lee5747 lee5747 komentáře u knih

Spad Spad František Kotleta (p)

Hodně zajímavé prostředí, pro mě ze začátku knížky trošku nuda, ale od půlky už mě bavila mnohem víc. Co bych vytkla je to, že se dost věcí často opakuje, ale jinak je to klasický styl Kotlety.

05.08.2018 4 z 5

Úžasná, emotivní knížka. Rozhodně doporučuji, čte se sama a je nejen pro pejskaře.

05.08.2018 5 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Příjemné čtení. Miluju zasazení do českého prostředí. Oproti prvnímu dílu, mi ale přijde že tohle není taková pecka. Tenhle díl na můj vkus byl až moc svižný, přišlo mi to všechno strašně hrrr. Co mi ještě vadí, jak moc podobné je to vlastně se serií Bratrstva, jen jiné postavy a trochu prostředí, jinak vesměs to samé. Ale časem se ke knížce třeba i vrátím.

29.06.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tenhle titul mě naprosto dostal, úžasně mě překvapil. B. A. Paris skvěle píše, příběh jsem četla jedním dechem a měla jsem ji za den a půl přečtenou, protože jsem se od ní těžko odtrhávala. Při čtení mi po zádech běhal mráz, ale ani to mě neodradilo. Konec byl úžasný, i když možná až moc useknutý, ale nevadí.

08.06.2018 5 z 5

Přebyteční Přebyteční Gemma Malley

Nic jsem od knížky neočekávala, sáhla jsem po ní v knihovně náhodou, ale byla příjemným překvapením. Rychle jsem se vžila do světa vyvolených a přebytečných, jen mě zklamal konec, ale sto lidí, sto chutí.

08.06.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha měla volnější začátek, ale pak se hezky rozjede. Přišlo několik zajímavých zvratů, což příběh hezky oživovalo a udržovalo mě to v napětí. Knížku můžu jedině doporučit, protože se čte svižně a dokážete se do hlavní hrdinky dost vžít.

03.03.2018 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Knížka se čte dobře, chvílemi jsem se ale do ní musela nutut, přijde mi že děj byl zbytečně natahovaný. Knížka jako taková spíš ve mě nechává hnusný pocit ze samotného tématu, který nutí člověka se zamýšlet v jakém světě vlastně žijeme...

29.08.2020 3 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Svižné čtení, pro mě slabší průměr. Děj mi přijde uspěchaný, ale to je asi tím, že jsem zvyklá na víc propracovaná díla. Knížka je dobrá na oddech, když nechcete nad dějem moc přemýšlet.

11.07.2019 3 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Já mám Kovyho ráda, jako jeden z mála českých youtuberů, svou "slávu" využívá k dobrým účelům. Neočekávala jsem od knížky moc a to bylo asi dobře, protože nejsem zklamaná. Knížku přečtete sotva za 1 den, je to velmi příjemné čtení, vlastně myšlenek a názorů. Dozvíte se několik informací, které se vlastně skrývají za oponou, ale nemyslím si, že je nutné, ji číst znova. Fanouškům bych ji doporučila jen z fanouškovského principu, ale nemyslím si, že nutně zaujme ostatní.

17.06.2019 4 z 5

Blízko smrti Blízko smrti Peter James

Dobře čtivá kniha, se zajímavým příběhem, zamotaným dějem a nečekaným výsledkem. Vřele doporučuji.

12.04.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pro mě příjemná oddechovka, na kterou po určité době zapomenu. Nicméně můžu ji doporučit. Dobře se čte a je velmi nenáročná. Můj největší problém s díly, které jsem četla od této autorky je ten, že je vše docela povrchní, ledabylé a do příběhu se prostě nedokážu začíst a najednou je konec..

30.01.2019 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Za mě je super ta propletenost, která mě moc baví, ale oproti Bábovkám mě to nadchlo trochu méně. Postavy mi nepřirostli tak k srdci a jako detektivka mi knížka už vůbec nepřišla.

24.08.2018 3 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Za mě super, lepší než předchozí díl. Čtivé a napínavé.

09.08.2018 5 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Mám ráda Kotletu, takže pro mě příjemná akční a svěží oddechovka, ikdyž pro mě byla jeho série Bratrstvo o něco lepší. :)

22.06.2018 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Na tuto knížku jsem se moc těšila. Řekla bych, že byla docela dost čtivá, příběh byl zajímavý, i když už zhruba od půlky knihy tušíte, jak to celé bylo. Jen mi přišlo, že se některé části zbytečně dlouho natahují, což mě docela odrazovalo a musela jsem se nutit ke čtení. Ale určitě stojí za přečtení. :)

19.02.2018 4 z 5

Čekání na prince Čekání na prince Nelly Sanders

Knížka přečtená raz dva, docela příjemná na oddych, ale rozhodně bych ji nemusela znova. Pro ukrácení dlouhé chvíle ale super, nad dějem se totiž nemusí nijak přemýšlet.

20.07.2019 3 z 5

Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Senek Rosenblum

Velmi čtivý příběh, o člověku který žil v tak hnusné době a u kterého pravděpodobně stálo štěstí celou dobu. Trochu mě mrzí že nebylo třeba více rozepsané dění i po tom všem, ale určitě je třeba aby se lidé stále dozvídali o těchto hrůzách.

20.07.2019 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Docela zajímavá knížka i příběh, jen chvílemi byli pasáže, které jsem měla nutkání přeskočit.

20.01.2019 3 z 5

Můj život s gamblerem Můj život s gamblerem Martina Bittnerová

Mě kniha zklamala a proto ji hodnotím, tak, jak ji hodnotím. Vadilo mi takové rozdělení "já,já,já" a pak "oni,oni,oni"- Taky si myslím, že téma by šlo rozpracovat do větší hloubky. Nicméně téma zajímavé a určitě může kniha něco předat ostatním.

21.12.2018 3 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Zajímavé pokračování, bohužel pro mě takové průměrné, ale příjemné, oddechové a čtivé. Clove má většinou víc štěstí než rozumu, nebudeme si nic nalhávat. Konec byl hezký, ikdyž snadno předvídatelný.

28.11.2018 3 z 5