Layyen Layyen komentáře u knih

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Jako zatím vždy, další výborný kousek, do poslední chvíle napínavé, konec mě překvapil, takovýhle rozuzlení jsem nečekal.. jen to mohlo ještě pokračovat pár stránek dál.. :)

20.12.2018 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

další výborný kousek od Adlera Olsena, do konce příběhu napínavé, těžko se odtrhnout od čtení :)

16.12.2018 5 z 5

Na počest padlým Na počest padlým Vince Flynn

Výborná, velmi napínavá detektivka s teroristy kteří mají atomovku.

16.12.2018 5 z 5

Nocleh v umrlčí komoře Nocleh v umrlčí komoře Alfons Bohumil Šťastný

Krátká pohodová detektivka, žádný velký zvrat ani drama ale nenudil jsem se.

16.12.2018 4 z 5

Pošťák vždycky zvoní dvakrát / Pojistka smrti Pošťák vždycky zvoní dvakrát / Pojistka smrti James M. Cain

Super detektivka :) do posledni chvile samy překvapení :)

28.11.2018 5 z 5

Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě Donald J. Trump

Z části zajímavá kniha o Trumpově životě, ale občas se dost opakuje, tim se celkový dojem trochu kazí

24.11.2018 3 z 5

Rodinný sjezd Rodinný sjezd Ivan Kraus

vůbec jsem netušil, že Kraus něco takovéhleho moh zažít.. :)

24.11.2018

Zbohatněte jako já Zbohatněte jako já Donald J. Trump

Motivační kniha k úspěchu a o tom jak trump vydělal peníze

24.11.2018 3 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Kam se hrabe stmívání... hodně dlouhá kniha, kterou jsem dal za dva dny, pro někoho to je možná nezajímavé, ale pro mě až do konce... vzhledem k tomu jak to zkončilo, by nebylo špatný nějaký pokračování :)

24.11.2018 5 z 5

Vtipný, ujetý, někdy trochu trapný ale pobaví:)

01.11.2018 4 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Narozdíl od přeslazenýho a komerčního filmu je knižní podoba čtivá, a příjemně oddechová :)

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

26.10.2018 4 z 5

Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí Dennis DiClaudio

Vtipně psané, zajímavé :D pobaví, občas i překvapí

26.10.2018 5 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Konečně zas dobrý díl této "minisérie" narozdíl od síly meditace je to znovu vtipné, zajímavé, a někdy i poučné :)

26.10.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Vůči ostatním dílům stejnojmeného autora celkem zklamání, první půlka byla napínavá a očekával jsem něco velkýho ale nakonec bohužel nic moc :(

25.09.2018 4 z 5

Tento díl není už tak nápaditý jako předchozí ale i tak zabaví a občas nabídne i zamyšlení

25.09.2018 4 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Další výborná kniha od toho velmi dobrého spisovatele, napínavé, zajímavě, nikdy nenudí

18.09.2018 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Velmi emotivní kniha, na to že většina knih mě nechává chladným ikdyž se mi líběj

13.09.2018 5 z 5