Květen

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život! Odpočet začal a čas běží... Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/44632/spiknuti-kveten-44632.jpg 4.360
Série

Spiknutí 365 5.

Žánr
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno · Fragment (ČR)
Orig. název

May · 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Květen

Přidat komentář
85098211
16. září

Květen se mi líbil úplně stejně jako předchozí díly. Strejda Bartoloměj byl sympaťák, i když jsem doufala, že nám vydrží trochu delší dobu... A jak se zdá, začíná se potvrzovat moje podezření, které mám už pár posledních dílů :-). Víc bohužel prozradit nemůžu, jinak by to byl spoiler jako hrom! ;-) Za mne tedy zase plný počet a těším se na další skvělou jízdu se členy rodiny Ormondů - a nejen s nimi!

zuzana4291
03. června

Zatím nejslabší díl z celé série. Cal se dostal do blázince a po útěku, ke svému prastrýci Bartolomějovi, kde odkrývá velkou část tajemství. Za mě zbytečně natažené na celý měsíc.

Laughtubbe
22.05.2018

Strýček Bartoloměj byl úžasnou změnou a oživením. Opravdu zajímavě pojato. Sledovací zařízení v rameni? Vážně? No tak fajn ,co se bude dít dál? :) :D

vodopad152
23.10.2017

Tato kniha byla dobrá, ale část v psychiatrické léčebně byla moc dlouhá a trochu mě zklamalo jak se vlastně spisovatelka zastavila jen u asi pěti dnů a zbytek byl jenom taková nudná omáčka kolem.

kyticka152
04.10.2017

Tenhle díl se mi opravdu líbil. Když už jsem si říkala, že to spisovatelka trochu přehání, dokázala to, tak obrátit, až jsem se nestačila divit. A ty zvraty na konci. Určitě DOPORUČUJI!!!

buccaneerka
23.08.2017

Tento díl mi přišel nejpomalejší. Ačkoliv se od prvního dílu těším na rozluštění záhady Ormondů, zdlouhavé rozhovory se strýčkem Bartolomějem mě příliš nenadchly a konec se mi nechtělo ani dočítat... tak uvidím, co bude dál.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Gabrielle Lord
australská, 1946

všech 12 knih autora

Kniha Květen je v

Přečtených101x
Doporučených5x
Knihotéce17x
Chystám se číst4x