Vánoční lásky

Vánoční lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483183/mid_vanocni-lasky-ePR-483183.jpeg 4 243 68

PĚT VÁNOČNÍCH ROMANTICKÝCH PŘÍBĚHŮ OD ÚSPĚŠNÝCH AUTOREK PENELOPE WARD A VI KEELAND. K Vánocům patří ta nejtajnější přání, která se většinou ani neodvážíme vyslovit nahlas s obavou, že se nikdy nesplní a přijdeme tak o veškeré naděje. Některá z nás si přeje pod stromeček nové brýle, protože si omylem spletla nádherného muže s bezdomovcem… Jiná si chce polibkem cizího muže dokázat, že má stále smysl pro dobrodružství. A vyhnout se o svátcích protivům? To si snad přejeme všechny! Na druhou stranu, i z bručounů se můžou stát naše spřízněné duše. A když se přece jen zdá kouzlo Vánoc ztracené, nezapomínejme na vánoční večírky. Tam se teprve dějí věci…... celý text

Literatura světová Povídky Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Scrooged , 2018

Sonič112
03.02.2024 3 z 5

Velmi klišoidní a předvídatelné, ale jako sváteční jednohubka se mi to vlastně docela líbilo. Formát povídek je stravitelný, za mě je rozhodně lepší, než různé vánoční romány, se kterými se poslední dobou roztrhl pytel, ale bývají dost zdlouhavé a nudné. Tyhle povídky skončí dřív, než vám začne vadit, že se nejedná o žádné literární veledílo :-)

Nattali.ka
06.01.2024 4 z 5

Ideální čtení na vánoce nebo vánoční prázdniny. Jednotlivé romantické příběhy, nenáročné, bez výraznějších zápletek. Některé příběhy se mi líbily více, jiné méně, někdy jsem se i zasmála, účel na vánoční dovolenou to splnilo.

Renike
03.11.2023 5 z 5

Minulý rok jsem čtení odložila kvůli té jedovaté barvy obálky :)) , a vzala jsem si do ruky jiné vánoční čtení. Letos už jsem šanci knize dala a nelituji. Byly sice málo vánoční, ale hezké příběhy, docela vtipné, romantické i lehce erotické.

cerna7151
29.08.2023 3 z 5

Krátké romantické příběhy se šťastným koncem. Oddechové, nenáročné čtení.

Gracinka
28.05.2023 2 z 5

Tyto autorky mám ráda, ale jako by jim došly nápady. Všechny příběhy jak přes kopírák. Ona kočka, on taky sexy, potkají se a je tu happyend.

Aracely
02.04.2023 5 z 5

Hrozně jsem se na tuto knihu těšila a musela jsem si jí koupit, ne jen půjčit v knihovně.
Tohle duo autorek nikdy nezklame. Jediné co bych vytkla je, že to bylo tak krátké.
Brala bych více povídek a i delší obsah.

Byla to jednohubka, ale sladká, protkaná vánocemi a vánoční atmosférou. Všechny povídky se mi líbily, některé trochu více, ale užila jsem si je všechny.

alzbeta2843
30.01.2023 5 z 5

Táto kniha ma len jednu chybu. A to, že ide o poviedky a teda knihu zlupnete veľmi rýchlo. Preto som si jednotlivé príbehy šetrila a rozdelila na celé sviatky, aby som si udržala vianočnú náladu, čo najdlhšie. Škoda, že ide len o krátke poviedky ja by som si niekotré príbehy dala i ako celú knihu kľudne. Za mňa najlepší príbeh Vánoční omyl, Vianoční svetýlka a najlepší príbeh bol Vánoční návrh.

Michelleee
21.01.2023 4 z 5

Krátké vánoční povídky. Líbila se mi každá a u některých by to chtělo i delší zpracování.

Hypatia1010
19.01.2023 4 z 5

Milé, oddechové čtení pro náročné období před Vánoci. Všechny povídky jsou krátké, vtipné a svěží. Některé by si možná zasloužily samostatné knižní zpracování. Předem jsem se trochu obávala, aby to nebylo úplně přeslazené, ale naštěstí to nakonec nebylo tak hrozné. Pravděpodobně se k titulu někdy ve vzdálenější budoucnosti opět vrátím.

MilackovaN
01.01.2023 3 z 5

Knihu jsem začala číst v domnění, že se jedná o jeden příběh. Byla jsem nemile překvapená, že než se stihl příběh vyvinout, byl konec... Přitom každá povídka by si zasloužila samostatnou knihu. Na vytvoření vánoční atmosféry to ale stačilo...

Krlu
29.12.2022 5 z 5

Moc povedené povídky. Každá jedna mě pobavila a vždy jsem se zasmála. Ale i jsem se potutelně usmívala. Povídky mohly být i delší Poslední, nejdelší, mě nejvíc zahřála u ️

Damonka12
24.12.2022 5 z 5

Tahle kniha byla úžasná, je to snad poprvé, co se mi v povídkové knize líbily všechny povídky. Každá z nich mě něčím zaujala a v táhla do děje i když byli krátké. Určitě se pro mě z knihy stala vánoční klasika.

LucySmile
21.12.2022 5 z 5

Krásné počteníčko během Vánoc. Předvídatelné, ale proč ne na odlehčení. Všechny povídky byly povedené a úsměvné :)

pip11
06.12.2022 4 z 5

Odlehčené a veselé povídky s příchutí vánočního období. Bylo to příjemně lehké čtení, osvěžení po únavných dnech.

Sarrah
01.12.2022 5 z 5

Za mě milé předvánoční čtení a vůbec bych se nebránila si to zase příští rok zopakovat. Na konci posledního příběhu i malá slzička ukápla :-) Takže já doporučuji :-)

Jita160
22.10.2022 3 z 5

Taková lehká příprava na blížící se vanoce...:⁠,⁠-⁠)
Za mě by se ta knížka měla jmenovat Vánočni pohádky,protože to tak na mě i působilo.
Ty povídky byly všechny kraťoučké, předvídatelné,úsměvné a hlavně s dobrým koncem.

adela2230
28.09.2022 5 z 5

Skvělé povídky. U některých bych brala trochu delší rozpracování, ale i tak to je pěkné. Trochu jiné, než co píšou autorky obvykle, ale přesto je to romantika, která potěší.

Lee7
31.07.2022 4 z 5

Za mě všechny povídky byly krátké, jasné a výstižné. Dokonce bych u některých brala delší příběh. Milé čtení i na letní čas u vody :)

johana3160
23.06.2022 3 z 5

Bohuzel tim ze to byly jen povidky, prisel mi kazdy pribeh ponekud oklesteny. Tolik myslenek, ktere se mohly vic rozvinout. Prislo mi to jako plytvani. Nicmene jsou pod zim podepsane dve super autorky a to je sazka na jistotu.
PS: nejlepsi byl posledni pribeh

Knižnítoulky
21.04.2022 2 z 5

Mám tyto autorky ráda, knihy mají jednoduché, čtivé, takové příjemné oddechovky. Po dočtení této knihy jsem si tak vzdychla a řekla sama pro sebe, že se jedná o trochu zbytečnou knihu.