Přízraky noci

Život v divoké smečce ovládá nedůvěra. Ševel byl zabit a fenka Bouře si je jistá, že mu smrtelné rány mohl způsobit pouze jiný pes. Štístko a ostatní členové smečky se zdráhají Bouři uvěřit, ale ona je odhodlaná zjistit pravdu. Žije mezi nimi zrádce?

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330491/zakon-smecky-soumrak-2-prizraky-noc-I2O-330491.jpg 4.719

Zákon smečky: Soumrak (2.)

Dead of Night (Survivors: The Gathering Darkness #2) (2016)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Přízraky noci

knihomolky1
31.10.2018

úžasné, zatím je pro mne zrádce neodhalitelný

VAnna
20.03.2018

Super série. :)

rarášek
22.10.2017

Je mi moc líto Ševela. A Bouře se Šípem, protože jim ostatní ze smečky neustále dokazují, že mezi ně nepatří. I Štístko se někdy chová velmi divně. Šteňata jsou rozhodně skvělým oživením příběhu.
Nevím, co si mám myslet o té situaci s liškami, ale doufám, že smečka znovu dojde klidu a harmonii. Těším se na pokračování, každý díl mi před očima rychle ubíhá a skvěle si u něho odpočinu. :)

limo
02.08.2017

Konečně další díl!!! Já tuto serii mám ráda, ale už je to takové dlouhé a bez nějakého poznání. Nedivila bych se, kdyby byly ještě další 4 díly. Ale je poznat, že to píše ta samá autorka, a tak doufám, že to budou dobré díly, jako ta předchozí serie.

sarach1
13.06.2017

Parádní kniha.

Kačkaknihomol
04.06.2017

Připadá mi, že ta originální série byla lepší. Na začátku jsem se nemohla pořádně začíst a připadalo mi, že se na začátku téměř nic nedělo. Potom tam nastal ten boj s liškami a já se konečně pořádně začetla. Taky mě tam otravovaly překlepy, kterých v knize bylo víc než dost. A Bouři se podle mě celkem dost změnil charakter. Už to nebyla ta fena, co se rozzlobila nad každou maličkostí. Za mě vede ta originální série.

Vivi007
03.06.2017

V knížce se odehraje další boj mezi liškami a psi a spousta dalšího. Tohle je snad jediná série u které bych vydržela takhle dlouho a jsem za to ráda. Knížka klasicky končí další nevyřešenou záhadou a já už se moc těším na další díl.