Laughtubbe Laughtubbe komentáře u knih

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Zazvonil zvonec a této série je konec. Bylo mi to upřímně líto. Tak jsem si zvykla na Sophii, Elodie, Archera a vlastně i na všechny ostatní. Je to opravdu krásný příběh. Akce za akcí. Úžasný závěr. Vůbec jsem to nečekala. Kdo si je přečte neprohloupí. Troufám si říct, že se k ním opět vrátím.

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Páni! Druhé díly z trilogie bývají kamenem úrazu. Vždy budou ve stínu dílu prvního a předvojem dílu třetího, tudíž posledního. Bývá to taková ta vábivá část příběhu před tak očekávaným koncem. Ale! Bylo to krásné a plynulé pokračování. Nic co by čtenáře odradilo. Akce střídala vtip a to si troufám myslet, že má rád každý. Nebyla chvíle, kdy bych knihu odložila, když nepočítám oběd :). Opět přečteno za den a půl. Doporučuji !!!!!

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Musím se přiznat, knihu jsem si pořídila díky krásné obálce. Zaujala mě na první pohled, ale to asi každého. Jsem velmi ráda, že jsem se s příběhem Sophie střetla. Kdo to ještě nečetl, měl by tak v nejbližší době udělat. Je to poměrně tenká kniha a nezabere Vám víc jak den, dva času. Je to originální pojetí démonů, čarodějnic i například duchů. Líbila jsem mi, a to velmi, hlavní zápletka. Za mě 5 hvězd.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha má opravdu trefný název. Od první chvíle jsem věděla, že se mi kniha bude líbit. Doslova jsem ji hltala očima. I přes nepřízeň času jsem ji četla dva dny v krátkém časovém úseku. Kdo knihu četl ví co tím myslím a kdo ne , určitě neudělá špatně pokud si ji přečte. Nedoporučuji pro slabé povahy, protože jsem u ní asi dvakrát berečela :( . Ale snad každý kdo má soucit tak mu ten příběh vzal dech. Bylo to krásně psané a opravdu obdivuji obě hlavní postavy. Líbili se mi jak vyzuálně tak i svým charakterem. Příběh mi dal i skvělá moudra, která jsem si vzala k srdci : NĚKTERÁ NEKONEČNA JSOU VĚTŠÍ NEŽ JINÁ NEKONEČNA, HVĚZDY NEJSOU VŽDY NA NAŠÍ STRANĚ, PROŽIJ DNEŠEK JAK NEJLÉPE MŮŽEŠ .... Doporučuji :) Za mě 5 hvězdiček ikdyž ten konec byl smutný. Konečně kniha která nedopadne A ŽILI SPOLU ŠŤASTNĚ DODNES :)

09.06.2016 5 z 5

Červen Červen Gabrielle Lord

Zajmavé a vtipné počteníčko

15.04.2016 3 z 5

První První Kiera Cass

Kniha byla plná akce. Doslova jsem jí hltala očima.
Konec mě docela zamrzel. Sice chápu proč závěrem knihy byla svatba Maxona s jednou z princezen, ale celkem mi bylo líto, že nevíme jak se dál Illya vyvíjela. Jak nakonec byly změněny zákony a jak Maxona ovlivnila smrt jeho blízkých a vlastně i jeho vztah s princeznou. Ale musím vzít vpotaz, že kniha byla jen o průběhu soutěže. Chtělo by to malou novelu o životě po Selekci co myslíte :) ?

07.03.2016 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Kniha byla... no čekala jsem od ní víc.Kniha má opravdu krásný přebal a to byl možná hlavní důvod proč jsem si ji pořídila domů.Nelituji že jsem knihu přečetla. Bylo to zase něco nového a originálního.Byl to opravdu zajímavý příběh.Možná si autorka mohla odpustit slovo ZOMBIE ale to není žádná katastrofa.
Darina v knize pomáhá objasnit okolnosti kolem smrti jednoho ze spolužáků, Jonase. Jestli se jí to podaří musíte zjistit sami ;-)

08.01.2016 3 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Konec knihy mě dohnal k slzám. Knihu jsem přečetla tak rychle, že mi to až bylo líto. Tak moc jsem byla ponořená v tom příběhu, že jsem se bála o osud každé z nich. A opravdu mě mrzí to, že už tato série zkončila.

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Třetí díl byl plný akce,napětí a emocí. Měla jsem ho přečtený za dva dny. Nemohla jsem od příběhu odtrhnout oči a myšlenkami jsem byla v knize. A věřte mi, že Vás mnoho v té knize překvapí a né vše je tak jak to vidíme. Proto se přece kniha jmenuje ILUZE, že?

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Tenhle díl mám moc ráda. Ukazuje se nám krásný a kouzelný svět -AVALON. Myslím, že autorka má nekonečnou fantasii o kterou se s námi chtěla podělit. Je to opravdový ráj. Po druhém dílu hned budete otvírat třetí to vím určitě.

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Slovy nelze vyjádřit jak moc je ta kniha skvělá, vlastně celá série. Nestalo se, abych se během čtení nudila nebo se nesmála jak praštěná. Některé hlášky jsou nezapomenutelné a tudíž nebude divné, když jsem se přiznám, že některé z nich používám. Do postav jsem se hned vžila,našla si své "hrdiny" a vlastně během čtení s nimi prožívala vše co zaživali. Jestli přemýšlíte zda-li začnete číst tuhle sérii, jako tenkrát já, tak to určitě zkuste. Nebudete toho litovat. Laurel,David,Tamani a Chelsea čekají na to, až to všechno s nimi prožijete.

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Kniha nebyla tak poutavá jako předchozí tři díly. Občas jsem knihu musela odložit a také mě chvílemi nebavila. Ale ve výsledku jsem ráda,že vím jak to s Norou a Pachem dopadlo.

04.05.2015

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Kniha byla úžasná.Výstižný název.Od začátku knihy to bylo celkem klidné ale ke konci se to stupňovalo.Přečíst si tuto knihu,stejně jako celou serii, byl a vždy bude zážitek.Mohu jen doporučit.

15.04.2015 5 z 5