Přízraky noci

Život v divoké smečce ovládá nedůvěra. Ševel byl zabit a fenka Bouře si je jistá, že mu smrtelné rány mohl způsobit pouze jiný pes. Štístko a ostatní členové smečky se zdráhají Bouři uvěřit, ale ona je odhodlaná zjistit pravdu. Žije mezi nimi zrádce?

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330491/big_zakon-smecky-soumrak-2-prizraky-noc-I2O-330491.jpg 4.643

Zákon smečky: Soumrak 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Dead of Night (Survivors: The Gathering Darkness #2), 2016

Kniha Přízraky noci

Kačota451

Nevidím žádnou chybu. No dobře občas se tam najde nějaká ta pravopisná, ale myslím chybu v příběhu. Příběh je napínavý a to mám nejraději. Každá kapitola skončí napínavě takže chci číst dál a dál. Žádná kniha mě nebavila tak hodně jako tato. Miluji knížky o psech a tahle je má nejoblíbenější. Určitě 5 hvězdiček!

Lassie777
23.10.2020

Tento díl mi přišel slabší, než ostatní, ale i tak byl celkem napínavý. Jenom mi vadí, že v druhé sérii je hlavní postavou Bouře, kterou nemám moc ráda. Jinak další skvělý díl ze skvělé série. Zákon smečky určitě patří mezi mé oblíbené knížky:)

Cynickýholub
09.08.2020

(+ SPOILER) Tenhle díl opravdu nemám ráda.
Ševelova smrt byla prakticky absolutně zbytečná, protože Bríza mohla zabít téměř kohokoliv a Bouři by to tak či tak bylo neuvěřitelně líto, takže mohla klidně zabít kohokoliv jiného a ne jednu z nejlepších postav.
A opět charaktery postav z první série. Absolutně pohřbené a to mně na tom snad nejvíc štve.

Frida12
29.04.2020

Bouři sice nemám ráda, ale je mi jí líto. Bručoun (Tesák), Vrtík, Marta, její jakoby náhradní maminka, její opravdová maminka... Štístko se k ní dvakrát mile nechová, Miky sice docela jo,
ale žádná sláva to taky není. A navíc ji a Šípa všichni podezřívají a to jen proto, že jsou hlídací psi.
Je mi líto Ševela.

Bára2003
29.08.2019

Možná SPOILER !!!
Tento díl byl velmi napínavý i když jsem se musela k přečtení tohoto dílu odhodlávat dlouho.
Chtěla jsem za každou cenu odhalit kdo je zrádce a už možná tuším, podle vodítka v 1 dílu 2 série ;). Jinak mi bylo strašně líto Ševela :(. Ale obdivovala jsem Bouří že měla odvahu postavit se Štístkovi a s jejími názory jsem souhlasila.
Tenhle díl byl pro mě slabší než předchozí a proto mu dávám 4*
Každopádně hned sáhnu po dalším díle :).

PoppyDarkgreen
24.03.2019

Druhá série se mi zdála mnohem zmatenější, možná proto, že byla vyprávěna z pohledu Bouře.. Některé chvilky mi přišly trošku nudné, ale protože jsem chtěla zjistit kdo je zrádcem, udržela mě knížka až do konce :D Připadá mi to trošku nedokončené nebo spíš nedomyšlené. Tím ale vůbec nechci říct, že by knížka byla špatná, právě naopak, několikrát jsem se skoro rozbrečela, hlavně u částí s Ševelem a konečně jsem se dověděla, jaký je rozdíl mezi Snap a Střelou... :D Tento díl sám o sobě byl skvělý, akorát ty další byly trochu zdlouhavé.. Chyby v překladu bohužel byly i v první sérii, ale to se dá ignorovat :D Myslím, že čtyři hvězdy jsou tak akorát.

knihomolky1
31.10.2018

úžasné, zatím je pro mne zrádce neodhalitelný

VAnna
20.03.2018