survivors The Gathering Darkness: A Pack Divided, 2015

Kniha Rozdělená smečka

Kačota451

Krásná a napínavá kniha. U té jsem se nenudila. Není to chvíli napínavé a pak půlka nic ne to ne je to skvělé moooc chválím. Určitě si přečtu ještě několik dílů.
D O P O R U Č U J I ! ! !

Cynickýholub
09.08.2020

Jak jsem již psala u jiných dílů druhé série, žádný z nich mě moc nechytil. Autorky zazdily charaktery některých postav (konkrétně například Štístka a Belly, kterým charaktery absolutně otočily) a celkem dost mě to mrzí. Druhá série je pro mě zatím skoro celá za tři hvězdičky.

Bára2003
08.05.2019

Další bezva díl!
První díl 2. série mě mile překvapil akorát jsem si musela zvyknout na příběh z pohledu Bouře. Občas mi vadilo že je Bouře tak bezcitná k Ševelovi a že se psi ve smečce pořád hadají :(. Zajímavým oživením příběhu byli Větrní psi a Zlatá laň :).
Takže dávám 100% 5 hvězd a rozhodně si přečtu další díly :D

PoppyDarkgreen
02.06.2018

Pět hvězd, jako u ostatních dílů!

VAnna
13.03.2018

Další díl, který opět nezklamal.

rarášek
06.09.2017

První díl této řady mě vůbec nezklamal. Po dlouhé době jsem se znovu začetla do knížky, stránky rychle ubíhali.
Na začátku mi chvíli trvalo zvyknout si na příběh z pohledu Bouře, ale nakonec to bylo velmi zajímavé a nové. Bylo mi Bouře líto a soucítila jsem s ní (taky se občas cítím vykořeněná, nezapadající do společnosti). Taky jsem litovala Ševela, který se jen snažil přiblížit Bouři a pak se mu stalo takové neštěstí.
Taky bylo skvělé rozšíření příběhu o Větrné psy a Zlatou laň.
Opět se mi líbí graficky skvěle vydařená obálka. Konec knihy byl zahalen tajemstvím a už se nemohu dočkat, až se pustím do dalšího dílu. :)

hermiona19
14.07.2017

Je to super knížka

Katy25
24.03.2017

Zase jedno další pokračování suprové knížky!!! Tato knížka je naprosto dokonalá já jako nová série začíná skvělé! V této knížce mě překvapila Bouře a Ševel. Bode mě překvapila hlavně v tom jak se k Ševelovi chovala až moc bezcitně.