Lee7 Lee7 komentáře u knih

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Nic velkého, řekla bych, že mohlo jít o součástí delšího epilogu na více stránek. Milá povídka k jejich vztahu.

02.08.2022 3 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Za mě všechny povídky byly krátké, jasné a výstižné. Dokonce bych u některých brala delší příběh. Milé čtení i na letní čas u vody :)

31.07.2022 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Poslední díl, pěkné zakončení.. musím říct, že si určitě přečtu kolegyni, už jsem si zvykla na žargon spisovatelky a dominanci chování. Hezké početní..

30.07.2022 4 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Popravdě Virgin druhý díl byl pro mě trošku slabší než první.. ale jako co bude dál? Nerada se pouštním do něčeho, co není dokončené a vědět, že je mnohem více dílu..

29.07.2022 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Dobře, druhé dějství za mnou, opravdu se čte sama a zvykla jsem si na styl. Pro mě zajímavější, ukázka z pohledu obou hlavních hrdinů. A trošku více vtipu, i když v tomto drsném světě toho moc nečekejte..

29.07.2022 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Rozhodně zajímavý příběh a začátek prvního dějství, asi tak bych knihu nazvala. Na můj vkus je jazyk trochu víc opepřený, ale za to se kniha četla sama a hladce..

29.07.2022 4 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Díl byl skvělý, mě se líbí, že nezapomíná i na ostatní z rodiny a je o nich lehká zmíňka. Vtipný, svižný příběh, který mě pobavil u dnešního výletu. Doufám, že stále není poslední :)

28.07.2022 4 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Scéna ve výtahu a po chatu byla nejlepší, hodně jsem se nasmála a když jsem si představila jak by to bylo na živo :) Za mě lehké, svižné čtení k vodě, konec byl trošku přitažený, ale mě se líbí, že se spisovatelky nebojí přijít s něčím takovým.

27.07.2022 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Lehké čtení k vodě, doga mě bavila a humor byl hezký. Zajímavý příběh s osudem až k neuvěření. Ale mě to nevadilo, mám ráda obě spisovatelky a jejich žánr. Taková menší jednohubka :)

27.07.2022 4 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Nevím, co si o příběhu myslet.. zatím moc neřekli.. ale tuším, kam si ho zasadit.. počkám s čím přijde další díl. Bratrstvo je pro mě oblíbenější.. i když Xhex mě zajímá co řeknou..

30.06.2022 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Halton mě bavil, nečekala jsem na pozadí takový příběh a jsem ráda, že nadále zůstali kluci z BAM aspoň v pozadí..

20.06.2022 4 z 5

Van Van Melanie Moreland

Sérii jsem vybrala náhodně a opravdu je skvělá, humor akorát, romantiky víc než dost.. síla pout a stále nechybí hlavní hrdinové. I když v malé míře.

13.06.2022 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Na Reida jsem byla zvědavá a moc se mi líbí charakteristika postav, příjemného a vtipného děje.. navíc když už znáte zbylé postavy, hned má kniha vyšší stupeň.

27.05.2022 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Věděla jsem to, Mad Dog mi vyhovoval nejvíc a konec pěkně navnadil na dalšího člena dobrého spolku. Těším se a hezké ukončení trojice

02.05.2022 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Líbil se mi víc než první díl, sice jsem příběh čekala už od prvního dílu. Přesto jsem se s nimi bavila. Jsem zvědavá na Maddoxe- pro mě nejvíc tajemný..

25.04.2022 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

První rozehřátí a těším se na další díl, přišlo mi to jako předkrm před dalšími.. pěkné rychle čtivé..

14.04.2022 3 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Mám je prostě moc ráda, druhá novela byla pro mě top, protože Lassister, Vishous a zmínka o ostatních. Pěkná třešnička mezi díly..

12.04.2022 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Mám dočteno a hlavní hrdinové a jejich těžké životy byly poučným a silným příběhem.. moc se mi líbily.

06.04.2022 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Pane jooo, díl od dílu lepší.. barvitější, napínavější a emočně silnější.. věkový rozdíl mi nevadí, hold Amerika shlíží jinak než Evropa a Luna byla kouzelná. Jsem zvědavá na Bane.

04.01.2022 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Jo začalo to drsně a vyšvihlo se to. Mám ráda Robin a Strike, mají mezi sebou zajímavý vztah a děj jejich práce je skvělá. Těším se na nový díl..

02.01.2022 4 z 5