Laughtubbe Laughtubbe komentáře u knih

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Kniha bez jediné chybičky. Nestává se mi často abych četla tak úžasný fantasy příběh plný akce,lásky a andělských křídel. Patch je na oko rebel, a co si budeme nalhávat je to šíleně sexy chlap ... a Nora měla šílené štěstí že ho potkala a společně jsou úžasní.

22.05.2018

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Tak všem známý příběh dvojce Bella a Edward. Povinná výbava každého čtenáře fantasy.

22.05.2018 5 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Kniha která dozajista chytne za srdce každého čtenáře. Jde vidět jak jsou lumpové vychytralý a oběti až moc důvěřivé. Po této knize jsem už nechtěla dělat ou-pair. Bylo zde vidět jak nikoho ze zákazníků nezajímá jak se tam slečny dostali. Je to zvěrstvo.

Kavárna šílenců Kavárna šílenců Laurell K. Hamilton

Anitu mám velmi ráda. Knihu mi koupila maminka a ani knihovnice nám neřekla, že jde o čtvrtý díl ze série a tak jsem začínala tímto dílem ale nevadilo to ničemu postupem času jsem se dostala i k předchozím.

Leden Leden Gabrielle Lord

První díl z knižního seriálu Spiknutí 365. Na knihu jsem natrefila v knihovně ,když to byla horká novinka. Vzpomněla jsem si na ní o spoustu let později a tak jsem se rozhodla si ji znovu přečíst. Opravdu mě to pobavilo. Napětí, akce a záhada. Úžasné čtení pro mládež. Já jako dospělá se nad spoustou věcí pousměju ale přijde mi to úžasné. Už se těším až to dočtu, protože absolutně netuším co je vlastně ta záhada rodu Ormondů. Moc milá oddechovka. Důvod proč dávám jen tři hvězdy je ten není proto , že by se mi to tolik nelíbilo ,ale že ty knihy nemám potřebu nechat je sedět v mé knihovničce. Přečíst, užít a poslat dál. :)

22.05.2018 4 z 5

Únor Únor Gabrielle Lord

Přišlo mi, jako by se celý díl topil v té nádrži :D :D :D

Březen Březen Gabrielle Lord

No třetí díl byl stejně čtivý jako ty dva předešlé.

Duben Duben Gabrielle Lord

No, další díl s nesmrtelným Callem.

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Já příběh Patche a Nory miluju. Netřeba víc psát. Kdo knižní sérii nemá rád, nemá mé pochopení :D 100 bodů ze 100 :D :*

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Tak propagovaná knižní série, že to každého donutila si ji přečíst. Také ji mám doma a nelituji toho. Jde tam vidět přátelství, láska a životní změny. A to vše se děje na střední škole.

22.05.2018 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Wrath. Upíří král, který přichází o zrak a stejně mu to v lásce nepřekáží. Je to nádherný příběh, ve kterém jsou zloduši označování jako bezduší. Jsou to slabší části příběhu, ač velmi důležité. Můžu jen doporučit. Obálka Vás možná nezaujme ale poklad je vždycky někde ukrytý, ne?

22.05.2018 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Rhage. Úžasný příběh plný sebeovládání a lásky. Jak se učí žít sám ze sebou aby byl šťastný. Líbil se mi vztah Mary a Rhage.

22.05.2018 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

O můj bože. Zsadist je můj oblíbenec. Je tak jiný, že ho nelze nemilovat. Jeho minulost je tak temná, že mi s ním bylo těžko. Rozhodně si to přečtěte a poznejte jaké to měl. Poznáte se i s Bellou, ženou, která se i přes tvrdou Zsadistovo slupku zamilovala do 'záporného' dvojčete ačkoliv o ní stálo i 'kladné' dvojče.

Selekce Selekce Kiera Cass

Neeeeeejlepší kniha na světě. Jsem tak ráda, že jsem si selekci v zápalu vzteku koupila. Příběh mě uklidnil a obalil mé nervy. Potěšil mě, zabavil, rozesmál dokonce i pohltil. Tuto knihu nikomu nedám, ba ani nepůjčím :D pouze doporučím :D

Květen Květen Gabrielle Lord

Strýček Bartoloměj byl úžasnou změnou a oživením. Opravdu zajímavě pojato. Sledovací zařízení v rameni? Vážně? No tak fajn ,co se bude dít dál? :) :D

22.05.2018 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Jak já tu sérii miluju. Tak nádherný příběh obohacený nádhernou obálkou.

22.05.2018 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Myslím si, že každý čtenář této sérii propadne. Zamrzí snad jen to, že Clary a Jace se jeví jako sourozenci. Snad se to vysvětlí a budou spolu. A podle mě je Clary u lovců stínů šťastnější.

22.05.2018 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Už aby Clary mohla být s Jacem v klidu :( Velmi mě v tomto dílu zajímal Simon. Takový typický NERD a dvě slečny. Fandila jsem Izabelle, ale jak to s ní dopadlo? To si přečtěte :P

22.05.2018 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Jace. Můj oblíbenec zmizel. To byl celkem šok. Nikdo nevěděl kde je. Jen Clary se povedlo dostat k němu. Sebastián je strašný zmetek. Byl to ale moc krásný díl. Plný akce a různých zvratů. Vztah Sebastiána a Jace, Jace a Clary nebo Clary a Sebastiána. Díl se mi zase trefil do noty. Nádhera. Smekám před Cassandrou Clare. Miluju tuto sérii.

Srpen Srpen Gabrielle Lord

Pro mladé čtenáře to je fajn čtení. Líbí se mi nápad s knižním seriálem. Nechybí tam ani rekapitulace předešlého dílu. Splnili tím mé očekávání. Cal mi chvílema připomíná superhrdinu kříženého s gepardem ale to ničemu nevadí :D. Zábava to rozhodně je :)