Layss Layss komentáře u knih

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Knihy od Lanczové jsem četla během střední školy a hodně se mi líbily. Nedávno jsem si dělala objednávku v e-shopu a zrak mi padl na tuto novinku. Občas se ráda vrátím o pár let zpátky a nepohrdnu dívčím románkem. A tato kniha nezklamala. Přečetla jsem ji za jeden jediný den. Mohu doporučit.

20.11.2020 4 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Přiznám se, že mě kniha zaujala díky představitelce hlavní role. Herečku Jennifer Lawrence mám ráda. Knihu jsem si pořídila před dlouhou dobou, ale trvalo mi, než jsem se k ní dostala. Když už jsem se do ní konečně pustila, moc dlouho mi nevydržela - četla se docela dobře. Zatím jsem podobnou špionážní knihu nečetla. Po přečtení knížky jsem se podívala i na film a musím říct, že kniha je o mnoho bohatší. Doporučuji nejdřív knihu a pak až film

07.06.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem si koupila náhodou v jednom antikvariátu, protože jsem neměla nic na čtení do vlaku. Při nákupu jsem si ani nevšimla, že kniha má špatnou vazbu - je obráceně, než je obal knihy. Ale na funkci rostlináře to naštěstí nemá vliv. Knihu jsem přečetla za několik dní - kdybych nemusela chodit do práce nebo spát, tak bych ji asi dala jedním dechem. Podobné kriminální příběhy se mi líbí, doporučuji přečíst.

07.06.2019 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Marťana jsem bohužel shlédla dříve, než jsem si zakoupila knížku. Ale i tak mě kniha zajímala a při čtení jsem se pokoušela vytěsnit filmové zpracování. Kniha mě velice bavila, děj byl svižný, technické detaily nebyly úplně přehnané. Ale hlavně ty komentáře! Prostě super. Přečteno za dva večery.

10.01.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Do knihy jsem se pustila ve vlaku, věnovala jsem jí sobotní dopoledne a v neděli ráno jsem ji dorazila. Příběh byl zase velice zajímavý, doplnil předchozí příběhy o zajímavé informace. Nebýt jiných povinností, přečetla bych ji v jednom tahu.

10.01.2019 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Další napínavá knížka ze série mého oblíbeného detektiva Joona Linny. Mít na čtení více času, určitě bych knihu přečetla na jeden zátah. Jsem zvědavá na další díl.

20.06.2018 5 z 5

Prokletí upírů Prokletí upírů Petra Klabouchová

Upíry také zbožňuji, ale do této knížky jsem se nemohla vůbec ponořit. Třeba to bude s druhým dílem lepší.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Opravdu zajímavý příběh! Občas takhle zkusím zabrousit do Bestsellerů a tady jsem nenarazila. Vůbec jsem netušila, co se děje, a byla jsem na tom pomalu stejně jako Nick. Po přečtení knížky jsem si pak pustila i filmové zpracování a ani zde jsem nebyla zklamaná. Síla

07.06.2018 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Zajímavá série... První díly byly poněkud lepší, ale i tak jsem se u čtení dobře bavila. Jen po nějaké době vůbec nedokážu rozlišit, co se v jakém díle stalo.

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Zajímavá série... První díly byly poněkud lepší (hlavně než se objevil Kalona), ale i tak jsem se u čtení dobře bavila. Jen po nějaké době vůbec nedokážu rozlišit, co se v jakém díle stalo.

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Šampion Šampion Marie Lu

Dost dobrá série, určitě si ji ráda někdy připomenu.

Fenomén Fenomén Marie Lu

Pokračování zajímavého příběhu. Znovu mi chybělo trochu více šťavnatých scén, ale jinak mě čtení bavilo.

Legenda Legenda Marie Lu

Opravdu zajímavý sci-fi příběh! Knížka byla napínavá a zajímavě postavená. Škoda, že v příběhu nebylo více lechtivých scén...

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Bylo opravdu zvláštní číst od Lenky Lanczové něco takového. Jsem zvyklá spíše na kladné postavy, se kterými se můžu ztotožnit. Jako Daniela bych nikdy být nemohla. Ale i tak zajímavé čtení

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

I třetí díl byl hodně zajímavý, navázala jsem ho rovnou na dva předchozí. Celá trilogie mi trvala 14 dní. Spokojenost, i když už jsem četla i zajímavější věci

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Znovu zajímavý příběh, jehož přelouskání mi trvalo jen pár dní.